اعلام حریق زتا

شرکت زتا در سال 1985 در زمینه تولید سیستم های هشدار دهنده آغاز به کار نمود. شرکت زتا نام شناخته شده ای در صنعت و در میان بیش از 40 کشور جهان می باشد. محصولات این شرکت تولید کننده انگلیسی در انگلستان، اروپا، افریقا، خاورمیانه، آسیای جنوبی و امریکای جنوبی معرفی شده است و به واسطه کیفیت بالای محصولات، لیست این کشور های درخواست کننده محصولات، رو به گسترش است. از اصلی ترین محصولات این شرکت سیستم اعلام حریق زتا است.

مجموعه ی کامل اعلام حریق زتا

برای پوشش تمامی نیاز های بازار که دائما در حال تغییر می باشد، زتا مفتخر است که خط تولید کاملی از محصولات را تولید می کند و این موضوع به این معنی است که مشتریان می توانند در مورد تمامی جزییات مورد نیاز خود در سیستم های اعلام حریق، به زتا Zeta اعتماد کنند. هم اکنون گستره محصولات اعلام حریق زتا سیستم های تشخیص حریق متعارف و آنالوگ آدرس پذیر، سیستم تلفن اضطراری اطفای حریق، سیستم تخلیه صوتی، انواع دتکتور های دود، دتکتور تشخیص کربن مونوکسید و گاز های قابل اشتعال را در بر می گیرد. یکی از مزایای داشتن خط تولید کامل به جای خط تولید جزئی، این است که در این حالت سازگاری و هماهنگی محصولات با مجموعه، گسترده تر و مطمئن تر می باشد.

سیستم اعلام حریق زتا

آینده زتا

سرمایه گذاری دائمی و داخلی این مجموعه و تلاش مستمر شرکت اعلام حریق زتا برای ارائه بهترین محصولات، به واسطه گردش مالی فزاینده و سود سالیانه آن مشخص شده است. هدف گروه زتا این است که مشتریان حال حاضر و مشتریان آینده خود را به وسیله ارائه با محصولاتی که دارای برترین کیفیت هستند حمایت کند. این محصولات با رقابتی ترین قیمت ها عرضه می گردند.

حمایت از مشتری و وارانتی محصولات اعلام حریق زتا

زتا برای مشتریان خود و کسب رضایت آن ها، احترام فراوانی قائل است و برای اثبات آن تیم پشتیبانی اختصاصی تشکیل داده است که قادرند تحقیقات فنی و لجستیکی انجام دهند. شبکه ای از نمایندگی های مجاز برای استفاده از محصولات اعلام حریق زتا پرورش داده شده اند که می توانند خدمات مناسبی در زمینه سیستم های اعلام حریق ارائه کنند. این محصولات دارای گارانتی کامل 24 ماهه از تاریخ خرید اعلام حریق زتا هستند.

تیم تحقیق و توسعه

همانند تمامی تجهیزات الکترونیکی یک سیستمِ دائما به روز برای تولید محصولات وجود دارد که به صورت فزاینده ای موثر بوده و قیمت اعلام حریق زتا را متعادل تر می کنند. بخش وسیعی از درآمد و سود این شرکت برای ادامه سیستم گسترش محصولات، اختصاص می یابد. این مجموعه شامل تولید محصولات جدید و بهبود شرایط و موقعیت محصولات قبلی است. تیمی متخصص در زمینه طراحی در این شرکت فعالیت می کنند که دارای چندین سال تجریه در رابطه با طراحی سیستم های اعلام حریق و محصولات مرتبط با آن می باشند. این گروه دائما در تلاش برای کسب تجربه های بیشتر از چالش های متفاوت هستند. زتا به عنوان یک تولید کننده همیشه در جستجوی یافتن نیاز های بازار می باشد و در صورت نیاز، محصولات خود را مطابق با آن تغییر می دهد و همیشه آماده دریافت نظرات مشتریان خود است.

انواع محصولات ساخت شرکت زتا ZETA

این سیستم دارای دتکتور دود زتا، دتکتور حرارت زتا، دتکتور گاز زتا (که جهت تشخیص جهت گاز CO-LPG-CH4به کار می رود) و همچنین دتکتور ترکیبی دود و حرارت زتا می باشد. از دیگر محصولات می توان به آژیر اعلام خطر داخلی زتا و آژیر اعلام خطر خارجی زتا شاسی قابل ریست زتا (طلقی) برگشت پذیر، آژیر فلاشر زتا و چراغ ریموت سردرب زتا جهت نشان دادن حادثه اشاره داشت. کنترل پنل اعلام حریق زتا که کامل کننده اعضای سیستم هنگام وقوع حادثه است، مجهز به چراغ های LED و چشمک زن بر روی صفحه پنل سیستم می باشد.

قیمت اعلام حریق زتا خرید اعلام حریق زتا
اطلاعات بیشتر
سوالات متداول
آخرین خبرها
برندها

اعلام حریق زتا Zeta

17 کالا وجود دارد

نمایش 1 تا 17 از 17 مورد
فیلتر های فعال
اعلام حریق زتا Zeta
آژیر و فلاشر اعلام حریق Securetone 2
  • نوع سیستم اعلام حریق: آدرس پذیر
  • نوع محصول: آژیر فلاشر ترکیبی
  • برند سازنده: زتا Zeta
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
اعلام حریق زتا Zeta
آژیر و فلاشر اعلام حریق Maxitone
  • نوع سیستم اعلام حریق: آدرس پذیر
  • نوع محصول: آژیر فلاشر ترکیبی
  • برند سازنده: زتا Zeta
تماس بگیرید
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه