فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
جک درب پارکینگ
ریموت و رسیور
لیست قیمت
قدرت هرلنگه
عرض لنگه درب
ولتاژ جک یا موتور
نیاز به قفل برقی
قابلیت دو زمانه
برق اضطراری UPS
نوع جکها
کاربری جک ها
قابلیت ضد آب
استاندارد مقاومتی
منوی فارسی
سازگاری با
کشور سازنده
سرعت حرکت درب
جنس بدنه
نوع نصب
نوع محصول
ولتاژ اسمي ورودي
فرکانس اسمي ورودي
برند سازنده
مدل
مناسب درب
مقدار گارانتی
فیلتر محصولات

درب اتوماتیک بتا Beta

شرکت بتا که در زمینه تولید محصولات الکترونیکی و حفاظتی خط تولید کاملی دارد، جک درب پارکینگ خود را نیز با خصوصیات بی نظیر وارد بازار کرده است که عبارت است از:

  • تولید انواع جک بازویی و ریلی
  • قابلیت جابجایی درب هایی با وزن گوناگون
  • گارانتی یک ساله

فهرست:

جک درب اتوماتیک بتا نیز یکی دیگر از محصولات بتا است. پیش از این با انواع دوربین مدار بسته بتا، دزد گیر اماکن بتا و راهبند بتا آشنا شدیم. همانطور که مشخص است شرکت بتا سبد کالایی کاملی از انواع محصولات و سیستم های حفاظتی را عرضه نموده و به این ترتیب توانسته است تا اعتماد کاربران خود را جلب کند. در واقع کمپانی بتا در طول سال های فعالیت خود همواره سعی داشته است تا همگام با تکنولوژی روز دنیا کار خود را پیش ببرد و به نظر می رسد که موفق هم بوده است چرا که با تولید جک پارکینگی خود این موضوع را به اثبات رسانده است. در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی این جک پارکینگی از جهات مختلف بپردازیم و با فاکتور های مختلف آن بیش از پیش آشنا شویم.

تنوع در محصولات جک پارکینگی بتا

جک درب اتوماتیک بتا که می تواند دو نوع موتور درب ریلی بتا و جک برقی پارکینگی بتا باشد، می تواند درب هایی با وزن های گوناگون را جا به جا کند که این در نوع خود نکته ی مهمی به شمار می رود. در واقع کمپانی بتا همواره برای کاربران مصرف کننده خود ارزش قایل بوده و با بکار گیری تیم تحقیق و توسعه مجرب سعی کرده تا نیاز آن ها را شناسایی کند و محصولاتی برای رفع آن نیاز ها را به بازار عرضه کند. در این راستا برای افرادی که درب پارکینگ آن ها فضای کافی برای گردش حول محور بازوی خود را داشته یا نداشته باشند دو نوع جک الکترومکانیک بازویی و موتور ریلی را تولید کرده است که می توانند در کنار ریموت کنترل بتا عملکردی قابل تحسین از خود نشان دهند.

جک درب پارکینگ بتا beta

جک بازویی و ریلی بتا

شرکت بتا برای هر نمونه دربی محصول خاص خودش را عرضه کرده است. درب های دو لنگه معمولی یا دو لنگه با عرض زیاد و همچنین تک لنگه هر یک را می توان با محصولی در خور با برند بتا تجهیز نمود. همچنین موتور های ریلی این شرکت یکی از بنام ترین و پر مصرف ترین محصولات بتا است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

جک بتا فاب 400 و 600

جدیدترین محصولات شرکت بتا که با همکاری با تولید کنندگان ایرانی روانه بازار شده، جک های مدل FAB این شرکت هستند که در دو سایز شفت 400 میلیمتری و 600 میلیمتری برای درب های معمولی تا هر لنگه تا 2.5 متر برای فاب 400 و برای دربهای تک لنگه یا بلند با عرض هر لنگه 3.5 متر برای فاب 600 عرضه شده اند.

جک درب پارکینگ بتا fab400 و 600

اگر بخواهیم دو مدل جک FAB 400 و 600 به این نتیجه میرسیم که موتور این دو نمونه هیچ تفاوتی با هم ندارند و شرکت بتا برای فاب 600 از موتور پرتوان تر استفاده نکرده است. البته این نوع عرضه توسط بسیاری از تولید کنندگان انجام می پذیرد که مدل پر قدرت تر تنها در اندازه شفت بلندتر است که مطمئنا در قدرت جک بی تاثیر نیست.

بتا در دو مدل از مدار کنترل معروف خود یعنی سالید استفاده کرده که قابلیت های فراوانی دارد و یکی از کاملترین مدار فرمان های جک پارکینگی است که در ایران تولید می شود. سایر قطعات مثل چشمی و فلاشر و ریموت نیز از محصولات معروف و با کیفیت بتاست که جزو معروفترین و پر استفاده ترین لوازم جانبی های بازار است.

جک های وارداتی بتا

شرکت بتا قبل از اینکه در ایران با چند تولید کننده اقدام به تولید جک درب پارکینگ کند، این محصولات را مستقیما از خارج ایران وارد میکرد و اتفاقا محصولات وارداتی این شرکت دو ویژگی عالی داشت. اولین ویژگی کیفیت بالا محصولات بود و دومین ویژگی قیمت بسیار اقتصادی این محصولات بود که قیمتی کمی بالاتر از محصولات ایرانی بود. با اینکه اکنون واردات این محصولات کمی سخت و پیچیده شده اما این شرکت همچنان به واردات هر چند محدود این جک ها ادامه می دهد.

جک پارکینگی MPC تیتان

جک های بازویی شرکت MPC در دو مدل 400 و 600 توسط شرکت بتا و با گارانتی این شرکت به ایران وارد می شود. بتا برای کاهش قیمت این محصول یک نمونه دیگر نیز به سبد خود اضافه نموده که بازوها تیتان است و مدار کنترل و سایر متعلقات را خود بتا تامین کرده که به نظر ما به دلیل کامل تر بودن مدار کنترل بتا بسیار بهتر و مرغون به صرفه تر است.

جک های پارکینگی تیتان 400 و 600 نیز تفاوتشان در 20 سانتیمتر شفت بیشتر در مدل 600 است که آن را برای درب هایی با عرض بیشتر مهیا می کند. از جمله نقاط منفی جک های تیتان استفاده از خلاص کن آلنی است که در مقایسه با نمونه های سوئیچی از امنیت پایین تری برخوردار است.

جک بتا F600

یکی از خاص ترین محصولات جک برقی بتا، جک F600 بود که ظاهرا این شرکت آن را از چین وارد میکرد. این جک از نوع مادرونی با ظاهری خاص و منحصر به فرد بجز کارکرد نرم و بی صدا، استهلاک بسیار کمی داشت و نیاز به کمترین فضا برای نصب داشت. در حال حاضر این جک پارکینگی یا وارد نمی شود یا واردات آن بسیار محدود است ولی در هر صورت ما از جک بتا F600 تجربه خوبی داریم.

محصولات موتور ریلی درب پارکینگی بتا

موتور های ریلی بتا در ایران یکی از شناخته شده ترین محصولات جک پارکینگی هستند چرا که دو ویژگی خاص دارند که یکی آن قدرت و کیفیت خوب و دیگری قیمت بسیار مناسب است که در رنج قیمت محصولات ایرانی قرار میگیرد. موتور های ریلی بتا که با نام فورس وارد می شود در دو مدل با قدرت های 600 و 1600 کیلوگرم عرضه شده اند. نام این دو موتور F-500 و F-550M است که مدل F-500 آن قدرت بیشتری داشته و موتور این دستگاه با ولتاژ 220 ولت کار خواهد کرد.اما مدل F-550M که به مانند برادر بزرگتر خود شناخته شده تر نیست با ولتاژ 24 ولت کار میکند و این حسن را دارد که بتوان با دو عدد باطری برق اضطراری این موتور ریلی را تامین نمود.

موتورهای ریلی درب اتوماتیک بتا

به هر حال این دو محصول و مخصوصا مدل F-500 مدلی موفق در بازار ایران است که با قدرت 1600 کیلوگرم برای درب های سنگین مهیا شده است، جایی که رقیب زیادی با آن رنج قیمتی وجود ندارد. خوشبختانه بتا موتور های ریکی درب پارکینگی خود را کامل و با 4 متر دنده شانه ای عرضه کرده تا مصرف کننده هزینه بیشتری بابت خرید ریل پرداخت ننماید.

قیمت جک پارکینگی بتا

در بازه ی قیمتی جک پارکینگی بتا را می توان بسیار نزدیک به بازه ی قیمتی جک پارکینگی ایرانی دانست و این موضوع در نوع خود توانسته تا بتا را به یک جک پارکینگی محبوب تبدیل کند. در واقع جک پارکینگی بتا یک جک درب پارکینگ خارجی می باشد که همواره عملکرد سطح بالایی را همراه با قیمت مناسب عرضه می کند و تا به امروز نیز توانسته است تا رضایت کاربران مصرف کننده را به سمت خود جلب کند. البته لازم به ذکر است که عملکرد الکترومکانیکی این جک پارکینگی در قیمت مناسب آن از دیدگاه کاربران مصرف کننده بی تاثیر نبوده است.

خدمات پس از فروش و گارانتی جک درب پارکینگ بتا

امروزه برای تضمین کیفیت عملکرد یک محصول و البته ضمانت قطعات بکار رفته در درون کمپانی تولید کننده آن محصول تعهدی در نظر می گیرد که به آن تعهد گارانتی و خدمات پس از فروش می گویند. حال این گارانتی برای کمپانی بتا به مدت یک سال تعریف شده است که البته مدت رضایت بخشی نیز به شمار نمی رود. درست است که عملکرد محصولات تولیدی بتا در سطح بالایی ارایه می شود ولی به هر حال مدت یک سال گارانتی نسبت به سایر رقبا نمی تواند راضی کننده باشد. ناگفته نماند همانطور که اشاره شد عملکرد قطعات بکار رفته در محصولات بتا یا خود این محصولات تا کنون مشکل خاصی را تجربه نکرده ولی به هر حال مدت گارانتی بیش تر می توانست به آسودگی خاطر مشتریان کمک شایانی داشته باشد.

فروش جک پارکینگی بتا

برای فروش یک جک پارکینگی عوامل مختلفی نقش ایفا خواهند کرد که به طور کلی می توان آن ها را به تنوع محصولات با توجه به نیاز کاربران، قیمت، گارانتی و...دسته بندی کرد. ما این فاکتور ها را به تفصیل در این متن سعی کردیم تا مورد بررسی قرار دهیم و می توانیم از این بررسی نتیجه گیری مثبتی حداقل در مورد جک پارکینگی بتا داشته باشیم چرا که با قیمتی مناسب و تنوع محصولات خود سعی بر رضایت مشتریان مصرف کننده داشته است. در واقع در بازار امروز جک پارکینگی کمپانی بتا نمی تواند از میزان فروش محصولات خود ناراضی باشد و حتی همواره محصولات خود را در سطح جهانی محبوب می بیند.

نصب جک پارکینگی بتا

نصب مکانیکی و فیزیکی جزو نصب هایی از جک پارکینگی هستند که باید برای راه اندازی هر جک پارکینگی رعایت شوند. در واقع شما باید محل قرارگیری بازوها بر روی درب پارکینگ را کاملا متناسب در نظر بگیرید تا در آینده و در حین عملکرد جک پارکینگی به مشکل خاصی برخورد نکنید. از سوی دیگر بسیار مهم است که جک پارکینگی با توجه به نیاز کاربران مصرف کننده و البته متناسب با درب پارکینگ انتخاب شود. در واقع جک پارکینگی بتا نیز با علم به این قضیه سعی داشته است تا از سویی یک جک پارکینگی متناسب با تمامی نیاز ها و از سوی دیگر با نصب و راه اندازی آسان را روانه بازار کند.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری