کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات

راهبند جنیوس 

راهبند جنیوس

محصولات راهبند جنیوس

شرکت جنیوس یکی از تولید کنندگان راهبندهای الکترومکانیک و الکتروهیدروکی می باشد که محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه نموده است. جنیوس که بخشی از شرکت فک می باشد فعالیت خود را بیش از بیست سال است که در زمینه ی تولید انواع راهبند آغاز نموده و محصولات خود را در بیش از 70 کشور متفاوت به عرضه رسانده است. راهبند جنیوس در دو نوع اهرمی و ستونی (بولارد) تولید شده است. نوع اهرمی آن بر روی زمین و یا دیوار نصب می گردد و دارای یک بوم با متراژ متفاوت می باشد و همچنین راهبند ستونی (بولارد) جنیوس نیز در زمین نصب می شود و به صورت اتوماتیک و یا کنترلی، عبور و مرور را کنترل می نمایند. اما از آنجاییکه راهبند های بولارد اکثرا در مکان های بسیار حفاظت شده و با امنیت بالا استفاده می شوند و همچنین نصب و راه اندازی آنها از انواع دیگر راهبند سخت تر می باشد، نوع دیگری از راهبند که به آن راهبند زنجیری گفته می شود نیز به کمک کاربران آمده است که کل فضای ورودی را مسدود می نماید و مقرون به صرفه تر نیز می باشد. این راهبند به وسیله ی دو عدد میله در طرفین و یک زنجیر که به آنها متصل شده است راه را مسدود می نماید و در صورت نیاز می توان به وسیله ی ریموت کنترل و یا کلید دستی زنجیر را بر روی زمین قرار داد تا امکان رفت و آمد برای وسایل نقیله و یا افراد وجود داشته باشد. راهبند های اهرمی به دو صورت مکانیکی و هیدرولیکی باز و بسته می شوند. بوم راهبند مکانیکی توسط یک چرخ دنده به حرکت در می آید و به همین دلیل نیز پس از مدتی امکان ساییدگی چرخ دنده وجود خواهد. اما در مدل هیدرولیکی برای حرکت بوم از فشار هوا و پمپ روغن استفاده می شود که به همین خاطر نیز بوم حرکت نرم تری خواهد داشت و در صورت برخورد با مانع صدمه ی کمتری وارد خواهد کرد. برای انتخاب یک راهبند مناسب باید در ابتدا "مورد استفاده" و سپس "مکان نصب" را تعیین نمایید و سپس با کارشناسان بخش فروش دی سی ای کالا تماس حاصل فرمایید تا انتخابی مناسب و بی نقص داشته باشید.

راهبند اهرمی

حتما در ورودی بیشتر ساختمان ها، ادارات، عوارضی ها و برخی از کوچه ها شاهد استفاده از انواع راهبند اهرمی بوده اید. این نوع راهبند از یک موتور و یک بوم با طول متفاوت در هر راهبند تشکیل شده است که متناسب با نیاز کاربر تعیین می شود و بر روی یک پایه سوار است ساخته شده است. همچنین دارای یک مرکز کنترل می باشد که می توان با استفاده از آن، بوم را در حالت بسته و قفل، باز و قفل و باز و بسته قرار داد و به وسیله ی ریموت کنترل و یا کلید دستی آن را کنترل نمود. بوم راهبند جنیوس، در زاویه ی 90 درجه باز و بسته می شود و اجازه ی تردد را به وسایل نقلیه می دهد. میله ی این نوع راهبند، در صورت برخورد با مانع برمی گردد و ایمنی اشخاص و وسایل نقیله را فراهم می نماید.

راهبند بولارد (ستونی)

از آنجاییکه راهبند جنیوس در دو نوع اهرمی و ستونی به بازار عرضه شده است، می توان هریک از این راهبند ها را بسته به نیاز و مکان مورد استفاده تهیه نمود. راهبند ستونی در ایران به دلیل هزینه ی بیشتر و همچنین نیاز به کنده کاری در زمین کمتر استفاده می شود. راهبند بولارد جنیوس، به صورت ستون هایی در زمین نصب می شود و برای جلوگیری از تردد در مکان مورد نظر بیرون از زمین قرار می گیرد. همچنین می توان در زمان نیاز، میله ها را به حالت بسته و زیر سطح زمین قرار داد. این راهبند به صورت های متفاوتی قابل کنترل می باشد. به صورتی که می توان این راهبند را با استفاده از ریموت کنترل و یا کلید دستی باز و بسته نمود. همچنین در برخی مکان های خاص مانند عوارضی ها می توان از یک کد مخصوص که بر روی شیشه ی وسایل نقلیه نصب می شود استفاده نمود تا به صورت اتوماتیک به وسیله ی دوربین های شناسایی خوانده شود و راه را باز نماید.

خدمات پس از فروش محصول

هر برند شناخته شده و معتبری، محصولات خود را با گارانتی معتبر ارائه می نماید تا در صورت نیاز و بروز هرگونه مشکلی، خریدار امکان تعمیر و یا تعویض محصول را به صورت رایگان داشته باشد. البته معمولا گارانتی محصولات در مدت زمان محدودی ارائه می شود و سرویس دهی رایگان نیز در این محدوده زمانی صورت می پذیرد. شرکت جنیوس نیز محصولات راهبند جنیوس را با دو سال گارانتی این شرکت به بازار عرضه نموده است و طی این دوره، در صورت بروز مشکل، کارشناسان این شرکت در محل حاضر شده مشکل به وجود آمده را برطرف می نمایند. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر، انتخاب محصول مناسب، بررسی محل نصب راهبند توسط کارشناسان و خرید این محصول با کارشناسان بخش فروش دی سی ای کالا تماس حاصل فرمایید.

 • اطلاعات بیشتر
 • آخرین اخبار
 • سوالات متداول
 • زیرشاخه ها
نمایش سریع
4,218,000 تومان موجود
موجود
نوع محصولراهبند
برندجنیوس Genius
مدلSIMPLE C میله 4 متری با نصب زمینی
کشور سازندهایتالیا
مقدار گارانتی4سال
 • نوع محصول: راهبند
 • برند: جنیوس Genius
 • مدل: SIMPLE C میله 4 متری با نصب زمینی
8.9/10
موجود
4,218,000 تومان
0
نمایش سریع
3,891,000 تومان موجود
موجود
نوع محصولراهبند
برندجنیوس Genius
مدلSIMPLE C میله 4 متری نصب دیوار
کشور سازندهایتالیا
مقدار گارانتی4سال
 • نوع محصول: راهبند
 • برند: جنیوس Genius
 • مدل: SIMPLE C میله 4 متری نصب دیوار
9.3/10
موجود
3,891,000 تومان
0
نمایش سریع
4,275,000 تومان موجود
موجود
نوع محصولراهبند
برندجنیوس Genius
مدلSPIN 4 C ENC میله 5 متری
کشور سازندهایتالیا
مقدار گارانتی4سال
 • نوع محصول: راهبند
 • برند: جنیوس Genius
 • مدل: SPIN 4 C ENC میله 5 متری
8.5/10
موجود
4,275,000 تومان
0
نمایش سریع
4,300,000 تومان موجود
موجود
نوع محصولراهبند
برندجنیوس Genius
مدلSPIN4CENC میله 4 متری کیت تاشونده
کشور سازندهایتالیا
مقدار گارانتی4سال
 • نوع محصول: راهبند
 • برند: جنیوس Genius
 • مدل: SPIN4CENC میله 4 متری کیت تاشونده
9/10
موجود
4,300,000 تومان
0
نمایش 1 - 4 از 4 مورد