صفحه اصلی درب اتوماتیک راهنمای خرید جک درب پارکینگ ارزان

راهنمای خرید جک درب پارکینگ ارزان

توسط zamani
راهنمای خرید جک پارکینگی ارزان

درگذشته نیاز به جک درب پارکینگ برای ساختمانهایی با تعداد واحد بالا منطقی بود و توجیه اقتصادی داشت. اما اکنون بسیاری از افراد برای خانه های با تعداد واحد های کم و حتی ویلایی از جک پارکینگی استفاده می کند. سوالی که اینجا پیش می آید این است که جک درب پارکینگ ارزان که کیفیت مناسبی هم داشته باشد، کدام است و از چه برندی معرفی می شود.

در اینجا باید گفت انتخاب برای جک درب پارکینگ ارزان تنها به محصولات ایرانی محدود می شود و محصولات اروپایی از برچسب قیمتی بالاتری برخودار می باشند. جک درب پارکینگ ایرانی نیز دارای قیمتهای متنوعی هستند که ما در اینجا تنها با ارزانترین ها سرکار داریم.

جک درب پارکینگ ارزان

سوال اولی که شاید برای خیلی ها پیش بیاید این است که جک درب پارکینگ ارزان مناسب چه کسانی می باشد؟ در جواب میتوان گفت که این جکهای برقی مناسب ساختمانهای ویلایی، درب باغ و یا ساختمانهایی با تعداد تردد پایین هستند. به این گونه مکانها ما در اصطلاح اماکن کم تردد می گوییم که در سایت دی سی ای کالا بخشی به همین نام (جک درب پارکینگ برای اماکن کم تردد) وجود دارد. ما در ادامه 3 محصول ارزان از جک پارکینگی را به شما معرفی خواهیم کرد.

جک درب پارکینگ سوزوکی SZ-400

ارزانترن جکی که در لیست ما وجود دارد با اختلاف از برند سوزوکی می باشد. در حال حاضر این جک برای ساختمانهای کوچک و بزرگ استفاده می شود، که پیشنهاد ما برای ساختمان یا ویلاهایی با تردد کمتر از 5 واحد می باشد. با اینکه جک سوزوکی SZ-400 قیمت پایینی دارد اما وقتی به امکانات و آپشن های این جک نگاهی می اندازیم، متوجه می شویم این محصول از مدلهای ایتالیایی هیچ چیزی کم ندارد و نقطه ضعف آن در مترایل اجناس و کنترل کیفیت پایین می باشد.

ویژگی های مثبت جک پارکینگ سوزوکی SZ400

 • مدار کنترل جدید و بروز با امکانات مناسب
 • فتوسل یا چشمی جدید با قابلیت چرخش
 • بازو پر قدرت 350 کیلویی
 • گارانتی معتبر و سریع

جک درب پارکینگ تابا

تابا سالهاست که در عرصه ساخت جک درب پارکینگ ارزان فعالیت دارد. جک پارکینگ تابا همواره برچسب قیمتی پایینی را دارا بودند که این مورد را در کنار کیفیت مناسب محصولات آن بگذارید، به محصولی قابل اطمینان با قیمت مناسب می رسیم. تابا دو مدل جک که یک از یک قالب و یک ظاهر بهره می برند استفاده کرده که تنها تفاوت این دو ولتاژ کارکرد موتور بازوهاست، که در یکی از موتور 24 ولت استفاده شده و در دیگری از موتور 220 ولت اما به صورت کلی تفاوت آنچنانی با هم ندارند، حتی از لحاظ قیمتی!

ما جک تابا را تا 15 واحد نیز پیشنهاد می کنیم اما به دلیل رنج قیمتی مناسب، این محصول را در گروه جک درب پارکینگ ارزان قیمت نیز قرار می دهیم.

ویژگی های مثبت جک پارکینگ تابا

 • محصولی با متریال عالی با کیفیت بالا
 • بازوهای پر قدرت و تنها نمونه ماردونی با کیفیت ایرانی
 • باکس کنترل خاص با مدار کنترل با امکانات مناسب
 • گارانتی سراسری در ایران از طرف شرکت تابا

جک درب پارکینگ یال X2

ارزانترن محصول یال نیز جک یال x2 است که کیفیت بالا آن در رنج قیمتی مناسب نظر بسیاری را به خود جلب نموده است. ما این جک برقی را برای ساختمانهایی تا 10 واحد پیشنهاد می کنیم. ظاهر این جک بر گرفته از جک ایتالیایی پروتکو Ace است که در اندازه کوچکتر در ایران تولید می شود. همه ی قطعات جک پارکینگی یال از کیفیت خوبی بهره می برند و ما نتوانستیم نقطه ضعف خاصی در آن بیابیم. شاید بتوان صدای اندک بازوها در هنگام کارکرد را تنها نقطه ضعف این جک دانست که در نمونه ایتالیایی نیز وجود دارد و علت آن نوع قرارگیری موتور درون بازو است.

ویژگی های مثبت جک درب پارکینگ یال X2

 • ظاهر مناسب با متریال عالی
 • خلاص کن سوئیچی که امنیت بیشتری به نسبت آلنی دارد
 • مدار کنترل بی نقص و پر کاربرد
 • تعویض جنس در صورت خرابی
 • خرابی بسیار کم محصولات یال

مقالات مرتبط

نظر خود را بنویسید