شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

آیفون تصویری 375 محصول وجود دارد

در مورد آیفون تصویری بیشتر بدانیم

آیفون تصویری کوماکس

  

آیفون تصویری Video Door Phone محصولی است که می توان به راحتی آن را جایگزین آیفون های صوتی قدیمی دانست. در فاصله زمانی نه چندان دور درب باز کن تصویری یک محصول لوکس به شمار می رفت و در کمتر خانه ای یافت می شد. بالا بودن قیمت آیفون تصویری، نبود تنوع زیاد و همین طور عدم احساس نیاز به چنین محصولی، آن را به یک کالای خاص تبدیل کرده بود.

امروزه اما با توجه به جایگاه گسترده تکنولوژی در زندگی روزمره، استفاده و خرید آیفون تصویری به امری عادی بدل شده است. حالا تقریبا در تمامی ساختمان ها اعم از مسکونی و یا تجاری از این ابزار ارتباطی استفاده می گردد. همانطور که از نام آن پیدا است، آیفون تصویری قابلیت نمایش تصاویر بیرون از ساختمان را به روی نمایشگری درون ساختمان دارد و پاسخگو می تواند به راحتی علاوه بر برقراری ارتباط صوتی با مراجعه کننده، تصویر او را نیز مشاهده نماید. در ادامه مطلب به معرفی برخی ویژگی های متنوع و جدیدتر انواع درب باز کن تصویری می پردازیم.

 

تنوع آیفون تصویری

موضوع قابل توجه در رابطه با این محصول این که امکان انتخاب از میان تنوع بالای آیفون ها به راحتی امکان پذیر شده است. اکنون علاوه بر آیفون تصویری با ویژگی ارتباط صوتی و تصویری، تولیدات دیگری با ویژگی های بیشتر عرضه شده اند که در ادامه به انواع آن اشاره می گردد:

   

آیفون تصویری هندزفری

مانیتور تصویری هندزفری دارای یکی از ویژه ترین طراحی ها در میان انواع آیفون ها است. این درب باز کن تصویری، بدون گوشی می باشد و تماس صوتی تنها با استفاده از میکروفون و بلند گوی تعبیه شده در آن صورت می گیرد. به این ترتیب نیازی به در دست گیری گوشی برای پاسخ وجود ندارد. برخی از انواع درب باز کن ها دارای صفحه نمایش لمسی هستند که این صفحه عملکرد ساده تری را برای کاربر فراهم می آورند. بعضی از این آیفون ها دارای صفحه تمام لمسی و برخی دیگر دارای کلید های لمسی هستند. آیفون تصویری سیماران مدل HF-75 جزو تولیدات بسیار خوب ایرانی و مثال مناسبی برای این ویژگی است.

 

آیفون تصویری سیماراندارای صفحه نمایش لمسی

     

   

آیفون تصویری با قابلیت باز کردن درب پارکینگ

از دیگر ویژگی های درب باز کن تصویری می توان به قابلیت باز کردن درب پارکینگ با استفاده از مانیتور آیفون تصویری اشاره داشت. این قابلیت که به طور خاص در برخی انواع آیفون تصویری ایرانی یافت می شود، این امکان را فراهم می آورد که تنها با فشردن یک کلید بر روی مانیتور، درب پارکینگ باز شود. مانیتور آیفون تصویری سیماران مدلHS-72 نماینده خوبی برای معرفی این ویژگی در انواع درب باز کن است. در تصویر زیر مربع قرمز نشان دهنده کلید باز کردن درب پارکینگ می باشد.

  

آیفون تصویری سیماران مدل hs72 با قابلیت باز گردن درب پارکینگ  

   

آیفون تصویری با قابلیت نمایش تصاویر از دوربین مداربسته

یکی دیگر از قابلیت های آیفون های تصویری امکان اتصال آن به دوربین مدار بسته دوم می باشد. به این ترتیب که علاوه بر دوربین قرار گرفته به روی پنل دوربین مداربسته دوم که تصاویر دیگری (مانند تصاویر از ورودی راهرویی دیگر) را ضبط می کند، به مانیتور متصل شده و می توان هر دو تصویر را در داخل ساختمان مشاهده نمود. آیفون تصویری 1070 تابا دارای این ویژگی است. همچنین بد نیست اشاره ای داشته باشیم به آیفون تصویری تابا مدل 1910 که قادر است همزمان چهار تصویر را در مانیتو خود نمایش دهد. 

 

آیفون تصویری تابا با قابلیت نمایش چهار تصویر همزمان

    

آیفون تصویری با قابلیت برقراری ارتباط داخلی بین واحد ها

یکی دیگر از قابلیت های این محصولات، امکان بر قراری ارتباط داخلی بین واحد ها است. به این ترتیب با گرفتن شماره واحد مورد نظر بر روی مانیتور می توان با آن واحد خاص ارتباط برقرار کرد. آیفون هایی که دارای این ویژگی هستند می توانند شماره واحد تماس گیرنده را بر روی مانیتور مقصد نمایش دهند. از انواع این درب باز کن ها می توان به آیفون تصویری کوماکس مدل CMV-43A اشاره داشت.

  

آیفون تصویر کوماکس با قابلیت برقراری ارتباط داخلی

  

آیفون تصویری با قابلیت دایورت کردن تماس

حتی برخی از آیفون های می توانند متصل به خط تلفن نیز باشند. به این ترتیب در صورت برقراری تماس با واحد و عدم پاسخگویی به آن، با اتصال به گوشی تلفن همراه، پاسخگو را مطلع کنند. آیفون تصویری 2070 تابا می تواند به خط تلفن منزل متصل شود تا از آن به عنوان دستگاه تلفن استفاده شود. همچنین می توان شماره تماسی در آن وارد نمود تا در هنگام ضرورت با استفاده از تلفن همراه به مراجعه کننده پاسخ داده شود.
آیفون هایی با قابلیت دایورت کردن تماس نیز وجود دارند، در صورتی که در منزل حضور ندارید و در انتظار بسته پستی مهمی هستید، می توانید تماس های خود را به روی واحدی دیگر دایورت کنید، به این ترتیب واحدی دیگر به جای شما پاسخگوی مراجعه کننده خواهد بود. آیفون تصویری تکنما مدل 70TM  دارای این قابلیت است.

 

آیفون تصویری تکنما

  

پنل آیفون تصویری کدینگ و کارتخوان

انواع پنل آیفون تصویری برای استفاده در ساختمان هایی با تعداد واحد مشخص قابل استفاده اند، اما پنل کدینگ برای استفاده ساختمان هایی با تعداد واحد بیشتر به کار می روند، به این صورت که به جای شاسی های زنگ بر روی پنل، عدد های 0 تا 9 قرار گرفته اند و برای هر واحد شماره مشخصی تعریف شده است. با گرفتن شماره واحد مورد نظر، می توان با آن واحد تماس برقرار کرد. یکی دیگر از ویژگی های جالب این محصولات، پنل کارت خوان آیفون تصویری می باشد، این پنل قادر است تنها با به کار گیری یک کارت RFID درب ساختمان را باز کند.

    

پنل کدینگ و کارتخوان سیماران

   

تصمیم به تغییر آیفون صوتی به تصویری تصمیمی است که دیر یا زود انجام می پذیرد، اما بهتر است اخبار سایت دی سی ای کالا را پیگیری نمایید تا از طرح های تخفیفی برند های دربازکن تصویری بهرمند شوید.
   

راهنمای خرید آیفون تصویری در سایت دی سی ای کالا

امکان خرید انواع آیفون تصویری با ویژگی های مختلف در سایت دی سی ای کالا فراهم شده است. شما می توانید به پیشرفته حالت ممکن برای خرید دربازکن تصویری مورد نظر خود اقدام نمایید. همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت بررسی و فروش آیفون تصویری به صورت جداگانه انواع مانیتور و پنل و متعلقات آیفون تصویری را که در بالا به طور کامل معرفی شدند، با یکدیگر مقایسه نموده و خریداری کنید. در بخش انتخاب پنل ها این امکان جود دارد که تعداد واحد های خود را انتخاب کنید. و یا روی هر مانیتوری کلیک نمود و پکیج یک تا سی واحده را انتخاب نمود و با اگاهی از قیمت، آن را به سبد خرید اضافه نمود.

  

فیلتر پیشرفته دربازکن تصویری

در فروشگاه دی سی ای کالا این امکان را فراهم نموده ایم که شما در صفحه نمایش شاخه و محصولات آیفون تصویری، از منوی سمت چپ که با نام «کاتالوگ» مشخص شده است، ویژگی مهم مد نظر خود را انتخاب نمایید. به این ترتیب که ممکن است شما اولین مورد مهم برای انتخاب محصول را اندازه صفحه نمایش در نظر بگیرید. در این قسمت از صفحه، بر روی مربع گزینه مورد نظر علامت بزنید تا تمامی آیفون هایی که دارای اندازه نمایشگر مورد نظر شما هستند، نمایش داده شوند.
این روش برای موارد دیگری همچون برند آیفون تصویری، اندازه صفحه نمایش، با حافظه و با بدون حافظه بودن مانیتور، لمسی و یا غیر لمسی بودن آن و قابلیت برقراری ارتباط داخلی، ممکن شده است. در این صورت شما می توانید کارکرد مورد نظر خود را فیلتر کرده و سیستم دربازکن تصویری مورد نیاز خود را تهیه نمایید. این امکان برای تمام شاخه های آیفون تصویری وجود دارد و در هر قسمت امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس نیاز وجود دارد. فیلتر پیشرفته محصولات باعث می شود که در میان طیف وسیع محصولات دچار سردرگمی نشوید و مستقیما به بخش محصولات مورد نظر خود بروید.

  

تصاویر با کیفیت منحصر به فرد

دی سی ای کالا تمام تلاش خود را برای بهترین نمایش از محصولات فروشگاه خود به کار بسته است. در این صورت این نیاز احساس می شود که کاربر قادر باشد بدون در دست گرفتن محصول، با تماشای عکس های آن از زوایای مختلف، محصول مورد نظر خود را تماشا کند و از تمام ابعاد و ویژگی های آن آگاهی یابد. این مهم تنها با اجرای عکاسی صنعتی و ثبت تصاویر صحیح از محصولات امکان پذیر خواهد بود. تیم عکاسی دی سی ای کالا در تلاش است تا با نمایش تصاویر کاملا استاندارد و البته ویژه خود، شما را در انتخاب محصول مورد نظرتان بدون دیدن خود کالا، یاری کند. به این ترتیب نمایشگاه مجازی دی سی ای کالا تکمیل خواهد بود و شما می توانید حس در درست گرفتن محصول مورد نظر خود را داشته باشید.

   

کارشناسان زبده و فنی آیفون تصویری

برای خرید انواع آیفون تصویری می توانید سوالات خود، در مورد شناخت انواع دربازکن تصویری، مشاوره خرید آیفون تصویری و یا هر سوال فنی در مورد امکانات، مشخصات، نوع سیم کشی و یا قیمت آیفون تصویری می توانید در هر ساعتی از روز با کارشناسان دی سی ای کالا تماس گرفته و اطلاعات کافی را دریافت نمایید. کارشناسان بخش فروش آیفون تصویری به واسطه تجربه بالا و دانش کافی در این زمینه می توانند راهنمای مناسبی برای شما باشند. به این منظور می توانید با استفاده از شماره تلفن های 77247145 و 2-77132831 با ما در ارتباط باشید. همچنین تمام تلاش تیم پژوهش و گسترش در بخش تهیه و تنظیم محتوای سایت، بر این است که شما بتوانید بدون برقراری تماس تلفنی و تنها با مطالعه متن های مربوط به محصولات، اطلاعات کافی در مورد آن ها به دست آورید.

   

نمایشگاه دائمی آیفون تصویری

فروشگاه دی سی ای کالا برای مشتریان سخت پسند که نسبت به خرید کالای خود حساس هستند، نمایشگاهی از تمامی آیفونهای تصویری خود را فراهم آورده است. به این ترتیب شما می توانید با مراجعه به این نمایشگاه و دفتر فروشگاه دی سی ای کالا، محصول مورد نظر خود را از نزدیک ببینید و پس از کار کردن با دستگاه و اطمینان از کیفیت آن، خرید ساده ای انجام دهید. این نمایشگاه طیف کاملی از محصولات را در خود جای داده است و می توانید اطمینان داشته باشید که محصولی با تمام مشخصات مد نظر خود، خواهید یافت.

 

نصب و سیم کشی دربازکن تصویری

به طور کلی روش نصب انواع آیفون تصویری برای بیشتر برند ها به صورت یکسان انجام می گیرد، با این حال لازم است شرایط و استاندارد های نصب برای هر شرکت به طور جداگانه بررسی شود. نکته قابل توجه اینکه بهتر است برای ساختمان های نوساز و یا در حال ساخت برند مورد نظر آیفون تصویری انتخاب شود تا سیم کشی بر اساس همان سیستم باشد. لازم به ذکر است که نصب آیفون تصویری تنها باید توسط نصاب حرفه ای و آموزش دیده آیفون تصویر انجام گیرد.
در نظر داشته باشید که کابل سیم کشی آیفون تصویری باید به صورت 06 فویل دار باشد. اهمیت استفاده از کابل فویل دار این است که این امکان وجود دارد که بنا به هر دلیلی (مانند وجود کابل فشار قوی در نزدیکی آن) بر روی کابل ها نویز ایجاد شود. وجود فویل می تواند به عنوان یک محافظ از ایجاد این نویز جلوگیری کند. نکته دیگر در رابطه با سیم کشی اینکه بر اساس تعداد واحد ها، نوع ساختمان و مسیر لوله گذاری برای ساختمان، می توان از کابل های 2 زوج، 4 زوج، 4 زوج، 6 زوج، 8 زوج، 10 زوج و یا 20 زوج استفاده نمود.
عموما در ساختمان هایی که عمر آن ها به بیش از 10 سال می رسد، برای برقراری ارتباط با آیفون ها (که غالبا صوتی بودند) از کابل های تلفنی استفاده شده اند. بنابراین باید کابل های این ساختمان ها تعویض گردد؛ به این خاطر که تضمینی وجود ندارد که با کابل های قدیمی کیفیت تصاویر ایجاد شده حتی با بهترین نوع آیفون و پنل تصویری، در سطح بالایی قرار بگیرد.

 

پروژه های انجام شده آیفون تصویری فروشگاه دی سی ای کالا

مجتمع 86 واحدی شهرک گلها - آیفون تصویری سیماران
مجتمع مسکونکی فیلکو تهرانپارس 144 واحدی - آیفون تصویری تکنما و سیماران
مجتمع مسکونی غرب 33 واحدی - آیفون تصویری سوزوکی
شرکت بیمه ایران سازه 92 واحدی - سیماران
مجتمع گلستان مسکونی واقع در ازگل 64 - سیماران
مجتمع مسکونی فراز سعادت آباد 46 واحدی - تکنما

بازدید مجازی از نمایشگاه آیفون تصویری

خرید دربازکن تصویری - فروش آیفون تصویری - نمایندگی آیفون تابا - لیست قیمت آیفون سیماران - دربازکن تصویری ارزان قیمت

خرید پنل

هم اکنون شما می توانید برای خرید انواع پنل آیفون تصویری به سادگی به صفحه مربوط به برند مورد نظر خود مراجعه کرده و عدد واحد پنل ها را به طور مجزا و تفکیک شده مشاهده نمایید.

آیفون تصویری وایرلس

آیفون تصویری بی سیم کیووس محصول جدیدی است که هم اکنون در سایت دی سی ای کالا موجود شده است. شما می توانید با استفاده از این محصول مانیتور خود را در منزل جابجا کنید و تا فاصله 300 متری از آن استفاده کنید. در نظر داشته باشید این محصول در دو اندازه 3 و 7 اینچی ارائه می گردد و امکان جابجایی آن برای مانیتور 3 اینچی فراهم آمده است.

آیا می توان بدون تغییر در سیم کشی ساختمان، آیفون صوتی را به آیفون تصویری تبدیل کرد؟

بله؛ در صورتی که سیم کشی ساختمان شما از نوع فویل دار باشد، می توانید با استفاده از همان سیم کشی قدیمی، علاوه بر صوت، تصویر را نیز انتقال دهید. اما بر اساس یک قاعده کلی، ساختمان هایی که دارای عمری بیش از ده سال هستند، نیاز به سیم کشی مجدد دارند. در نظر داشته باشید بر اساس نوع آیفون تصویری و امکانات ارائه شده توسط آن (مانند قابلیت باز کردن درب پارکینگ و یا برقراری ارتباط داخلی) ممکن است سیم کشی ساختمان شما نیاز به تعویض داشته باشد. در صورتی که سیم کشی قدیمی شما، شرایط فوق را نداشته باشد، ممکن است تصاویر دریافتی بسیار نویزدار و بی کیفیت باشد.

نقاط قوت و ضعف استفاده از سیم کشی قدیمی ساختمان چیست؟

در صورت استفاده از سیم کشی قدیمی ساختمان، نیازی به پرداخت هزینه جانبی برای آن نخواهید داشت. اما توجه داشته باشید که سیم کشی های قدیمی و نامناسب می توانند باعث دریافت تصاویر بی کیفیت توسط مانیتور باشند و این مورد ممکن است یکی از اصلی ترین دلایل نویزدار بودن تصاویر در مانیتور جدید شما باشد.

در صورت نیاز به سیم کشی مجدد، هزینه آن چگونه محاسبه می گردد؟

این هزینه با توجه به شرایط ساختمان بسیار متغیر است. شمالی یا جنوبی بودن ساختمان می تواند نقش بسزایی در میزان سیم مصرفی داشته باشد. تعداد واحدهای ساختمان، تعداد واحد های هر طبقه و همچنین برند آیفون مورد نظر شما، می تواند از دیگر عوامل تاثیرگذار باشد. به اضافه اینکه در صورتی که آیفون شما دارای قابلیت باز کردن درب پارکینگ و یا برقراری ارتباط داخلی باشد، میزان سیم کشی و قیمت آن متفاوت خواهد بود.

آیا می توان برند های مختلف آیفون تصویری را به طور ترکیبی استفاده کرد؟

بله؛ شما می توانید پنل ها و مانیتور های آیفون تصویری سیماران، آیفون تصویری کوماکس و آیفون تصویری سوزوکی را به طور ترکیبی با یکدیگر استفاده نمایید. اما در صورت استفاده از آیفون تصویری الکتروپیک، آیفون تصویری تابا و یا آیفون تصویری تکنما می بایست از محصولات همان برند ها استفاده نمود.

ورودی دوم که در برخی از آیفون ها وجود دارد، چه کاربردی دارد؟

در صورتی که ساختمان شما دارای دو درب ورودی است، می توانید از آن برای اتصال به پنل دوم استفاده کنید. همچنین می توانید آن را به دوربین مداربسته نیز متصل کنید. نکته مهم اینکه این خروجی تنها برای یکی از این دو مورد استفاده می گردد و نمی توان همزمان پنل و دوربین مداربسته را به یک ورودی متصل نمود.

آیا در صورت استفاده از ورودیِ دوم آیفون برای دوربین مداربسته، نیاز به استفاده از ابزار دیگری وجود دارد؟

شما می توانید از مانیتور خود برای نمایش زنده تصاویر دوربین مداربسته استفاده کنید، اما برای ضبط این تصاویر نیاز به دستگاه DVR خواهید داشت. نمایش و ضبط همزمان تصاویر دوربین مداربسته بر روی آیفون تصویری، تنها در آیفون تصویری تابا مدل 1910 امکان پذیر است. اما به خاطر حجم بالای تصاویر ضبط شده، پیشنهاد کارشناسان دی سی ای کالا این است که از قطعات مخصوص دوربین مداربسته استفاده کنید.

تجهیزات مورد نیاز برای نصب یک آیفون تصویری چیست؟

برای داشتن یک مجموعه کامل، شما نیاز به مانیتور، پنل و ترانس خواهید داشت. همچنین برای نصب انواع پنل سیماران (از 6 واحدی به بالا) به یک سوییچر نیز نیاز دارید. در صورتی که از پنل های کدینگ سیماران، تابا و یا تکنما استفاده می کنید، به ازای هر 4 واحد باید از یک دیکودر استفاده کنید، این عدد برای پنل های تکنما، 8 است. تمامی این موارد در سایت www.dcakala.com موجود می باشد.

استفاده از پنل کارت خوان چگونه است؟

تفاوت پنل کارت خوان با دیگر پنل ها در این است که شما قادر خواهید بود بدون استفاده از کلید و تنها با نزدیک کردن کارت RFID خود به ماژول کارت خوان، درب ساختمان را باز کنید.

آیا در صورت مفقود شدن کارت RFID امکان تهیه مجدد آن وجود دارد؟

بله؛ پنل های کارت خوان به همراه کارت مادر ارائه می شوند، این نسخه اصلی کارت نزد مدیر ساختمان باقی می ماند و می توان از آن برای تهیه کپی کارت استفاده کرد.

تفاوت پنل کارت خوان با پنل پلاک دار چیست؟

پنل های پلاک دار دارای یک ماژول اضافه برای قرار گیری پلاک ساختمان هستند. به این ترتیب شما قادر خواهید بود شماره پلاک ساختمان خود را بر روی پنل نمایش دهید. در نظر داشته باشید ماژول اضافه ای که بر روی این نوع پنل در نظر گرفته شده است، می تواند تبدیل به ماژول کارت خوان گردد. بنابراین در صورت خرید این محصول و تمایل به استفاده از سیستم کارت خوان، می بایستی ماژول کارت خوان به طور جداگانه تهیه شود.

در صورتی که مانیتور دارای قابلیت برقراری ارتباط داخلی باشد، آیا می توان از آن برای برقراری ارتباط با واحد نگهبانی نیز استفاده نمود؟

در صورتی که مانیتور شما از این ویژگی پشتیبانی کند، می توانید با واحد نگهبانی نیز ارتباط داشته باشید، ارتباط داخلی لزوما به معنای ارتباط با نگهبانی نیست.

آیا برای برقراری ارتباط با واحد نگهبانی، دارا بودن این ویژگی برای مانیتور کافیست؟

برای برقراری ارتباط با واحد نگهبانی، این واحد باید دارای تلفن گارد باشد.

آیا استفاده از پنل پین هول یا پنل پشت درب واحد، برای تمامی ساختمان ها امکان پذیر است؟

برای باز کردن درب واحد توسط پنل پین هول، می بایستی درب واحد به «قفل مقابل برقی» مجهز باشد. در نظر داشته باشید امکان نصب این قفل بر روی درب های ضد سرقت وجود ندارد.

شرایط خرید و هزینه ارسال آیفون تصویری خریداری شده از دی سی ای کالا چگونه است؟

شما می توانید به سادگی با مراجعه حضوری و یا خرید اینترنتی، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. در صورتی که خرید شما بیش از 400000 تومان باشد، ارسال آن رایگان خواهد بود. برای کسب اطلاعات تکمیلی راجع به شرایط خرید و نحوه ارسال می توانید صفحات مربوط به آن ها را مطالعه کنید.

آیا استفاده از پنل های ساده با پنل های کدینگ نیازمند تجهیزات متفاوتی است؟

برای راه اندازی و استفاده از پنل جدید خود نیاز به یک ترانس دارید. تفاوت پنل کدینگ و ساده در استفاده از دو ترانس برای مجموعه کدینگ است.

کاتالوگ

دسته v

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان