کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات

کرکره اتوماتیک 

کرکره اتوماتیک

کرکره برقی

کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک را امروزه می توان یکی از ساخته هایی دانست که با وجود ساختار ساده اش توانسته در سهولت زندگی نقش مهمی ایفا کند. از دهه ها قبل افراد برای حفاظت و راحتی بیشتر محیط زندگی و محل کار خود، از کرکره استفاده می کردند؛ اما پیشرفت و حرکت انسان به سوی تکنولوژی باعث طراحی و ساخت دسته جدیدی از کرکره ها به نام کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک گردید.

کرکره برقی در ایران تقریبا دارای سابقه ای حدود ربع قرن می باشد. در ابتدا کار با تبدیل کرکره های عادی به اتوماتیک شروع شد؛ بدون تغییر در ظاهر و نوع ساخت آن. اما بعد از مدتی استفاده از این روش در ساخت درب های ساختمانی نیز متداول شد و این آغازی بود بر ورود نوع جدیدی از تیغه کرکره به بازار.

کرکره برقی و یا کرکره اتوماتیک ، نوع متفاوتی از درب های اتوماتیک هستند که برای سهولت در تردد و البته زیبایی و هماهنگی با محیط اطراف خود طراحی شده اند. این کرکره ها از تعدادی تیغه که توسط لولا کنار یکدیگر قرار گرفته اند، تشکیل شده است. با استفاده از یک ریموت کنترل، این تیغه ها (شبیه به کرکره های قدیمی و سنتی) به روی یک شفت می چرخند، جمع شده و باعث باز شدن ورودی پارکینگ ها، فروشگاه ها و... می گردند. برخی از انواع کرکره برقی را که دارایابعاد کوچکتری هستند، می توان برای پنجره ها استفاده نمود. این کرکره ها همان مکانیزم و عملکرد کرکره های پارکینگی و فروشگاهی را دارند.

تیغه های به کار رفته در ساخت کرکره های برقی می توانند ارتفاع هایی متفاوت، از 4 سانتی متر تا 12 سانتی متر داشته باشند که بنا به ضرورت، نوع مصرف و شرایط محیطی انتخاب می شوند. همین طور این تیغه ها از مواد اولیه متفاوتی شامل آلومینیوم (شمش 63*60 یا شمش  DCو در بعضی موارد ضایعات آلومینیوم)، ورق گالوانیزه (ورق آهنی روغنی با روکش رنگ اپوکسین یا لمینت و در بعضی موارد ورق آهن سیاه با روکش قلع و روی به همراه رنگ) و پلی کربنات ( با ظاهری شفاف و شیشه ای) تولید می شوند. مقاومت بالا، عایق بودن نسبی، امکان استفاده از نور محیط و از همه مهمتر زیبایی، باعث شده که این نوع کرکره برقی بسیار سریع بتواند جای خود را در بازار پیدا کند.

در بعضی اماکن مانند بانک ها، صرافی ها، فروشگاه ها، مراکز خرید و... نیاز است که در هنگام تعطیلی و بسته بودن نیز محیط داخلی آن ها دیده شود. به همینمنظور می توان از کرکره برقی با تیغه های پلی کربنات استفاده نمود.

کرکره برقی

کرکره برقی شفاف (پلی کربنات) نیز خود به دو دسته متفاوت از نظر جنس یراق تقسیم می گردد: یراق آلات استیل که دارای زیبایی و استحکام بیشتر می باشند و یراق آلات آلومینیوم که از نظر قیمت مناسبتر هستند و برای مکان هایی با ابعاد کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین برخی از انواع درب اتوماتیک کرکره ای ، پانچ شده هستند و می توان از این طریق به فضای داخلی، دید داشت. برخی از تیغه های کرکره برقی به واسطه داشتن لایه ی فوم از جنس پلی پورتان، می توانند به خوبی در کاهش و کنترل صوت و همین طور تلفات دمایی موثر باشند.

کرکره برقی

موتور به کار رفته در کرکره برقی دارای قفل الکترو مکانیکی هستند و به همین دلیل از امنیت بالایی برخوردارند. همچنین می توان برای امنیت بیشتر از قفل پیستونی برای کرکره برقی استفاده نمود. به علاوه طراحی و اجرای درب های کرکره برقی به گونه ای انجام شده است که حرکات آن کاملا بدون صدا انجام گیرد. این درب ها با داشتن واشر هایی مانع از ورود گرد و غبار به محیط داخل می گردند. در برخی از انواع کرکره اتوماتیک از سیستم کنترل مرکزی استفاده شده است و می توان به راحتی با استفاده از یک ریموت، کنترل درب ها را در اختیار داشت. درب اتوماتیک کرکره ای محدودیتی در طول ندارند و می توان درب هایی حتی تا مساحت 50 متر را پوشش داد.

می توان موتور کرکره های برقی را بنا به ضرورت و در شرایط مختلف به صورت Built on و Built in، در بخش خارجی و یا داخلی فضای ساختمانی نصب نمود.

 

کرکره برقی با اندازه کوچک برای پنجره ها

این کرکره ها تا حد زیادی در اتلاف دما صرفه جویی می نمایند و همچنین می توانند عایق صوتی نیز باشند. می توان از صفحاتی مانند توری برای جلوگیر از حشرات به داخل منازل استفاده کرد. به علاوه برخی از انواع کرکره برقی را می توان طوری تنظیم نمود که در هنگام خالی بودن منزل، با فواصل معین کرکره باز و بسته شود و این تصور را برای ناظران خارجی ایجاد کند که ساختمان خالی نیست.

استفاده از کرکره برقی برای پنجره ها باعث می شود عایق دمایی مناسبی ایجاد گردد و می تواند باعث کاهش 10% مصرف انرژی و 45% اتلاف انرژی گردد، از طرفی با استفاده از درب و پنجره کرکره ای اتوماتیک می توان تا 10dc صدای محیط را کاهش داد. همچنین این درب ها باعث حفاظت در برابر گرما و اشعه UV خورشید می شوند.

کرکره برقی

اجزای سازنده کرکره برقی

کرکره های برقی از عناصر مختلفی ساخته شده اند. جز اصلی آن ها، موتور کرکره برقی است که باعث به حرکت در آمدن تیغه ها می گردد. موتور های کرکره برقی به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

«موتورهای ساید» موتور هایی هستند که برای درب هایی با وزن و میزان تردد بالا، مورد استفاده قرار می گیرند. البته سرعت این موتور ها بالا نیست.این موتور کرکره اتوماتیک برای ورودی هایی با مساحت بالا مورد استفاده قرار می گیرند. موتور های ساید قدرتمند ترین نوع موتور ها هستند. همچنین این موتور ها را می توان برای اماکنی که وجود برق اضطراری در آن ها الزامی است، استفاده نمود؛ چرا که این موتور دارای دو نوع با ولتاژ های 24 و 220 ولت می باشد که مدل 24 ولت آن دارای باطری برای استفاده در شرایط قطعی برق است.

«موتور های سانترال» توانایی به حرکت درآوردن درب هایی با میزان تردد و وزن متوسط را دارند. موتور سانترال کرکره برقی به دلیل نصب ساده و عدم نیاز به تغییرات اساسی در ساختار کرکره، بهترین گزینه برای تبدیل کرکره های قدیمی به کرکره های اتوماتیک می باشد. البته استفاده از موتور های سانترال در سال های اخیر، کمتر شده است.

«موتور توبولار» یا موتور استوانه ای، موتوری است که برای به حرکت درآوردن درب هایی با وزن و میزان تردد پایین به کار می روند، به علاوه نصب و راه اندازی آن ها نیاز به دقت بیشتری دارد. موتور های توبولار ساده قابلیت به حرکت در آوردن درب هایی تا وزن 140 نیوتن و موتور های توبولار صنعتی توانایی باز و بسته کردن کرکره برقی تا وزن 500 نیوتن را نیز داراست. موتورهای کرکره برقی توبولار با اندازه نسبتا کوچک خود، قیمتی مناسب دارند. همچنین این موتور ها به دلیل شکل ظاهری خود، فضای کمتری را اشغال می کند و در هنگام قطعی برق نیز می توان با استفاده از سیستم خلاص کن، از آن استفاده نمود.

تفاوت عمده موتورهای ساید و موتورهای توبلار در قطعات جانبی آن می باشد. قطعاتی مانند برد، پایه، اندکپ و بلبرینگ که درموتور های توبلار به صورت جدا ازهم تهیه می شوند، درموتورهای ساید به صورت یک پک واحد به خریدار ارائه می گردد.

 

تیغه کرکره برقی می تواند از جنس آلومینیوم، آهن گالوانیزه و پلی کربنات باشد. تیغه کرکره برقی آلومینیومی دارای مقاومت بالاتری هستند و برای پارکینگ ها، فروشگاه ها و... استفاده می شوند. درصد بسیار بالایی از کرکره های برقی استفاده شده در ایران از جنس آلومینیوم هستند. کرکره برقی آلومینیومی دارای شرایطی است که می توان به راحتی از آن در آب و هوای بسیار مرطوب و یا بسیار خشک استفاده نمود. کرکره های اتوماتیک گالوانیزه با قیمتی مناسب تر در دسترس هستند. تیغه کرکره برقی پلی کربنات، ظاهری شیشه ای و بسیار زیبا دارند. از این کرکره های اتوماتیک برای اماکنی مانند بانک ها، مراکز خرید و... که بهتر است فضای داخلی در هنگام تعطیلی و بسته بودن نیز دیده شود، استفاده می گردد. تیغه کرکره های برقی می توانند برای استحکام بیشتر دارای یک، دو یا سه پل، درون خود باشند. تصویر زیر به خوبی تیغه کرکره برقی با دو پل را نشان می دهد که فضای داخلی تیغه را به سه قسمت تقسیم نموده است.

کرکره برقی

کپس ها قطعاتی پلاستیکی هستند که در انتهای تیغه ها نصب شده اند و باعث حرکت راحت تر آن ها درون ریل می گردند. تمام کپس به همراه قسمت کوچکی از تیغه، درون ریل قرار دارد. همچنین آخرین تیغه کرکره برقی بر خلاف دیگر تیغه ها که دارای تحدب هستند، تخت می باشد و این تیغه برای جلوگیری از ایجاد صدا و همین طور کاهش فشار، دارای لاستیک انتهایی است.

ریل ها در سیستم کرکره برقی برای به حرکت در آمدن تیغه ها استفاده می گردند. ریل ها محفظه هایی بلند شبیه به مکعب مستطیل هستند که به صورت عمود در دو طرف ورودی و به روی دیوار نصب شده اند. بخشی از تیغه های کرکره درون ریل قرار دارند که با استفاده از نیروی موتور کرکره برقی باعث به حرکت در آمدن کرکره می گردد. ریل های کرکره اتوماتیک می توانند از جنس آلومینیوم یا آهن باشند. ریل های آلومینومی برای نصب شدن به روی دیوار، نیاز به پایه هایی آهنی دارند؛ این پایه های آهنی، قطری معادل 4 سانتی متر دارند، در برخی شرایط ممکن است مساحت ورودی مورد نظر، به اندازه کافی بزرگ نباشد، بنابراین اگر از ریل آلومینیومی که خود دارای سطح مقطع 6*4 سانتی متر است، استفاده شود، با احتساب قطر پایه آهنی، در سمت راست و چپ ورودی، هر کدام 10 سانتی متر و در مجموع 20 سانتی متر از کل عرض فضای ورودی اشغال می گردد. پس بهتر است در چنین شرایطی از ریل آهنی (که نیاز به آهن کشی ندارد) استفاده شود. دورن ریل ها، نوعی واشر مویی به کار رفته است که باعث می شود از ورود گرد و غبار به داخل ریل جلوگیری به عمل آید.

برای چرخش تیغه ها و جمع شدن آن ها، نیاز به یک مغزی یا «شفت» هست. شفت ها میله هایی با سطح مقطع دایره و یا هشت ضلعی هستند که از جنس آهن ساخته می شود. تیغه ها به روی شفت جمع می شوند. شفت از یک طرف به موتور که به روی دیوار ثابت است، متصل شده و از طرف دیگر به «اند کپ بلبرینگ» ختم می شوند. اندکپ ها، بلبرینگ هایی هستند به قطر 3-2 سانتی متر که به حرکت شفت کمک می کنند.

همچنین کرکره برقی مانند دیگر دربهای اتوماتیک دارای فلاشر برای هشدار و چشمی (فتوسل) برای تشخیص حرکت و توقف باز یا بسته شدن درب، می باشند.

قیمت کرکره اتوماتیک

برای محاسبه قیمت کرکره برقی باید دید که کدام مدل از انواع تیغه مورد نیاز است و بر اساس اندازه و قابلیتی که مورد نیاز است موتور کرکره را انتخاب نمود . این دو مورد جزو مهمترین عوامل در تعیین قیمت کرکره اتوماتیک می باشد.

نصب کرکره اتوماتیک

نصب کرکره برقی باید بر اساس استاندارد های لازم انجام شود. در غیر این صورت ممکن است تیغه ها به یک سمت کشیده شده، حرکت تیغه درون ریل سر و صدای بالایی تولید کند و یا اشتباه در نصب باعث شود به موتور کرکره برقی فشار آمده و در مدت زمان کوتاهی باعث از کار افتادن آن گردد.

در فیلم زیر (به زبان اصلی) یکی از روش های نصب استاندارد را مشاهده می کنید.

 

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب اتوماتیک کرکره ای )

info@dcakala.com

 • اطلاعات بیشتر
 • آخرین اخبار
 • سوالات متداول
 • زیرشاخه ها
نمایش سریع
196,000 تومان موجود
موجود
ولتاژ جک یا موتور220 ولت
نوع موتورتوبولار
قدرت بر اساس نیوتن-توبولار100 نیوتن
نوع موتور کرکرهغیر صنعتی
برق اضطراری در حالت قطع برقندارد
نوع شفت کرکره110 میلیمتر
سرعت کارکرداستاندارد
کشور سازندهچین
مقدار گارانتی1 ساله
موجود
(0 رای)
 • ولتاژ جک یا موتور: 220 ولت
 • نوع موتور: توبولار
 • قدرت بر اساس نیوتن-توبولار: 100 نیوتن
 • نوع موتور کرکره: غیر صنعتی
 • برق اضطراری در حالت قطع برق: ندارد
196,000 تومان
0
نمایش سریع
85,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  مرکز کنترل بتا مناسب موتورهای ساید - ویژه همکار
85,000 تومان
0
نمایش سریع
93,000 تومان تیغه ها به صورت متر مربعی به فروش می رود که شما می تواند عرض دهنه را در ارتقاع ضرب و عدد را به صورت رند در قسمت تعداد قرار دهید - مدت زمان تحویل تیغه ها پس از سفارش مدت یک هفته می باشد
تیغه ها به صورت متر مربعی به فروش می رود که شما می تواند عرض دهنه را در ارتقاع ضرب و عدد را به صورت رند در قسمت تعداد قرار دهید - مدت زمان تحویل تیغه ها پس از سفارش مدت یک هفته می باشد
موجود
(0 رای)
  تیغه آلومینیومی دو جداره کرکره برقی 80 میلیمتری - ویژه همکار  
93,000 تومان
0
نمایش سریع
300,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار سیماران برای کرکره برقی مدل ST59-100MA 100 نیوتن
300,000 تومان
0
نمایش سریع
176,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار بارزانته 30 نیوتون(کرکره برقی) - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
176,000 تومان
0
نمایش سریع
149,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار لیفت توربو 30 نیوتون - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
149,000 تومان
0
نمایش سریع
10,500 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  اندکپ هشت ضلعی (اکتاگون) 60 - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
10,500 تومان
0
نمایش سریع
1,200,000 تومان اتمام موجودی
اتمام موجودی
مقدار گارانتی1 ساله
ناموجود
(3 رای)
 • مقدار گارانتی: 1 ساله
1,200,000 تومان
0
اتمام موجودی
نمایش سریع
294,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار اتوماتبا قدرت های 80، 100، 120 و 140 نیوتون-برای انتخاب قدرت وارد کلیک کنید
294,000 تومان
0
نمایش سریع
637,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید Automat با قدرت هایمختلف با و بدون UPS - برای انتخاب کلیک کنید
637,000 تومان
0
نمایش سریع
314,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور سانترال Barzante با قدرت 160، 180 و 430 نیوتون-برای اتخاب قدرت کلیک کنید
314,000 تومان
0
نمایش سریع
85,000 تومان موجود
موجود
7/10
موجود
(0 رای)
  تیغه کرکره برقی - عرض 8 سانتی متر - وزن سبک - تک پل
85,000 تومان
0
نمایش سریع
205,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور کرکره برقی توبولار smart 120N
205,000 تومان
0
نمایش سریع
70,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  مرکز کنترل F کانال بتا ریموت 2007 بتا - ویژه همکار
70,000 تومان
0
نمایش سریع
312,000 تومان موجود
موجود
موجود
(1 رای)
  موتور توبولار سیماران برای کرکره برقی مدل ST59-120MA 120 نیوتون
312,000 تومان
0
نمایش سریع
181,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار بارزانته 50 نیوتون(کرکره برقی) - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
181,000 تومان
0
نمایش سریع
159,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار لیفت توربو 50 نیوتون - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
159,000 تومان
0
نمایش سریع
10,500 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  اندکپ هشت ضلعی (اکتاگون) 70 - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
10,500 تومان
0
نمایش سریع
99,500 تومان تیغه ها به صورت متر مربعی به فروش می رود که شما می تواند عرض دهنه را در ارتقاع ضرب و عدد را به صورت رند در قسمت تعداد قرار دهید - مدت زمان تحویل تیغه ها پس از سفارش مدت یک هفته می باشد
تیغه ها به صورت متر مربعی به فروش می رود که شما می تواند عرض دهنه را در ارتقاع ضرب و عدد را به صورت رند در قسمت تعداد قرار دهید - مدت زمان تحویل تیغه ها پس از سفارش مدت یک هفته می باشد
موجود
(0 رای)
  تیغه آلومینیومی دو جداره کرکره برقی 80 میلیمتری - ویژه همکار  
99,500 تومان
0
ناموجود
(0 رای)
  موتور توبولار Barzante با قدرت 60، 80، 100، 120 و 140 نیوتون-برای انتخاب قدرت موتور کلیک کنید
اتمام موجودی
ناموجود
(0 رای)
  موتور ساید Barzante با قدرت 150 کیلوگرم با سرعت بالا و در مدلهای با و بدون UPS-برای انتخاب کلیک کنید
اتمام موجودی
ناموجود
(0 رای)
  موتور سانترال Sigma با قدرت 180 کیلوگرم
اتمام موجودی
نمایش سریع
93,000 تومان موجود
موجود
7.2/10
موجود
(0 رای)
  تیغه کرکره برقی - عرض 8 سانتی متری - وزن استاندارد - لیبل دار و بدون لیبل
93,000 تومان
0
نمایش سریع
251,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور کرکره برقی توبولار smart 140N
251,000 تومان
0
نمایش سریع
55,000 تومان موجود
موجود
موجود
(1 رای)
  مرکز کنترل کرکره اتوماتیک بتا 4 کانال ریموت 2012
55,000 تومان
0
نمایش سریع
325,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار سیماران برای کرکره برقی مدل ST59-140 MA 140 نیوتن
325,000 تومان
0
نمایش سریع
188,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار بارزانته 60 نیوتون(کرکره برقی) - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
188,000 تومان
0
نمایش سریع
166,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار لیفت توربو 60 نیوتون - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
166,000 تومان
0
نمایش سریع
12,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  اندکپ گرد لوله 70 - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
12,000 تومان
0
ناموجود
(0 رای)
  موتور توبولار صنعتی Barzante با قدرت های 140، 180، 230 و 300 نیوتون-برای انتخاب وزن کلیک کنید
اتمام موجودی
ناموجود
(0 رای)
  موتور ساید Lift Turbo با قدرت 300 و 500 کیلوگرم مجهز به یو پی اس و با قدرت 300 و 500 کیلوگرم بدون یو پی اس
اتمام موجودی
نمایش سریع
107,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  تیغه کرکره برقی -عرض 8 سانتی متر -  وزن استاندارد - دو پل - بدون لیبل
107,000 تومان
0
ناموجود
(0 رای)
  موتور کرکره برقی توبولار smart 230N
اتمام موجودی
نمایش سریع
95,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  مرکز کنترل کرکره اتوماتیک بتا 4 موتور ریموت 2007
95,000 تومان
0
نمایش سریع
83,000 تومان تیغه ها به صورت متر مربعی به فروش می رود که شما می تواند عرض دهنه را در ارتقاع ضرب و عدد را به صورت رند در قسمت تعداد قرار دهید - مدت زمان تحویل تیغه ها پس از سفارش مدت یک هفته می باشد که در صورت انتخاب رنگ سفارشی کمی بیشتر خواهد شد
تیغه ها به صورت متر مربعی به فروش می رود که شما می تواند عرض دهنه را در ارتقاع ضرب و عدد را به صورت رند در قسمت تعداد قرار دهید - مدت زمان تحویل تیغه ها پس از سفارش مدت یک هفته می باشد که در صورت انتخاب رنگ سفارشی کمی بیشتر خواهد شد
موجود
(1 رای)
  تیغه کرکره برقی کالوانیزه فوم دار - 80 میلیمتری
83,000 تومان
0
ناموجود
(0 رای)
  موتور توبولار سیماران برای کرکره برقی مدل ST92-180 MA 180 نیوتن
اتمام موجودی
نمایش سریع
267,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار بارزانته 80 نیوتون(کرکره برقی) - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
267,000 تومان
0
نمایش سریع
220,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار لیفت توربو 80 نیوتون - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
220,000 تومان
0
نمایش سریع
17,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  اندکپ بلبرینگ کرکره برقی - گرد با قطر  80 میلی متر - فلزی - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
17,000 تومان
0
نمایش سریع
219,000 تومان اتمام موجودی
اتمام موجودی
ناموجود
(1 رای)
  موتور توبلار Lift Turbo با قدرت 80، 100، 120 و 140 نیوتون- برای انتخاب قدرت کلیک کنید
219,000 تومان
0
اتمام موجودی
نمایش سریع
598,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید SDC با قدرت مختلف بدون و با UPS - با بدنه ی مسی - برای انتخاب مدلهای مختلف موتور SDC کلیک کنید
598,000 تومان
0
ناموجود
(0 رای)
  موتور کرکره برقی توبولار smart 300N
اتمام موجودی
نمایش سریع
160,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  مرکز کنترل کرکره برقی اسپانیایی مناسب محیط نویزی
160,000 تومان
0
نمایش سریع
220,000 تومان زمان تحویل این جنس پس از سفارش حداکثر 10 روز می باشد. اگر رنگ سفارشی را انتخاب نموده اید در قسمت توضیحات می توانید رنگ دلخواه را بنویسید
زمان تحویل این جنس پس از سفارش حداکثر 10 روز می باشد. اگر رنگ سفارشی را انتخاب نموده اید در قسمت توضیحات می توانید رنگ دلخواه را بنویسید
موجود
(0 رای)
  تیغه کرکره برقی شفاف - میله آلومینیوم یا استیل
220,000 تومان
0
نمایش سریع
279,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار بارزانته 120 نیوتون(کرکره برقی) - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
279,000 تومان
0
نمایش سریع
223,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار لیفت توربو 100 نیوتون - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
223,000 تومان
0
نمایش سریع
618,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید سیماران مدل AC_300 kg
618,000 تومان
0
نمایش سریع
168,000 تومان اتمام موجودی
اتمام موجودی
ناموجود
(0 رای)
  موتور توبلار SDC با قدرت های 50، 80، 100 ، 120 و 140 نیوتون -برای انتخاب قدرت کلیک کنید
168,000 تومان
0
اتمام موجودی
نمایش سریع
599,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید Sevil با قدرت مختلف و در نوع بدون UPS و با UPS-برای انتخاب کلیک کنید
599,000 تومان
0
نمایش سریع
6,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  صفحه پلیت کرکره برقی - اندازه 25×25 میلی متر - مناسب برای موتور های توبولار
6,000 تومان
0
ناموجود
(0 رای)
  موتور کرکره برقی توبولار smart 30N برای قیمت همکاری عضو شوید.
اتمام موجودی
نمایش سریع
273,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار بارزانته 100 نیوتون(کرکره برقی) - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
273,000 تومان
0
نمایش سریع
228,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار لیفت توربو 120 نیوتون - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
228,000 تومان
0
نمایش سریع
650,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید سیماران مدل AC_500 kg
650,000 تومان
0
نمایش سریع
269,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار Sevil با قدرت های 80، 100، 120 و 140 نیوتون-برای انتخاب قدرت موتورها وارد شوید
269,000 تومان
0
نمایش سریع
519,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید Sigma با قدرت 300 و 500 کیلوگرم با یو پی اس و استفاده از برق DC - موتور ساید Sigma با قدرت 300 و 500 کیلوگرم بدون یو پی اس و استفاده از برق AC
519,000 تومان
0
نمایش سریع
12,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  صفحه پلیت کرکره برقی - برای موتور های صنعتی 230 ولت
12,000 تومان
0
ناموجود
(0 رای)
  موتور کرکره برقی توبولار smart 60N برای قیمت همکاری عضو شوید.
اتمام موجودی
نمایش سریع
290,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار بارزانته 140 نیوتون(کرکره برقی) - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
290,000 تومان
0
نمایش سریع
234,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار لیفت توربو 140 نیوتون - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
234,000 تومان
0
نمایش سریع
588,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  برق اضطراری (UPS) توبلار تا 300‎ NM - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
588,000 تومان
0
نمایش سریع
943,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید سیماران مدل AC_800 kg
943,000 تومان
0
نمایش سریع
186,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبولار Sigma با قدرت 50، 80، 100، 120، 140 و 230 نیوتون-برای انتخاب قدرت کلیک کنید
186,000 تومان
0
ناموجود
(0 رای)
  موتور ساید Smart با قدرت 300 و 500 کیلوگرم با یو پی اس و با قدرت 300 کیلوگرم بدون یو پی اس-برای انتخاب کلیک کنید
اتمام موجودی
نمایش سریع
79,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  تیغه کرکره برقی - عرض 8 سانتی متر - جنس ورق گالوانیزه - دارای فوم عایق صدا
79,000 تومان
0
ناموجود
(0 رای)
  موتور کرکره برقی توبولار smart 80N برای قیمت همکاری عضو شوید.
اتمام موجودی
نمایش سریع
572,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید بارزانته 100 کیلو با UPS(کرکره برقی)
572,000 تومان
0
نمایش سریع
691,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید لیفت توربو 300 کیلو با UPS - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
691,000 تومان
0
نمایش سریع
10,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  جا قفلی - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
10,000 تومان
0
ناموجود
(0 رای)
  موتور ساید سیماران مدل DC_300 kg
اتمام موجودی
نمایش سریع
230,000 تومان اتمام موجودی
اتمام موجودی
ناموجود
(0 رای)
  موتور توبولار Smart با قدرت 80، 100، 120 و 140 نیوتون- برای انتخاب قدرت کلیک کنید
230,000 تومان
0
اتمام موجودی
نمایش سریع
572,000 تومان موجود
موجود
موجود
(2 رای)
  موتور ساید Tiunyبرای کرکره برقی- برای انتخاب قدرت و مدل بدون UPS وبا UPS کلیک کنید
572,000 تومان
0
نمایش سریع
238,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  تیغه کرکره برقی - دارای لوله استیل با دو ضخامت 0.7mm و 1mm - در رنگ های دودی، برنز، شیری مات و شفاف با 90% شفافیت - تعداد تیغه ها در هر متر مربع 40 - وزن درب در هر متر مربع 11.5 کیلوگرم 
238,000 تومان
0
نمایش سریع
808,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید بارزانته 300 کیلو با UPS(کرکره برقی)
808,000 تومان
0
نمایش سریع
357,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور سنترال 180 کیلو اسمارت (MC) - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
357,000 تومان
0
نمایش سریع
718,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید لیفت توربو 500 کیلو با UPS - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
718,000 تومان
0
تماس بگیرید
(0 رای)
  فلاشر 220 ولت (T4) - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
اتمام موجودی
ناموجود
(0 رای)
  موتور ساید سیماران مدل DC_500 kg
اتمام موجودی
نمایش سریع
258,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  تیغه کرکره برقی - دارای لوله استیل با دو ضخامت 0.7mm و 1mm - در رنگ های دودی، برنز، شیری مات و شفاف با 90% شفافیت - تعداد تیغه ها در هر متر مربع 61 - وزن درب در هر متر مربع 12 کیلوگرم 
258,000 تومان
0
نمایش سریع
831,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید بارزانته 500 کیلو با UPS
831,000 تومان
0
نمایش سریع
49,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  رسیور و ریموت اسمارت - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
49,000 تومان
0
نمایش سریع
449,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید لیفت توربو 300 کیلو بدون UPS - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
449,000 تومان
0
تماس بگیرید
(0 رای)
  فلاشر 12‎-24 ولت (T4) - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
اتمام موجودی
نمایش سریع
85,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  سه رله برد بالا سیماران CL-120A/200
85,000 تومان
0
نمایش سریع
510,000 تومان موجود
موجود
موجود
(1 رای)
  موتور ساید بارزانته 300 کیلو بدون UPS
510,000 تومان
0
نمایش سریع
13,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  ریموت تکی اسمارت - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
13,000 تومان
0
نمایش سریع
476,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید لیفت توربو 600 کیلو بدون UPS - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
476,000 تومان
0
تماس بگیرید
(0 رای)
  چشمی یونیور سال برای انواع سیستم ها - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
اتمام موجودی
نمایش سریع
85,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  مرکز کنترل کرکره سیماران
85,000 تومان
0
نمایش سریع
528,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید بارزانته 600 کیلو بدون UPS
528,000 تومان
0
نمایش سریع
718,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید اسمارت 500 کیلو با UPS - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
718,000 تومان
0
تماس بگیرید
(0 رای)
  اندکپ گرد لوله 110 - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
اتمام موجودی
نمایش سریع
195,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  ریموت کدلرنینگ سیماران
195,000 تومان
0
نمایش سریع
370,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور سنترال بارزانته 160 کیلو (MC)
370,000 تومان
0
نمایش سریع
476,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید اسمارت 600 کیلو بدون UPS - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
476,000 تومان
0
تماس بگیرید
(0 رای)
  دسته خلاص کن موتور توبلار 1.5 متری - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
اتمام موجودی
نمایش سریع
647,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور سنترال بارزانته 420 کیلو (MC)
647,000 تومان
0
نمایش سریع
476,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور ساید اسمارت 600 کیلو بدون ECONOMY-UPS - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
476,000 تومان
0
تماس بگیرید
(0 رای)
  پایه ستاره - برای قیمت همکاری عضو شوید. -
اتمام موجودی
نمایش سریع
504,000 تومان موجود
موجود
موجود
(0 رای)
  موتور توبلار بارزانته 140 نیوتون (صنعتی)
504,000 تومان
0
نمایش 1 - 100 از 128 مورد