کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
درب اتوماتیک PROTECO LEADER 5 نمایش عکس در اندازه بزرگتر

درب اتوماتیک PROTECO LEADER 5

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    8.9/10

محصول جدید

جک درب پارکینگ پروتکو لیدر5- قدرت هر لنگه 250 کیلوگرم مناسب دربهایی تا هر لنگه 3.5 متر

جزییات بیشتر

2,100,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

پروتکو یک شرکت صاحب نام ایتالیایی که صرفا محصولات مرتبط با درب اتوماتیک تولید می کند و سالهاست به ایران محصولات خود را وارد کرده و محبوبیت خاصی را دارا می باشد. شاید بتوان پرفروشترین محصول این شرکت را در ایران لیدر4 اش دانست اما دیگر تولیدات این شرکت نیز در ایران وارد شده به فروش می رسد.

جک پارکینگی پروتکو لیدر5

جکهای درب اتوماتیک لیدر5 دقیقا به مانند جکهای لیدر4 ساخته شده است با این تفاوت که شفت جک لیدر5 حدود 10 سانتیمتر از لیدر4 بزرگتر است که این جک را مناسب دربهایی با عرض زیاد و همچنین دربهای تک لنگه می کند و اینکه جکهای پروتکو لیدر5 نیز چپ و راست داشته  و حتما باید در جایگاه خود قرار گیرند. 

جک لیدر 5 پروتکو
در یک نگاه میتوان تفاوت اندازه جکهای لیدر 5 پروتکو را نسبت به هم خانواده خود لیدر4 متوجه شد. پروتکو لیدر5 کاملا فلزی است که به شفت فولادی تجهیز شده است. قسمت خلاص کن دستگاه بر روی موتور جک قرار دارد که حتما می بایست روش خلاص کردن و یا دستی کردن جک آموزش داده شود، چرا که دستی کردن جک روش کاملا خاصی دارد. این مورد را نیز باید توجه داشت که در زمان دستی بودن جکها مراقب این مورد بود که اگر درب تا آخر باز شود و کلید خلاص کن روی جکها باشد، امکان شکستگی این کلید وجود خواهد داشت.

جک لیدر5 پروتکو مناسب دربهایی با طول بیش از سه متر نیز می باشد، اما قدرت جکها نسبت به لیدر4 پایینتر است و به حداکثر 250 می رسد. البته در استفاده از جک لیدر5 باید به الگو زیر در عکس توجه شود تا وزن درب  و طول جک متانسب یکدیگر باشند.

متعلقات جک لیدر5 پروتکو

مدار کنترل فرمان پروتکو لیدر5 (Q60)

مدارکنترل لیدر 4 که Q60 نام دارد یکی از اولین نمونه های کاملا دیجیتال می باشد. پیش از این در بسیار ی از سیستمهای جک پارکینگی کنترل فرمانهای آنالوگ و نیمه دیجیتال وجود داشت اما Q60 پروتکو تحول زیادی در این عرصه ایجاد نمود و نمونه های تولیدی بعدی راه پروتکو را پیش گرفتند.

پروتکو Q60 را نمی توان بهترین مدار کنترل در جک پارکینگی دانست، اما می توان مدار فرمانی دانست که تمامی نیازهای اصلی مصرف کننده را برای درب پارکینگ برآورد می سازد.از جمله برنامه های اصلی که Q60 پروتکو در خود جای داده موارد زیر می باشد.

  1. تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ
  2. زمان برای بسته شدن اتوماتیک
  3. فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور از مقابل چشمی)
  4. فشار پشت جک - برای مواردی که نیاز به قدرت بیشتری برای فشار نهایی باشد
  5. قابلیت تک لنگه نمودن جک با دکمه B ریموت برای نفر و موتور
  6. قابلیت اتصال به قفل برقی به وسیله استفاده از ماژول کارت مل

دیگر متعلقات جک پارکینگی پروتکو لیدر5

پک پروتکو لیدر5 شامل دو عدد جک لیدر 4، یک عدد کنترل فرمان Q60، فلاشر، یک جفت فتوسل پروتکو و دو عدد ریموت فابریک پروتکو می باشد.
متعلقات دیگری مانند براکت پایه عقب و جلو و همچنین پین و خازن برای نصب محصول در پک سیستم موجود است.

گارانتی جک پروتکو لیدر 5

شرکت سیماران واردکننده جکهای پروتکو از ایتالیا می باشد که گارانتی و خدمات پس از فروش این جکها را بر عهده گرفته است. این شرکت محصولات پروتکو را با 30 ماه گارانتی به مصرف کننده عرضه می کند. زمان گارانتی محصولات پروتکو از زمان نصب محصولاتش محاسبه شده و تا 30 ماه گارانتی خواهد داشت. سیماران برای پروتکو ده سال نیز خدمات پس از فروش ارائه می دهد تا خیال مشتری از خرید این محصولات راحت باشد.

اما در زمان نصب جک پروتکو باید توجه داشت که کارت گارانتی توسط فروشنده و یا نماینده مجاز مهر و امضا شده باشد.این کارت برای خدمات دهی بعد از نصب مورد نیاز خواهد بود.

نتیجه گیری

جک لیدر5 پروتکو نمونه ی بلند تر شده ی شفت لیدر 4 است که حتی در موتور این جک تغییری ایجاد نشده است اما به لطف شفت 50 سانتیمتری این جک مناسب دربهایی با طول بیش از 3متر می باشد. کارکرد بی صدا و روان بزرگترین مزیت جکهای پروتکو می باشد.

شرکت سیماران که وارد کننده ی درب اتوماتیک پروتکو است خیال مصرف کننده را از بابت گارانتی و خدمات پس از فروش راحت کرده و جکهای این شرکت را می توان با اطمینان از کیفیت و خدمات پس از  فروش ارائه می دهد.

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه