برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
اضافه به مقایسه0

جک درب پارکینگ لیدر 5 PROTECO LEADER

 • جک پارکینگی پرتکو مدل LEADER 5
 • شفت 50 سانتی متری
 • جا به جایی هر لنگه با وزن 350 کیلوگرم
 • تکنولوژی ساخت الکترومکانیک
 • قابلیت باز شدن درب به صورت تک لنگه
 • پشتیببانی از قفل برقی و کنترل تردد خودرویی
 • گارانتی 2 ساله
برند سازنده:
وضعیت نصب سیستم
15,800,000تومان
دوست داشتن0
بررسی محصول

شرکت پرتکو یک برند صاحب نام ایتالیایی که صرفا محصولات مرتبط با جک پارکینگی تولید می کند و سالهاست به ایران محصولات خود را وارد کرده و محبوبیت خاصی را دارا می باشد. شاید بتوان پرفروشترین محصول این شرکت را در ایران لیدر4 اش دانست اما دیگر تولیدات این شرکت نیز در ایران وارد شده به فروش می رسد.

محتویات جک پارکینگی لیدر 5 پرتکو

با خرید جک پارکینگی پرتکو اقلام تجهیزاتی دریافت خواهید کرد که شامل تمامی تجهیزات مورد نیاز برای نصب راه اندازی جک لیدر 5 است که در موارد زیر نامبرده شده است:

 • دو عدد بازوی درب اتوماتیک پرتکو
 • دو عدد ریموت جهت باز و بسته کردن درب پارکینگی
 • دو عدد چشمی حساس به حرکت
 • یک عدد فلاشر جهت اعلان هشدار
 • مدار کنترل و فرمان Q60
 • یراق آلات نصب جک
 • دفترچه راهنمای نصب
 • کارت گارانتی

جک پارکینگی پرتکو Leader 5

جکهای درب اتوماتیک لیدر5 دقیقا به مانند جکهای لیدر 4 ساخته شده است با این تفاوت که شفت جک لیدر5 حدود 10 سانتیمتر از لیدر4 بزرگتر است که این جک را مناسب درب هایی با عرض زیاد و همچنین دربهای تک لنگه می کند و اینکه جکهای پروتکو لیدر 5 نیز چپ و راست داشته  و حتما باید در جایگاه خود قرار گیرند.

جک لیدر 5 پروتکو
در یک نگاه میتوان تفاوت اندازه جکهای لیدر 5 پروتکو را نسبت به هم خانواده خود لیدر 4 متوجه شد. پروتکو لیدر 5 کاملا فلزی است که به شفت فولادی تجهیز شده است. قسمت خلاص کن دستگاه بر روی موتور جک قرار دارد که حتما می بایست روش خلاص کردن و یا دستی کردن جک آموزش داده شود، چرا که دستی کردن جک روش کاملا خاصی دارد. این مورد را نیز باید توجه داشت که در زمان دستی بودن جکها مراقب این مورد بود که اگر درب تا آخر باز شود و کلید خلاص کن روی جکها باشد، امکان شکستگی این کلید وجود خواهد داشت. جک لیدر5 پروتکو مناسب دربهایی با طول بیش از سه متر نیز می باشد، اما قدرت جکها نسبت به لیدر4 پایینتر است و به حداکثر 250 می رسد. البته در استفاده از جک لیدر 5 باید به الگو زیر در عکس توجه شود تا وزن درب  و طول جک متناسب یکدیگر باشند.

متعلقات جک لیدر5 پروتکو

مدار کنترل فرمان پروتکو لیدر5 (Q60)

مدارکنترل لیدر 4 که Q60 نام دارد یکی از اولین نمونه های کاملا دیجیتال می باشد. پیش از این در بسیار ی از سیستمهای جک پارکینگی پروتکو کنترل فرمانهای آنالوگ و نیمه دیجیتال وجود داشت اما Q60 پروتکو تحول زیادی در این عرصه ایجاد نمود و نمونه های تولیدی بعدی راه پروتکو را پیش گرفتند. پروتکو Q60 را نمی توان بهترین مدار کنترل در جک پارکینگی دانست، اما می توان مدار فرمانی دانست که تمامی نیازهای اصلی مصرف کننده را برای درب پارکینگ برآورد می سازد.از جمله برنامه های اصلی که Q60 پروتکو در خود جای داده موارد زیر می باشد.

 1. تایم بازشو به دقت یک ثانیه به صورت مجزا برای جک سمت راست و سمت چپ
 2. زمان برای بسته شدن اتوماتیک
 3. فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از عبور از مقابل چشمی)
 4. فشار پشت جک - برای مواردی که نیاز به قدرت بیشتری برای فشار نهایی باشد
 5. قابلیت تک لنگه نمودن جک با دکمه B ریموت برای نفر و موتور
 6. قابلیت اتصال به قفل برقی به وسیله استفاده از ماژول کارت مل

کنترل تردد خودرویی

یکی از ویژگی های درب اتوماتیک پرتکو مدل لیدر 5 توانایی پشتیبانی از سامانه  کنترل تردد خودرویی است تا کاربر به آسانی رفت و آمد محیطی خود را بررسی کند. ابزار ارائه شده برای مدیریت جک پارکینگی در این سیستم شامل یک سیستم تگ خوان به همراه تگ برچسبی و کارتی، آنتن، کنترلر و لوپ خروجی (در صورت نیاز) می باشد که پس از نصب، عملکرد این سیستم به این ترتیب است که پس از نزدیکتر کردن تگ به دستگاه و یا چسباندن آن بر روی شیشه درب اتوماتیک درب باز میشود. مشابه این عملکرد بیشتر را در گیت عوارضی بین شهر ها مشاهده میکنیم که برخی خودرو ها با تگ قرار گرفته بر روی شیشه، از یکی از گیت ها با سرعت عبور می کنند و به طور خودکار عوارض را پرداخت می کنند. این گیت تردد خودکار به جک درب اتوماتیک و یا راهبند متصل می شود تا با شناسایی تگ، راهبند یا جک به طور خودکار به کنار رفته و مسیر را برای عبور باز می کند.

اتصال به قفل برقی

یکی از مشکلاتی که درب های اتوماتیک با آن مواجه میشوند نداشتن مقاومت نسبی برای باز نشدن درب ها در مقابل فشار بیش از حد جهت ورود به ساختمان میباشد که بیشتر برای جک هایی اتفاق می افتد که در هایی با طول بیش از 2.5 متر را باز و بسته میکنند به همین خاطر ما به مصرف کنندگان و مشتریان خود پیشنهاد میکنیم که از قفل برقی و یا کله گاوی الکتروپیک و سیزا ایتالیا در این نوع جک های پارکینگی استفاده نمایید تا علاوه بر پیدا کردن ظاهر زیبا از امنیت بالای محیطی نیز برخودار شوید.

جمع بندی و گارانتی

جک لیدر 5 پروتکو نمونه ی بلند تر شده ی شفت لیدر 4 است که حتی در موتور این جک تغییری ایجاد نشده است اما به لطف شفت 50 سانتیمتری این جک مناسب دربهایی با طول بیش از 3متر می باشد. کارکرد بی صدا و روان بزرگترین مزیت جکهای پروتکو می باشد. شرکت سیماران که وارد کننده ی درب اتوماتیک پروتکو است خیال مصرف کننده را از بابت گارانتی و خدمات پس از فروش راحت کرده و جکهای این شرکت را می توان با اطمینان از کیفیت و خدمات پس از  فروش ارائه می دهد. شرکت سیماران واردکننده جکهای پروتکو از ایتالیا می باشد که گارانتی و خدمات پس از فروش این جکها را بر عهده گرفته است. این شرکت محصولات پروتکو را با 24 ماه گارانتی به مصرف کننده عرضه می کند. زمان گارانتی محصولات پروتکو از زمان نصب محصولاتش محاسبه شده و تا 24 ماه گارانتی خواهد داشت. سیماران برای پروتکو ده سال نیز خدمات پس از فروش ارائه می دهد تا خیال مشتری از خرید این محصولات راحت باشد. اما در زمان نصب جک پروتکو باید توجه داشت که کارت گارانتی توسط فروشنده و یا نماینده مجاز مهر و امضا شده باشد. این کارت برای خدمات دهی بعد از نصب مورد نیاز خواهد بود. طبق اعلام جدید کمپانی سیماران مدت گارانتی این شرکت از 30 ماه به 24 کاه کاهش پیدا کرده است.

جک پارکینگی LEADER 5 در مقابل رقبا

شرکت پرتکو با بیش از 40 سال سابقه در زمینه ساخت جک پارکینگی و تجهیزات الکترومکانیکی به برندی معتبر و شناخته در بازار های جهانی و آسیا تبدیل گشته است به همین دلیل سعی خود را بر این باور گذاشته است تا در کنار نیار مشتریان فاصله زیادی را از رقبای خود داشته باشد. برای مثال میتوان به جک پارکینگی سیماران مدل فراز S6 نامبرد که دارای توانایی هایی همچون جا به جایی درب 200 کیلومتری با طول 4.5 متر، حالت دو زمانه، تکنلوژی ساخت الکترو مکانیک، زاویه چرخشی 110 درجه، مقاوم در برابر فشار در جهت مخالف، بسته شدن سریع درب با ابزار FAST CLOSE، میباشد. از دیگر مدل های مشابه جک پرتکو میتوان به محصول جنیوس G-FLASH-KIT300 اشاره داشت که قادر به حرکت درب 250 کیلوگرمی با طول سه متر برای هر لنگه، پشتیبانی از قفل مقابل برقی، اتصال به کنترل تردد خودرویی و گارانتی 4 ساله را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

مشخصات محصول

مشخصات

قدرت هرلنگه
250 کیلوگرم
عرض لنگه درب
3.5 متر
ولتاژ جک یا موتور
220 ولت
نیاز به قفل برقی
ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
قابلیت دو زمانه
دارد
برق اضطراری UPS
ندارد
نوع جکها
الکترومکانیک
کاربری جک ها
بازویی
کشور سازنده
ایتالیا
نوع محصول
جک درب اتوماتیک
برند سازنده
پروتکو Proteco
مدل
PROTECO LEADER 5
مقدار گارانتی
2 ساله
بدون نظر
یک دیدگاه بگذارید
 • آیا این محصول را به کسی پیشنهاد میکنید؟:
 • میزان کیفیت محصول را تعیین کنید:
ویژگی های این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
15 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:
ناموجود
ناموجود
کشور سازنده :
ایتالیا
نوع محصول :
مدار کنترل
برند سازنده :
پروتکو Proteco
3,400,000 تومان
مدار کنترل جک پروتکو مدل Q80 قابلیت تنظیم اتوماتیک فست کلوز فشار پشت جک، برای مواردی که نیاز به فشار نهایی برای بستن درب باشد قابلیت تک لنگه نمودن درب پارکینگ با یک دکمه برای موتور گارانتی 24 ماهه
موجود
قدرت هرلنگه :
800 کیلوگرم
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
قابلیت دو زمانه :
دارد
14,549,000 تومان 13,239,590 تومان
‎9%
(2)
درب ریلی پرتکو مدل Mover 8 جا به جایی درب تک لنگه تا 800 کیلوگرم تکنولوژی ساخت ریلی باز کردن به صورت دستی با گردش 180 درجه قابلیت دو زمانه پشتیبانی از کنترل تردد خودرویی گارنتی 2 ساله
موجود
قدرت هرلنگه :
1500 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
6 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
15,200,000 تومان 13,832,000 تومان
‎9%
جک درب پارکینگ پروتکو mover 15 دارای قدرت موتور 1.5 تن دارای مکانیزم ریلی دارای استاندارد جهانی IP دارای سیستم برنامه دهی قوی کارکرد آرام و بی صدا گارانتی 24 ماهه
موجود
قدرت هرلنگه :
500 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
6 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
14,000,000 تومان
(1)
جک درب پارکینگ پروتکو mover 5 دارای قدرت موتور 500 کیلوگرم دارای مکانیزم ریلی دارای استاندارد جهانی IP دارای سیستم برنامه دهی قوی کارکرد آرام و بی صدا گارانتی 24 ماهه
موجود
قدرت هرلنگه :
350 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
3 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
13,595,000 تومان
(1)
جک پارکینگ پروتکو لیدر4 ساخت کشور ایتالیا شفت 40 سانتی متری جا به جایی هر لنگه با وزن 350 کیلوگرم تکنولوژی الکترومکانیک و Fast Close پشتیبانی از کنترل تردد خودرویی برق مصرفی 220 ولت گارانتی 2 ساله
موجود
ولتاژ جک یا موتور :
12 و 24 ولت
کشور سازنده :
ایتالیا
نوع محصول :
چشمی جک درب اتوماتیک
1,080,000 تومان
فتوسل درب اتوماتیک پروتکو فابریک و اصلی کارکرد با ولتاژ 12 تا 24 ولت برد فقابل تنظیم 10 و 40 متری ظاهر زیبا و جدید
موجود
قدرت هرلنگه :
350 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
3 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
17,000,000 تومان
(1)
جک پارکینگی پرتکو مدل PROTECO ACE ساخت ایتالیا پشتیانی از لنگ درب 3 متری قدرت موتور 500 کیلوگرمی برای هر جک ولتاژ برقی 220 ولت با تکنولوژی دو زمانه تکنولوژی ساخت الکترومکانیکی از نوع بازویی گارانتی 24 ماهه
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
اینستاگرام
آخرین مطالب اینستاگرام دی سی ای کالا
نمی‌توان به اینستاگرام متصل شد یا شما اجازه دسترسی به رسانه‌ها در اینستاگرام را ندارید.
رسانه‌ای پیدا نشد
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری