کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
درب اتوماتیک PROTECO MOVER 8 نمایش عکس در اندازه بزرگتر

درب اتوماتیک PROTECO MOVER 8

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    8.5/10

محصول جدید

درب اتوماتیک پروتکو مدل موور 8 - 800KG

جزییات بیشتر

1,900,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

کالا های مرتبط

اطلاعات بیشتر

پروتکو در مدلهای بازویی همانطور که در قسمتهای مربوط به لیدر و ایس گفته شد جز پر محبوبترین ها در ایران هستند . وضعیت مدلهای ریلی پروتکو نیز به مانند مدلهای بازویی در فروش بسیار خوب است و علت این استقبال را می توان به سادگی در نصب و قدرت فراتر از انظار مدلهای ریلی پروتکو دانست.

 موتور ریلی پروتکو 

برند پروتکو چند مدل سیستم درب اتوماتیک ریلی معرفی نموده که مذلهای خانواده موور MOVER شناخته شده ترین نوع این برند هستند. ظاهر خوب ، کارایی بالا ، قیمت مناسب و قدرت فراتر از انتظار ، MOVER را به مدلی شناخته شده در بازار ایران تبدیل کرده است.

موتور 800 /MOVER 800 همانطور که از اسمش پیداست مناسب دربهایی تا 800 کیلوگرم وزن است و آن را می توان در تمام اماکنی که درب پارکینگ شان زیر 800 کیلوگرم است نصب کرد. این قدرت مناسب اکثر دربهای پارکینگی خانگی می باشد که در ایران کار می شود.

موتور و گیربکس این دستگاه در هنگام کارکرد بسیار بی صدا می باشد. از این جهت می توان موتور درب اتوماتیک پروتکو موور 800 را در ساختمانهای جنوبی که مسقف هستند و صدا در آن میپیچد نصب نمود.

محل کلید خلاص کن در کناره موتور روی دستگاه قرار دارد که جهت آزاد کردن موتور برای مواقعی می باشد که برق به صورت موقت قطع شده یا مشکلی در سیستم به وجود آمده است. در آن صورت با گذاشتن آلن مخصوص و گردش 180 درجه ای آن می توان درب را به صورت دستی باز و بسته نمود. روی موتور یک میکروسوئیچ مکانیکی کار شده است تا با نصب حد ابتدایی و انتهایی روی ریل ها، کارکرد موتور بر روی ریل محدود گردد.

مدارکنترل Q60S موتور ریلی پروتکو

مدار کنترل موتور ریلی درب اتوماتیک پروتکو Q60S است که کاملا مشابه نمونه جک بازویی پروتکو می باشد و تنها چند منو از  مدل بازویی کم شده و یک ترمینال روی برد اضافه گردیده است.

این مدار امکان زمان کارکرد موتور را جهت تنظیم می دهد و این قابلیت به همراه میکروسوئیچ های سخت افزاری می توانند انتها و ابتدا کارکرد موتور را به درستی مشخص کنند. همچنین قابلیت دو زمانه بودن مدار کنترل پروتکو این امکان را فراهم میکند که درب در انتهای کار به آرامی بسته شود و هیچ صدایی را در اثر ضربه ایجاد نکند.

  1. تایم بازشو به دقت یک ثانیه 
  2. قابلیت تنظیم اتوماتیک و زمان دوم بدون نیاز به تنظیم دستی
  3. زمان برای بسته شدن اتوماتیک
  4. فشار پشت جک - برای مواردی که نیاز به قدرت بیشتری برای فشار نهایی باشد
  5. تنظیم میکروسوئیچهای میکانیکی به روی برد

اماکن مسکونی تجاری و صنعتی میتوانند روی این سیستم حساب باز کرده و با گارانتی 30 ماهه سیماران آسودگی خاطر پیدا کنند.

متعلقات پک موتور ریلی پروتکو Mover800

یک دستگاه موتور 800 کیلوگرم به همراه باکس محافظ که درون آن مدار کنترل نیز کار شده، پلیت کف موتور،  یک جفت چشمی، دو عدد ریموت، فلاشر و آنتن به همراه کارت گارانتی و درفترچه نصب  و راه اندازی

 گارانتی موتور ریلی پروتکو

تمام محصولات پروتکو که به ایران وارد می شود دارای گارانتی 30 ماهه سیماران می باشد. داخل پک جک موور پروتکو یک کارت گارانتی می باشد که در زمان نصب می بایست توسط فروشنده و نصاب مهر و امضا شود. ملاک شروع گارانتی تاریخ نصب محصول می باشد.

نقاط قوت :

قدرت بالا تا 800 کیلوگرم واقعی

سیستم برنامه دهی بسیار قوی

گارانتی مطمئن

 

معایب:

میکروسوییچ مکانیکی

عدم ساپورت برق اضطراری

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه