برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
اضافه به مقایسه0

جک پارکینگ سیماران فراز ال Faraz 4L قدرت 350 کیلوگرم

 • قدرت هر لنگه تا 350 کیلوگرم
 • ظاهر جدید الگو گرفته از لیدر 4 پروتکو
 • قرار دادن ترمینال جداگانه برای قفل برقی بدون نیاز به کارت مل
 • فست کلوز (بسته شدن سریع درب پس از گذر خودرو از جلوی چشمی)
 • قابلیت تنظیم قدرت هر جک به صورت جداگانه و تایم گذر پیاده یا نفر رو
 • گارانتی 2 ساله
برند سازنده:
وضعیت نصب سیستم
وضعیت گارانتی
موجود 8 قلم
4,820,000تومان
دوست داشتن1
بررسی محصول

شرکت سیماران در ابتدای سال 1400 از مدلی جدید در سری جک درب پارکینگ رونمایی کرد تا این سال را با یک محصول جدید شروع کند. شاید در نگاه اول متوجه نشویم که بازوهای این جک به لحاظ ظاهری اختلافی با مدل های S این شرکت داشته باشند، اما اگر کمی با دقت تر توجه کنیم، متوجه خواهیم شده که موتور فراز 4L سیماران بر خلاف سری S این شرکت به سمت بالاست و این بازو شباهت غیر قابل انکاری با بازوهای پروتکو لیدر 4 دارد.

بررسی اولیه ویدیویی جک پارکینگ فراز 4ال سیماران

متعلقات درون پک جک درب کنترلی سیماران فراز 4L

پک کامل جک سیماران فراز 4ال

 • دو عدد بازو سری L با اندازه شفت 40 سانتیمتر
 • مدار کنترل Q70 درون باکس ضد آب
 • یک جفت چشمی یا فتوسل فلاشر دار
 • دو عدد ریموت طرح جدید سیماران فرکانس 433
 • فلاشر چشمک زن
 • یراق آلات جهت نصب
 • دفترچه راهنما و گارانتی

نگاه نخست

با باز کردن پک فراز 4L اولین چیزی که باعث ناخشنودی می شود نوع قرارگیری اجناس درون جعبه است به گونه ای که گویی همه لوازم را درون جعبه ریخته اند. این مورد می تواند برای سیمارانی که محصولاتش همواره بین بهترین ها قرار دارد اصلا خوب نیست و رقبای این شرکت بسته بندی های با کیفیت تری را ارائه می دهند تا محصول در حمل نقل دچار آسیب نشود.

پکیج جک سیماران فراز 4l

شرکت سیماران درون جعبه از متعلقات و لوازم جانبی ای استفاده کرده که در سایر محصولات پارکینگی مثل جک های سری S و V و همچنین P استفاده کرده بود و بجز بازوها هیچ چیز منحصر به فردی درون جعبه وجود ندارد. با اینکه قرار نیست چیز خارق العاده ای درون پک ببینیم اما باید بپذیریم لوازم جانبی مثل مدار کنترل، ریموت، چشمی و فلاشر شرکت سیماران کیفیت بالا و خوبی دارند و از این بابت اجناس با کیفیتی عاید مصرف کننده خواهد شد.

بازوهای جک پارکینگ فراز 4L

بازوها مهمترین تغییر یا شاید جدیدتری چیزی باشد که در این محصول ما شاهدش هستیم. با اینکه ظاهر این بازوها شبیه فراز S است اما انتقال موتور از پایین به بالا باعث شده تفاوتی بین این دو حاصل گردد.

بازو فراز 4L

با توجه به قیمت گذاری که بر روی این سیستم انجام شده این جک قیمتی در رنج فراز 4S دارد. پس سیماران برای محصول قدیمی خود یک رقیب جدید علم کرده است! حال باید در آینده ببینیم هدف این شرکت در ارائه این محصول چیست و آیا می خواهد سری S محبوب خود را از رده خارج کند و یا برای دوست دارای بازوی طرح پروتکویی این بازوها را ارائه داده است. این مشکل نیز وجود دارد که عده ای سودجو این محصولی که اکنون شباهت فراوانی با پروتکو لیدر 4 پیدا کرده را به جای جک ایتالیایی به مصرف کننده بفروشند.

وقتی از لحاظ فنی بازوهای فراز 4L را بررسی می کنیم باز هم تفاوتی با مدل 4S نمی بینیم. بازوهای سیماران فراز 4L دارای شفت 40 سانتیمتری است و قدرت هر لنگه تا 350 کیلوگرم می باشد. این بازوها را می توان برای دربهایی تا عرض هر لنگه 2.5 متر نیز استفاده نمود.

حداکثر زاویه ی باز شویی که می توان از جک فراز 4L گرفت 110 درجه است و خوشبختانه می توان از این سیستم برای درب های رو به بیرون پارکینگی نیز استفاد.

نوع خلاص کن

خلاص کن سیمارن فراز 4l

سیماران در این بخش نیز از خلاص کن سوئیچی استفاده کرده است که امنیت بسیار بالاتری به نسبت خلاص کن آلنی دارد و نمی توان ضعف خاصی از فراز 4L در این بخش گرفت. فقط به علت دو مرحله ای بودن در آزاد کردن جک که در پروتکو نیز اینگونه بود، نصاب باید فضای کافی را در هنگام باز شدن درب پیش بینی کند تا کلید و ضامن خلاص کن آسیب نبینند.

مدار کنترل Q70 سیماران

همانطور که قبلا گفته شد سیماران از مدار کنترل مرسوم خود در این جک برقی استفاده کرده است. این مدار کنترل که چند سالی است ارتقاء یافته و از امکانات دیجیتالی بالایی بهره می برد و نصاب می تواند همه ی قابلیت ها را به صورت دقیق و بدون خطا تنظیم نماید.

مدار کنتزل فراز سیماران 4l

سیستم کارکرد جک های لولایی فراز تا کنون بر اساس تایمینگ بوده و باز و بسته شدن بر اساس زمان انجام پذیر است. به نظر ما این سیستم با اینکه گاها می بایست تنظیم فصلی گردد اما در مقایسه با سیستم های میکروسوئیچی کارآمدتر و کم خطا تر می باشد.

خلاصه قابلیت های مدار کنترل فراز 4L

 • قابلیت تنظیم کارکرده موتور به صورت دیجیتالی
 • زمان دوم کارآمد و دقیق
 • بسته شدن درب پس از زمان تعیین شده
 • فست کلوز( بسته شدن درب بلافاصله پس از گذر خودرو)
 • دارای رله داخلی برای قفل برقی
 • پشتیبانی از ریموت های 433 مگا هرتز

اتصال به قفل برقی

با ارتقاء مدار کنترل جکهای سیماران از Q60 به Q70 ماژول یا رله قفل برقی به صورت پیش فرض بر روی مدار قرار دارد و نیاز به هیچ قطعه اضافه ای نیست. اما همیشه سوال می شود آیا جک سیماران نیاز به قفل برقی دارد یا خیر؟ جواب ما هم همواره این بوده که برای حفاظت بیشتر استفاده از قفل برقی توصیه می شود. اما در هنگام نصب باید توجه شود که قفل بر روی درب و چهارچوب نصب شود و در صورتی که قفل روی دو درب نصب گردد کمک چندانی نخواهد کرد.

دیگر متعلقات سیماران فراز 4L

اگر به دیگر متعلقات جک سیماران توجه کنیم و آن را با رقبا مقایسه کنیم مطمئنا به این نتیجه خواهیم رسید که این متعلقات که شامل ریموت، فلاشر و چشمی برتری خاصی به نسبت سایرین دارند.

ظاهر این متعلقات خاص تر و شکیل تر است و گاها امکانات بیشتری نیز دارند. مثلا سیماران درون پک، چشمی فلاشر دار قرار داده که بجز کار اصلی خود به فلاشر نیز مجهز شده که در هنگام کارکرد سیستم روشن و خاموش شده و محدوده درب را مشخص نماید. این نور می تواند در پارکینگ های تاریک یا شب هنگام به راننده جهت یافتن محدوده درب کمک کند.

گارانتی

جک پارکینگ Faraz 4L نیز یکی از محصولات سیماران است و این شرکت تمام محصولاتش را با 30 ماه گارانتی عرضه می کند. یکی از مشخصه ها و برتری سیماران در گستردگی گارانتی و خدمات پس از فروشش است که  آن را به نسبت دیگر رقبا متمایز می سازد. 

این شرکت قسمتی جداگانه با شماره تلفن اختصاصی برای خدمات پس از فروش در نظر گرفته تا مشتری زمان زیادی برای ارتباط با شرکت نگذارد.

نتیجه گیری

این جک در زمان نگارش این بررسی جزو جدیدترین جک های بازار به شمار می آید و قاعدتا مصرف کننده در هنگام خرید آن این نگرانی را دارد که آیا جک سیماران فراز 4L کیفیت مناسبی دارد یا خیر؟

در حال حاضر در مورد کیفیت نمی توان به صورت قطعی نظر داد اما با توجه به شواهد که این سیستم بسیار مشابه فراز 4S طراحی شده و قابلیت های همسانی با آن را دارد می توان نتیجه گرفت فراز 4L نیز جزو جک های دولنگه خوب شرکت سیمارن است. از سوی دیگر سیماران شرکتی نیست که تست محصولاتش را به مصرف کننده بسپارد و مطمئنا او چندین ماه را صرف تست فنی و کیفیت این محصول صرف کرده است.

در مقابل رقبا

با توجه به برچسب قیمتی که سیماران روی محصول گذاشته فراز 4 ال همان ابتدا با رقیبان سرسختی روبرو است. یکی از رقیبان اصلی اش از خود شرکت سیماران مدل فراز 4اس است که شاید مهمترین رقیبش باشد.

از دیگر رقیبان این جک می توان از جک میلان نام برد که اتفاقا میلان نیز ظاهری مشابه فراز 4ال دارد. درست است که قیمت جک میلان کمی پایینتر است اما اگر مصرف کننده به همه لوازمی که در پک وجود دارد توجه کنید شاید این اختلاف قیمت ناچیز را بپردازد و سیماران فراز 4L را خریداری کند.

دیگر رقیب سیماران محصولات سری X یال هستند که سالهاست مشتریان خود را دارند و اینجا سلیقه مصرف کننده است که تعیین می کند کدام مدل بیشتر فروش رود و ما برتری خاصی از دیگری در این دو مدل نمی بینیم.

مشخصات محصول
ji25

مشخصات

قدرت هرلنگه
350 کیلوگرم
عرض لنگه درب
2.5 متر
ولتاژ جک یا موتور
220 ولت
نیاز به قفل برقی
ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
قابلیت دو زمانه
دارد
برق اضطراری UPS
ندارد
نوع جکها
الکترومکانیک
کاربری جک ها
بازویی
اتصال به گیت تردد
دارد
کشور سازنده
ایران
نوع محصول
جک درب اتوماتیک
برند سازنده
سیماران Simaran
مدل
4L
مقدار گارانتی
2 ساله
بدون نظر
یک دیدگاه بگذارید
 • آیا این محصول را به کسی پیشنهاد میکنید؟:
 • میزان کیفیت محصول را تعیین کنید:
ویژگی های این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:
موجود
کشور سازنده :
ایران
نوع محصول :
فلاشر
برند سازنده :
سیماران Simaran
75,000 تومان
فلاشر (چراغ چشمک زن) درب اتوماتیک فراز سیماران طرح جدید دارای ولتاژ 24 ولت سازگاری با همه جک پارکینگی خروجی فلاشر 24 ولت بدون مدار چشمک زن داخل فلاشر
موجود
کشور سازنده :
ایران
نوع محصول :
ریموت
برند سازنده :
سیماران Simaran
(6)
ریموت مدل سیماران فرکانس 433 قابل استفاده برای درب اتوماتیک، کرکره، برخی پنل های دزدگیر، قفل برقی، قفل مقابل برقی یا زبانه ای قابلیت ست کردن با درب های پارکینگ تک لنگه و دو لنگه دارای روکش چرمی محافظ دکمه های...
موجود
قدرت هرلنگه :
300 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
3 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
5,300,000 تومان
جک برقی فراز سیماران مدل S4، با قابلیت اتصال به سیم کارت و باز کردن درب با تماس تلفنی تولید می شود. این جک درب، امکان به حرکت در آوردن درب هایی به وزن 350 کیلوگرم و تا 4 متر را داراست. از ویژگی های بارز S4، می توان به...
قدرت هرلنگه :
300 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
زیر سه متر
ولتاژ جک یا موتور :
24 ولت
(1)
جک درب پارکینگی سیماران مدل فراز 4 اس، با برق 24 ولت کار میکند و برای درب هایی تا وزن 300 کیلوگرم قابل استفاده است. این جک، دارای روکشی از استیل می باشد و از برق اضطراری جهت کارکرد در مواقع قطعی برق پشتیبانی میکند. از...
قدرت هرلنگه :
350 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
زیر دو متر
ولتاژ جک یا موتور :
24 ولت
جک درب اتوماتیک فراز 4تیکه با برق 24 ولت و با قدرت 350 کیلوگرم، کار میکند به یک موتور 24 ولت DC مجهز شده است. این جک دارای حداکثر توان موتور 3500 نیوتن است. از مشخصات این جک پارکینگی می توان به بازوی قفل شونده و مقاوم...
موجود
قدرت هرلنگه :
2000 کیلوگرم
نیاز به قفل برقی :
ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
برق اضطراری UPS :
ندارد
7,500,000 تومان
(1)
درب اتوماتیک ریلی فراز سیماران برای درب هایی تا وزن 2000 کیلوگرم مناسب است. این جک، از برق اضطراری پشتیبانی می کند و دارای مشخصاتی همچون: امکان باز و بسته شدن آرام و بی صدا درب های سنگین، دارای دو نوع DC و AC، کم حجم،...
موجود
قدرت هرلنگه :
500 کیلوگرم
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
نیاز به قفل برقی :
ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
موتور گیربکسی Simaran P5، با قابلیت استفاده برای درب هایی تا 500 کیلوگرم تولید شده است. این درب اتوماتیک از برق 220 ولت تغذیه می شود. موتور به کار برده شده در این دستگاه ایتالیایی است و قادر است درب های کشویی...
موجود
قدرت هرلنگه :
800 کیلوگرم
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
قابلیت دو زمانه :
دارد
درب اتوماتیک ریلی فراز پی Faraz 8P با موتور ایتالیایی برای درب های تا 800 کیلوگرم استفاده می شود و با برق 220 ولت تغذیه می شود. این جک درب اتوماتیک، شامل مشخصات و ویژگی هایی همچون: درب اتوماتیک ریلی الکترومکانیک، با...
موجود
قدرت هرلنگه :
2000 کیلوگرم
نیاز به قفل برقی :
ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
کاربری جک ها :
کشویی
(1)
جریان کاری 2.5 تا 3 آمپر ولتاژ کاری 220 ولت خازن همراه 18 میکرو فاراد موتور 1400 دور بر دقیقه قابلیت جابجایی درب هایی تا وزن 2 تن گارانتی دو ساله
موجود
کشور سازنده :
ایران
نوع محصول :
ریموت
برند سازنده :
سیماران Simaran
65,000 تومان
(2)
ریموت مدل سیماران فرکانس 433 قابل استفاده برای درب اتوماتیک، کرکره، برخی پنل های دزدگیر، قفل برقی، قفل مقابل برقی یا زبانه ای قابلیت ست کردن با درب های پارکینگ تک لنگه و دو لنگه طراحی زیبا و جدید گارانتی 24 ماهه
موجود
قدرت هرلنگه :
300 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
4 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
10,406,000 تومان
درب اتوماتیک فراز مدل P-5 برای درب های با طول در مجموع 7 متر مناسب می باشد و قدرتی معادل 300 کیلوگرم را به هر لنگه وارد می نماید. این سیستم یکی از با کیفیت ترین سیستم های تولید داخل محسوب می شود. ظاهر این جک برقی به...
موجود
قدرت هرلنگه :
300 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
3 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
4,700,000 تومان
(3)
جک پارکینگی فراز Faraz S-4 قابل استفاده برای درب هایی تا 350 کیلوگرم قرار دادن ترمینال جداگانه برای قفل برقی بدون نیاز به کارت مل زمان دوم بسیار قدرتمند و کارا فست کلوز (بسته شدن سریع درب پس از گذر خودرو از جلوی...
محصولات مرتبط
موجود
سازگاری با :
جک پارکینگی-کرکره برقی-راهبند و..
کشور سازنده :
ایران
فرکانس اسمي ورودي :
433 مگاهرتز
55,000 تومان
(1)
ریموت جک و کرکره برقی ارزان گپ دارای فرکانس 433 مگاهرتز سیستم لرنینگ و سازگار با اکثر محصولات ایرانی دارای 30 روز ضمانت برگشت کالا دارای 4 دکمه فلزی و کاور
موجود
حافظه :
120ریموت و 500عدد درمدل سفارشی
محتویات پکیج :
دستگاه چهاررله ویک ماژول LCD
قابلیت ضد آب :
ندارد
520,000 تومان
(1)
رسیور 4رله بتا بعلاوه ماژول LCD مناسب مجتمع های ساختمانی امکان ست کردن 60عدد ریموت در مدل پایه امکان ست کردن 500 عدد ریموت در مدل سفارشی قابلیت حذف هر کدام از ریموتها به تفکیک نمایش شماره هر کدام از ریموتها
موجود
صفحه نمایش :
4.3 اینچ
حافظه :
دارد
ارتباط بین واحدها :
با کلیه واحدها
1,511,000 تومان 1,405,230 تومان
‎7%
(2)
دربازکن تصویری سیماران تصویری HS-43TK/M100 صفحه نمایش 4.3 اینچی LCD-TFT صفحه کلید لمسی ذخیره 100 عکس رنگی در حافظه داخلی امکان ارتقاء حافظه و ذخیره 1000 عکس و 100 فیلم 15 ثانیه ای با صدا در حافظه جانبی پشتیبانی...
موجود
قدرت هرلنگه :
350 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
زیر سه متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
4,680,000 تومان
(4)
جک پارکینگی یال مدل X2 برای درب هایی تا وزن، 350 کیلوگرم مناسب است. این جک دارای نقاط قوتی همچون: طول شفت 30 سانتیمتر مناسب دربهای دو لنگه، قدرت مناسب تا 350 کیلو گرم، ظاهر زیبا و مدار فرمان بسیار کارا و قیمت مناسب و...
موجود
ولتاژ جک یا موتور :
12 تا 24 ولت
کشور سازنده :
ایران
نوع محصول :
قفل برقی
645,000 تومان
(13)
قفل برقی یوتاب کله گاوی مدل 1093 قابل استفاده برای جک درب پارکینگی و درب نفررو کارکرد با ولتاژ 12 تا 24 ولت و توان مصرفی 15VA دارای 5 کلید ساده بر روی پک ضریب ایمنی بسیار بالا و تنظیم قدرت فنر
اینستاگرام
آخرین مطالب اینستاگرام دی سی ای کالا
نمی‌توان به اینستاگرام متصل شد یا شما اجازه دسترسی به رسانه‌ها در اینستاگرام را ندارید.
رسانه‌ای پیدا نشد
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری