تمامی سفارشات از تاریخ 28 اسفند 1399 به بعد، از 15 فروردین 1400 به بعد تحویل مشتریان عزیز می گردد.
 • اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - مدل AD3 - زمانی
 • اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - مدل AD3 - زمانی
 • اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - مدل AD3 - زمانی
 • اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - مدل AD3 - زمانی
0

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH-AD3

star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - با موتور Brushless - قابل استفاده برای یک و دو درب

تعداد

star_border star_border star_border star_border star_border
(0)

به سراسر ایران

بازگشت کالا تا 7 روز

فقط در تهران

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH مدل AD-3

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH مدل AD-3 قابلیت اتصال به تمامی سیستم های کنترل تردد از جمله دستگاه کارت خوان، دستگاه تشخیص اثر انگشت و دستگاه تشخیص چهره را دارد. به این ترتیب که می توان اتوماسیون یک اداره را با آن هماهنگ نمود تا ساعت و زمان ورود و خروج کارمندان به طور دقیق ثبت گردد و یا اینکه اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای با سیستم کارت خوان هماهنگ شود تا ورود به فضایی مانند بانک یا مرکز ATM تنها با استفاده از کارت انجام پذیرد و خروج از آن با استفاده از حسگر تشخیص حرکت (یا سنسور تشخیص وزن).
در ساخت این  اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشوییKTH از موتور Brushless استفاده شده است که به دلیل عدم استفاده از زغال، می تواند بدون محدودیت عمل نماید. این اپراتور با تشخیص حرکت در میانه راه، از ادامه حرکت درب جلوگیری می کند. حداکثر صدای تولید شده در هنگام حرکت این درب 60db می باشد. اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک KTH مدل AD-3 به صورت روکار نصب می گردد.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

            

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH مدل AD-3 در دو نوع تک درب و دو درب تولید می شود. نوع تک درب برای این اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی قادر است دربی با وزن 150 کیلو گرم را به حرکت در آورده و ورودی به عرض 500 تا 2500 میلی متر ایجاد نماید. این اپراتور قادر است با سرعت 600 میلی متر بر ثانیه ورودی را باز کند. به این ترتیب زمان حرکت درب بین 0 تا 20 ثانیه به طول می انجامد.
نوع «دو درب» اپراتور  درب شیشه ای اتوماتیک کشویی KTH مدل AD-3 قادر است درب هایی به وزن 130 کیلوگرم را حرکت داده و ورودی معادل 500 تا 250 میلی متر عرض ورودی را باز کند. سرعت حرکت این درب 550 میلی متر بر ثانیه است.
قدرت این موتور 75W می باشد و می تواند با ولتاژ AC 100V – 240V عمل کند. کارکرد این اپراتور در دمایی بین -20 تا +50 درجه سانتی گراد به خوبی انجام می گیرد. این اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی KTH از میکروکنترل Standard Micro Controller استفاده می کند.
می توان برای کنترل عبور و مرور و یا کاهش هدر رفت میزان انرژی حالت ها (مود ها)یی شامل حالت یکبار باز، دائم باز، دائم بسته و نیمه باز را برای این اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی تعریف نمود تا حرکت آن به طرق مختلفی صورت گیرد. حالت یکبار باز، حالت عمومی است که از درب اتوماتیک شیشه ای انتظار می رود: با تشخیص وزن و یا حرکت توسط سنسور تعبیه شده برای اپراتور (سنسور مادون قرمز در بالای اپراتور و حسگر تشخیص وزن در کف زمین قرار گرفته است) به برد فرمان در یونیت اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای فرمان حرکت ارسال شده و درب باز می گردد.
حالت دائم باز به گونه ای برای این اپراتور ها تنظیم می شود که درب در تمام مدت باز باشد، این شرایط برای اماکنی با میزان تردد و رفت و آمد بالا اجرا می شود. عکس این حالت یعنی حالت دائم بسته برای ورودی هایی تنظیم می شود که می بایستی از رفت آمد به آن جلوگیری به عمل آید.
حالت نیمه باز، برای جلوگیری از هدر رفت انرژی بسیار مناسب می باشد. در این حالت تنظیماتی برای اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک انجام می گیرد که با تشخیص وزن و یا حرکت توسط حسگر، درب تنها تا نیمه باز می گردد. به این ترتیب تا حد زیادی از هدر رفت انرژی جلوگیری به عمل خواهد آمد.
نکته دیگر اینکه می توان برای استفاده از این اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی حالت «فقط ورود و فقط خروج» را نیز در نظر گرفت. به این ترتیب که تنها سنسور ورودی و یا خروجی درب عمل می کند تا از خروج و ورود افراد جلوگیری به عمل آید.
قیمت اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH مدل AD-3 بسیار مناسب می باشد و می توان گفت که این اپراتور به دلیل دارا بودن ویژگی های زیر گزینه بسیار مناسبی برای خرید به شمار می رود:


ویژگی های اپرتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH مدل AD-3

 • بهره گیری از موتور Brushless
 • قابلیت استفاده برای یک و دو درب
 • قابلیت هماهنگی با تمامی سیستم های کنترل تردد
 • قابلیت تنظیم حرکت درب به روی مد های یکبار باز، دائم باز، دائم بسته، نیمه باز، فقط ورود و فقط خروج
 • قیمت مناسب

گارانتی اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KHT در فروشگاه دی سی ای کالا

اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی KHT نصب شده توسط دی سی ای کالا، دارای دو سال گارانتی است. به علاوه می توان در پایان مدت زمان تعیین شده، با تنظیم قراردادِ سرویس و خدمات سالیانه با دی سی ای کالا، علاوه بر اطمینان از عملکرد اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک هزینه بالای تعمیر اجناس را نیز تحت پوشش قرار داد.

بازدید رایگان و سفارش اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH

فروشگاه دی سی ای کالا با در نظر گرفتن شرایط ویژه ای که در هنگام خرید اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک وجود دارد و به جهت سهولت محاسبه هزینه های خرید اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی KTH بازدید رایگان توسط مشاوران حرفه ای خود را برای شهر تهران امکان پذیر کرده است.
در صورت تمایل می توانید در ساعات کاری شرکت با شماره تلفن های 2-77132831 و 77247145 و در ساعات غیر کاری با شماره تماس های 5-09016402524 تماس حاصل نمایید.

مشخصات

نوع موتور Brushless
کشور سازنده چین
نوع محصول درب اتوماتیک شیشه ای
قابلیت اتصال به دستگاه تشخیص اثر انگشت
برند سازنده کی تی اچ KTH
مدل KTH-AD3
مقدار گارانتی 2 ساله
محصول جدید

محصولات مرتبط

نظر کاربران درباره این محصول تمام دیدگاه ها

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 دیدگاه)

دیدگاه خود را بنویسید

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکند !

دیدگاه خود را بنویسید

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH-AD3

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH-AD3

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - با موتور Brushless - قابل استفاده برای یک و دو درب

thumb_up بله thumb_down خیر
ارسال

به سراسر ایران

ضمانت بازگشت

بازگشت کالا تا 7 روز

هدیه

لیست کالا های دارای هدیه

روش های پرداخت

آنلاین - کارت به کارت - واریز به حساب

مشاوره و پشتیبانی

شنبه تا چهارشنبه 9 تا 19 - پنج شنبه 9 تا 15