تمامی سفارشات از تاریخ 28 اسفند 1399 به بعد، از 15 فروردین 1400 به بعد تحویل مشتریان عزیز می گردد.
 • اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - مدل K2 - زمانی
 • اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - مدل K2 - زمانی
 • اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - مدل K2 - زمانی
 • اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - مدل K2 - زمانی
0

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH-TH4

star_border star_border star_border star_border star_border
0
0 دیدگاه 

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - دارای موتور Brushledd - قابل استفاده برای دو درب

تعداد

star_border star_border star_border star_border star_border
(0)

به سراسر ایران

بازگشت کالا تا 7 روز

فقط در تهران

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH مدل K2

در ساخت اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشوییKTH مدل TH4 موتور Brushless به کار رفته است، این موتور برای شروع کار خود از زغال استفاده نمی کند و همین موضوع باعث می شود که عملکرد این اپراتور بدون محدودیت باشد. قدرت این موتور 75W می باشد و می تواند با ولتاژ AC 100V – 240V عمل کند. برای افزایش ایمنی در صورتی که این اپراتور در مسیر حرکت خود، مانعی را تشخیص دهد، ادامه حرکت را متوقف می کند. حداکثر صدای تولید شده در هنگام حرکت اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی KTH مدل TH4 60db می باشد.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی kth
اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی  KTH مدل TH4 قابلیت اتصال به تمامی سیستم های کنترل تردد از جمله دستگاه کارت خوان، دستگاه تشخیص اثر انگشت و دستگاه تشخیص چهره را دارد. می توان اتوماسیون یک اداره را با آن هماهنگ نمود تا ساعت و زمان ورود و خروج کارمندان به طور دقیق ثبت شود، یا اینکه اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی با سیستم کارت خوان هماهنگ شده تا ورود به فضایی مانند بانک یا مرکز ATM با استفاده از کارت و خروج از آن با استفاده از حسگر تشخیص حرکت (یا سنسور تشخیص وزن) انجام پذیرد.
اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای KTH مدل TH4 برای استفاده در دو نوع تک درب و دو درب تولید می شود. نوع تک درب این اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی قادر است دربی با وزن 120 کیلو گرم را به حرکت در آورده و ورودی به عرض 500 تا 2500 میلی متر ایجاد نماید. این اپراتور با سرعت 200 تا 500 میلی متر بر ثانیه ورودی را باز می کند. به این ترتیب زمان حرکت درب بین 0 تا 20 ثانیه به طول می انجامد.
نوع «دو درب» اپراتور درب شیشه ایاتوماتیک کشویی KTH مدل K2 قادر است درب هایی به وزن 130 کیلوگرم را حرکت داده و ورودی به عرض 500 تا 250 میلی متر باز کند. سرعت حرکت این درب 200 تا 550 میلی متر بر ثانیه است.
کارکرد این اپراتور درب شیشه ایاتوماتیک KTH در دمایی بین -20 تا +50 درجه سانتی گراد به خوبی انجام می گیرد. اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH مدل TH4 به صورت روکار نصب می گردد.
می توان برای کنترل عبور و مرور و یا کاهش در هدر رفت میزان انرژی حالت ها (مود ها)یی را برای حرکت درب اتوماتیک شیشه ای توسط این اپراتور KTH در نظر گرفت. این حالت ها شامل یکبار باز، دائم باز، دائم بسته و نیمه باز می گردد. حالت یکبار باز، حالت معمولی است که از اپراتور دربشیشه ای اتوماتیک کشویی انتظار می رود: با تشخیص وزن و یا حرکت توسط سنسور تعبیه شده برای اپراتور (سنسور مادون قرمز در بالای اپراتور و حسگر تشخیص وزن در کف زمین قرار می گیرد) به برد فرمان در یونیت اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک فرمان حرکت ارسال شده و درب باز می گردد.
حالت دائم باز که برای اماکنی با میزان تردد و رفت و آمد بالا اجرا می شود طوری تنظیم می شود که درب در تمام مدت باز باشد. عکس این حالت یعنی حالت دائم بسته برای ورودی هایی تنظیم می شود که می بایستی از رفت آمد به آن جلوگیری به عمل آید.
حالت نیمه باز، حالتی بسیار مناسب برای جلوگیری از هدر رفت انرژی است. در این حالت تنظیماتی برای اپراتور  درب شیشه ای اتوماتیک صورت می گیرد که با تشخیص وزن و یا حرکت توسط حسگر، درب تنها تا نیمه باز گردد.
گفتنی است این امکان وجود دارد که برای این اپراتور حالت «فقط ورود و فقط خروج» را نیز در نظر گرفت. به این ترتیب که تنها سنسور ورودی و یا خروجی درب عمل می کند تا از خروج و ورود افراد جلوگیری به عمل آید.
قیمت اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی KTH مدل AD-3 بسیار مناسب می باشد و می توان گفت که این اپراتور به دلیل دارا بودن ویژگی های زیر گزینه بسیار مناسبی برای خرید به شمار می رود:

        

ویژگی های اپرتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH مدل TH4

 • بهره گیری از موتور Brushless
 • قابلیت هماهنگی با تمامی سیستم های کنترل تردد
 • قابلیت استفاده برای یک و دو درب
 • قابلیت تنظیم حرکت درب به روی مد های یکبار باز، دائم باز، دائم بسته، نیمه باز، فقط ورود و فقط خروج
 • قیمت مناسب

            

گارانتی اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی KHT در فروشگاه دی سی ای کالا

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KHT که  توسط دی سی ای کالا نصب شده است، دارای دو سال گارانتی است. به علاوه می توان در پایان مدت زمان تعیین شده، با تنظیم قراردادِ سرویس و خدمات سالیانه با دی سی ای کالا، علاوه بر اطمینان از عملکرد اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک هزینه بالای تعمیر اجناس را نیز تحت پوشش قرار داد.

بازدید رایگان و سفارش اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH

فروشگاه دی سی ای کالا با در نظر گرفتن شرایط ویژهی خرید اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک  و به خاطر سهولت در محاسبه هزینه های خرید اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک کشویی KTH بازدید رایگان توسط مشاوران حرفه ای خود را برای شهروندان شهر تهران امکان پذیر کرده است.
در صورت تمایل می توانید در ساعات کاری شرکت با شماره تلفن های 2-77132831 و 77247145 و در ساعات غیر کاری با شماره تماس های 5-09016402524 تماس حاصل نمایید.

مشخصات

نوع موتور Brushless
کشور سازنده چین
نوع محصول درب اتوماتیک شیشه ای
قابلیت اتصال به دستگاه تشخیص اثر انگشت
برند سازنده کی تی اچ KTH
مدل KTH-TH4
مقدار گارانتی 2 ساله
محصول جدید

محصولات مرتبط

نظر کاربران درباره این محصول تمام دیدگاه ها

0

star_border star_border star_border star_border star_border

(0 دیدگاه)

دیدگاه خود را بنویسید

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را ارسال میکند !

دیدگاه خود را بنویسید

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH-TH4

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH-TH4

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای کشویی KTH - دارای موتور Brushledd - قابل استفاده برای دو درب

thumb_up بله thumb_down خیر
ارسال

به سراسر ایران

ضمانت بازگشت

بازگشت کالا تا 7 روز

هدیه

لیست کالا های دارای هدیه

روش های پرداخت

آنلاین - کارت به کارت - واریز به حساب

مشاوره و پشتیبانی

شنبه تا چهارشنبه 9 تا 19 - پنج شنبه 9 تا 15