زتا - Zeta

زتا - Zeta

اعلام حریق زتا

شرکت زتا Zeta

شرکت زتا یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید سیستم های اعلام و اطفا حریق می باشد که در سال 1985 میلادی در انگلستان تاسیس گردید. برند زتا به خوبی شناخته شده، در میان بیش از 40 کشور در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفته است و توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب نماید. این شرکت که از محبوب ترین و معروف ترین نام ها در زمینه سیستم های اعلام حریق می باشد دارای نماینده هایی در اروپا، آسیا، آمریکا و آفریقا است و سعی کرده محصولاتی با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا آرامش و امنیت اماکن مختلف تامین گردد. یکی از دلایلی که محصولات زتا را میان رقبای خود در جایگاه بالاتری قرار داده است تنوع بالای آنهاست به علاوه اینکه تولیدات شرکت ZETA دارای تاییدیه آتش نشانی و نشان استاندارد اروپا LPCB می باشند.

اعلام حریق زتا

محصولات اعلام حریق زتا

یکی از افتخارات شرکت زتا این است که با داشتن محصولات مختلف و متنوع یک منبع کامل از سیستم های اعلام و اطفا حریق می باشد و مشتریان می توانند در رابطه با یک مجموعه کامل از سیستم های اعلان حریق تمام نیاز های خود را با استفاده از محصولات زتا برطرف نمایند. از ویژگی های محصولات زتا کامل بودن مجموعه سیستم های آن در مجموعه متعارف و آدرس پذیر است. پیشنهاد می شود در یک محل از یک مجموعه کامل استفاده شود چرا که سازگاری آن تضمین شده است. در ادامه به معرفی انواع محصولات زتا می پردازیم:

  • پنل اعلام حریق زتا: پنل اعلام حریق متعارف زتادارای چراغ LED و چشمک زن می باشد که هنگام وقوع حادثه شروع به چشمک زدن می کند و وضعیت خطر توسط آژیر اعلام می شود.
  • دتکتور دودی زتا Smoke Detector: دتکتور دود ZETA دستگاهی برای تشخیص دود می باشد که به عنوان هشدار دهنده عمل کرده و دارای مدل های مختلفی است که در یک ساختمان به صورت سقفی یا دیواری نصب می گردد. دتکتور دود متعارف زتا به شکل اپتیکی کار می کند و با تشخیص میزان نور و دود گزارش خطر می دهد.
  • دتکتور حرارتی زتا Heat Detector: یکی دیگر از محصولات شرکت زتا دستگاه های هشدار دهنده است که در مجموعه سیستم های اعلام حریق استفاده می گردد و نسبت به افزایش درجه حرارت حساس است که در صورت افزایش درجه حرارت فعال شده و آلارم می دهد. دتکتور حرارت متعارف زتا هم بر اساس الگو های افزایش دما اعلام خطر می کند.
  • پایه دتکتور Detector Base: پایه دتکتور زتا قطعه ای است که مخصوص نصب آشکارساز دودی و حرارتی می باشد که در سیستم های اعلام حریق استفاده می گردد.
  • شستی اعلام حریق زتا Fire Alarm Manual Call Point: به صورت کلی تولیدات شرکت زتا به دو دسته سیستم اعلام حریق متعارف (Conventional) و سیستم اعلام حریق آدرس پذیر (Addressable) تقسیم می گردند. شما می توانید بدون نیاز به آشکارساز ها و با مشاهده خطر، با استفاده از شستی آن را اعلام کنید.
  • دتکتور گاز کربن مونوکسید (Carbon Monoxide Gas Detector) از دیگر محصولات شرکت زتا دتکتور گاز مونوکسید کربن می باشد که برای تشخیص نشتی گاز و اعلام خطر در محل هایی که گازهای قابل اشتعال وجود دارد استفاده می گردد.
ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری