تمامی سفارش هایی که بعد از تاریخ 97/12/28 ثبت شوند، از تاریخ 98/01/17 ارسال خواهد شد.

درب اتوماتیک شیشه ای

جک درب اتوماتیک

ریموت و رسیور

درب اتوماتیک

درب اتوماتیک یکی از مهمترین محصولات حفاظتی ساختمان به شمار می رود. با استفاده از این محصول قادر خواهید بود درب ساختمان را بدون هیچ مشکلی و به سادگی باز کنید. به طور کلی می توان این مجموعه را به دو دسته کلی جک درب پارکینگ و درب اتوماتیک شیشه ای تقسیم کرد که هر کدام در شرایط خاص و ویژه خود به کار می روند. در ادامه این دو مورد را معرفی می کنیم:

جک درب پارکینگ

با استفاده از جک درب اتوماتیک پارکینگ می توانید درب ساختمان را به صورت اتوماتیک باز کنید. عملکرد آن به این صورت است که با استفاده از یک ریموت کنترل و فشردن کلید آن، درب ساختمان به طور خودکار باز می شود. جک ها می توانند به شکل کشویی یا لولایی عمل کنند. جک درب پارکینگ بازویی درب ساختمان را به شکل لولایی و در جهت معمول که برای آن می شناسیم باز می کند، اما درب اتوماتیک کشویی برای ساختمان هایی با محدودیت فضا به کار می رود که امکان حرکت درب به داخل را ندارند، به این ترتیب باید از موتور درب اتوماتیک استفاده کرد که درب را به شکل کشویی و در راستای دیوار کناری آن به حرکت در آورد. در نظر داشته باشید که برای حرکت درب باید فضای کافی در کنار دیوار به اندازه طول درب وجود داشته باشد. قیمت جک درب پارکینگ تابعی از قدرت و ساختار آن است که در چند وقت اخیر به دلیل نوسانات شدید قیمت ارز، تفاوت قیمت جک ایرانی و خارجی بسیار زیاد شده است. از معروف ترین برند ها در میان ایرانی ها می توان جک پارکینگ سیماران و جک سوزوکی و از میان خارجی ها (که غالبا ایتالیایی هستند) به جک وی تو و درب اتوماتیک فک اشاره داشت.
شما می توانید جک ها را به سیستم کنترل تردد خودکار خودرویی نیز مرتبط کنید تا به این ترتیب حتی نیاز به استفاده از ریموت نیز نداشته باشید. با استفاده از یک تگ برچسبی بر روی خودرو (و تعریف آن برای کنترل پنل) و با نزدیک شدن به ورودی ساختمان، مرکز کنترل آن را شناسایی می کند و درب به طور کاملا خودکار باز می شود.

راهنمای خرید جک درب پارکینگی را هم در همین سایت مطالعه کنید.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه ای هم یکی دیگر از سیستم های خودکار تردد است. این مجموعه متشکل از یک اپراتور درب شیشه ای به همراه فریم آن است. درب ها می توانند به شکل کشویی، لولایی، تاشو، گردان، تلسکوپی، گرد و زاویه ای باشند که هر کدام برای شرایط خاصی به کار می روند. انتخاب شما به نوع ورودی ساختمان و البته قیمت درب اتوماتیک شیشه ای بستگی دارد. این درب اتوماتیک می تواند با استفاده از ریموت (با کنترل و تشخیص نگهبان ساختمان) و یا به طور اتوماتیک باز شود. حسگر درب شیشه ای اتوماتیک می تواند با نور مادون قرمز و یا با تشخیص وزن افراد در ورودی، تحریک شده و درب را باز کند تا به این ترتیب نیازی به ریموت هم نباشد. همچنین اگر این سیستم را برای ساختمان اداری به کار می برید، می توانید آن را به سیستم حضور و غیاب یا کنترل دسترسی هم متصل کنید تا باز شدن درب و تردد افراد مجاز تنها با احراز هویت آن ها ممکن باشد.
شما می توانید با برقراری تماس با واحد فروش درب اتوماتیک دی سی ای کالا نسبت به خرید بهترین درب اتوماتیک اقدام کنید.