کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
جدید قفل کابینتی مدل AL-103 نمایش عکس در اندازه بزرگتر

قفل کابینتی مدل AL-103

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

قفل کابینتی آفلاین - با امکان باز کردن هر کمد توسط دستبند، جاسوییچی و یا کارت - قابلیت تعریف 10 دستبند برای باز کردن تمامی قفل های کمد (مستر کارت) - امکان حذف هر دستبند از حافظه قفل کمد - مچبند ضد آب برای استفاده در قفل کابینتی استخری - مصرف کم باتری بدون نیاز به برق

جزییات بیشتر

80,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

قفل کابینتی مدل AL-103

قفل کابینتی باشگاهی AL-103 قفل الکترونیکی است که قابلیت استفاده در مجموعه های ورزشی و استخر ها را دارد، همچنین می توان آن را برای استفاده پرسنل در کارخانه ها و... نیز استفاده کرد. شما می توانید کمد ها را با استفاده از دستبند، جاسوییچی و یا کارت باز کنید و امکان تعریف هر کدام از این موارد برای دستگاه وجود دارد. این قفل که از قفل های آفلاین به شمار می رود، نیازی به استفاده از کامپیوتر یا... ندارد. همچنین می توانید تا 10 مستر کارت یا شاه کلید نیز برای این قفل کابینتی تعریف کنید تا در هنگام گم شدن مچبند ها یا هر موضوع اضطراری دیگر بتوانید هر کدام از قفل ها را باز کنید. به علاوه در صورتی که هر کدام از دستبند ها گم شوند، می توانید آن را از حافظه مجموعه پاک کنید تا امکان سو استفاده از آن وجود نداشته باشد. این دستبند های ضد آب را می توانید همراه خود به داخلی استخر نیز ببرید. این قفل که با باتری کار می کند، بسیار کم مصرف است و هشدار دهنده اتمام باتری نیز دارد.

خصوصیات قفل کابینتی AL-103

در ادامه خلاصه ی خصوصیات این قفل استخری را به صورت فهرست مشاهده می کنید:

  • امکان باز کردن هر کمد توسط دستبند، جاسوییچی و یا کارت
  • قفل آفلاین (قابلیت کار بدون نیاز به کامپیوتر)
  • قابلیت تعریف 10 دستبند برای باز کردن تمامی قفل های کمد (مستر کارت یا شاه کلید)
  • امکان حذف هر دستبند از حافظه قفل کمد (در صورت گم شدن آن)
  • مچبند ضد آب برای استفاده در قفل کابینتی استخری
  • مصرف کم باتری بدون نیاز به برق

شما می توانید برای این قفل کابینتی از مچ بند ساده فنری، مچ بندسیلیکونی یا مچ بند سیلیکونی پلاس استفاده کنید. برای قفل شما یک مچ بند ساده در نظر گرفته شده است، اما شما می توانید از دیگر مچبند ها نیز استفاده کنید که می تواند سیلیکونی یا سیلیکونی پلاس باشد. مچبند های سیلیکونی دارای فرکانس RF هستند و به خاطر جنس سبک و نرمی که دارند به سادگی روی مچ قرار می گیرند و آزار دهنده نیستند. شما می توانید این مچ بند ها را از بین رنگ های مختلف آبی، زرد، قرمز، مشکی و... انتخاب کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل نمایید.

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه