کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
جدید قفل کابینتی مدل AL-928 نمایش عکس در اندازه بزرگتر

قفل کابینتی مدل AL-928

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

قفل کابینتی آفلاین - با امکان باز کردن هر کمد توسط دستبند، جاسوییچی و یا کارت - قابلیت تعریف 2 دستبند برای باز کردن تمامی قفل های کمد (مستر کارت) - امکان حذف هر دستبند از حافظه قفل کمد - مچبند ضد آب برای استفاده در قفل کابینتی استخری - مصرف کم انرژی (با 3 باتری قلمی) - مقاوم در برابر رطوبت

جزییات بیشتر

120,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

قفل کابینتی مدل AL-928

قفل کابینتی AL-928 یک قفل دیجیتال استخری با طراحی 2018 است. با استفاده از این قفل می توانید باز و بسته کردن درب قفل را به سادگی و با یک مچبند الکترونیکی انجام دهید. می توان از این قفل برای مجموعه های ورزشی یا کارخانه ها و... استفاده کرد تا کاربران وسایل شخصی خود را در آن قرار دهند و کلید این قفل را به شکل یکی مچبند با خود همراه داشته باشند.
مچبند های مورد استفاده برای این قفل ضد آب هستند و می توانید آن ها را با خود به داخل آب نیز ببرید. این قفل ها جزو قفل های آفلاین هستند به این معنا که برای کنترل آن ها نیازی به استفاده از کامپیوتر ندارید. همچنین می توانید 2 کارت مستر (یا شاه کلید) را برای مجموعه تعریف کنید تا اگر یکی از مچ بند های کمدها گم شد، بتوانید درب آن را باز کنید. این قفل دیجیتالی با 3 باتری قلمی کار می کند و مصرف کم انرژی یکی از ویژگی های مهم آن است. این قفل هشدار دهنده اتمام باتری نیز دارد. همچنین شما می توانید مچبند گم شده را به سادگی از حافظه مجموعه پاک کنید.

خصوصیات قفل کابینتی AL-928

در ادامه خلاصه ی خصوصیات این قفل استخری در فروشگاه دی سی ای کالا را به صورت فهرست مشاهده می کنید:

  • امکان باز کردن هر کمد توسط دستبند، جاسوییچی و یا کارت
  • قفل آفلاین (قابلیت کار بدون نیاز به کامپیوتر)
  • تست شده 1000000 بار بدون خطا
  • قابلیت تعریف 2 دستبند با قابلیت باز کردن تمامی قفل های کمد (مستر کارت یا شاه کلید)
  • امکان حذف دستبند از حافظه قفل کمد
  • مچبند ضد آب با امکان استفاده در آب
  • مصرف کم باتری بدون نیاز به برق
  • دارای زبانه های قفل الکترونیکی کاملا ضد سرفت
  • مقاوم در برابر رطوبت
  • مصرف کم انرژی (با 3 باتری قلمی)

شما می توانید برای این قفل کابینتی از مچ بند ساده، سیلیکونی یا سیلیکونی پلاس استفاده کنید. برای هر قفل یک مچ بند ساده فنری در نظر گرفته شده است، اما شما می توانید آن را با مچبند سیلیکونی یا سیلیکونی پلاس در رنگ های مختلف آبی، زرد، قرمز، سبز، مشکی و... عوض کنید. مچبند های سیلیکونی با فرکانس RF بند سبک و نرمی دارند که خیلی راحت به روی مچ قرار می گیرند و آزار دهنده نیستند. در صورتی که سوالی در مورد خرید این محصول دارید با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل نمایید.

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه