کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
قفل برقی کاویان نمایش عکس در اندازه بزرگتر

قفل برقی کاویان

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

قفل برقی کاویان مناسب دربهای نفرو و برقی 

جزییات بیشتر

120,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

قفل برقی لاکپشتی کاویان

امروزه قفل های برقی و لاک پشتی جایگزین قفل های زنجیری شده اند. چرا که امنیت بالا تر و مقاومت بیشتر ان باعث جذب مشتری بیشتری شده است .با نگاه به قفل برقی کاویان در میابیم که این مدل نمونه کاملا مشابه قفل برقی سیزا ایتالیا است که در ایران ساخته شده و بسیار مطمئن و خوش ساخت است. در ادامه ی این متن قصد داریم تا مشخصات کامل قفل برقی کاویان سیماران را توضیح دهیم. در بازار به این قفل ، قفل لاکپشتی نیز گفته می شود که خاصیت آن ضد سرقت و اطمینان بالای این قفل است. اگر مایل به خرید قفل برقی لاکپشتی کاویان هستید به ادامه ی مطلب توجه کنید.

مشخصات قفل برقی لاکپشتی

اگر این به قفل برقی روی درب اتوماتیک نصب شود ، مطمئن بوده و در صورت از کار افتادن جکها و نداشتن کلون ، درب بدون باز کردن این قفل باز نخواهد شد.بنا بر این امنیت زیادی در این محصول دیده می شود. قفل برقی کاویان را می توان روی دربهای نفرو نیز نصب کرد . این قفلها در مدلهای با شستی و بدون شستی در بازار موجود است. مدل های قفل برقی لاک پشتی باعث می شود تا امنیت درب ها بالا برود. ظاهر ساده و مقاوم قفل برقی کاویان کاربران زیادی را به خود جذب کرده است طوری که در اکثر خانه ها از این مدل قفل برقی استفاده می شود.قیمت قفل برقی کاویان سیماران به علت اینکه لاک پشتی بوده و دارای کلید های کامپیوتری است نسبتا بالاست اما باید این را در نظر گرفت که محصولات سیماران به علت ضمانت 2ونیم ساله و امکانات بسیار مناسبشان این قیمت گذاری برایشان در نظر گرفته شده است.

گارانتی و خرید قفل برقی لاکپشتی کاویان

محصولات سیماران مانند مانیتور تصویری ، جک برقی، پنل تصویری و همینطور قفل برقی سیماران همگی دارای 2ونیم سال گارانتی و خدمات پس از فروش است که این ویژگی یکی از مشخصات مناسب برای خرید محصولات سیماران می باشد . محصولی که دارای مدت زمان ضمانت بالایی باشد ، نشان دهنده ی این است که ان محصول دارای مقاومت بالایی است و در خرید ان نباید شک کرد.اگر مایل به خرید قفل برقی لاک پشتی کاویان سیماران می باشید و یا میخواهید اطلاعات بیشتری راجع به این قفل برقی کسب کنید می توانید به سایت www.dcakala.com مراجعه کرده و یا با واحد پشتیبانی و فروش سایت دی سی ای کالا تماس بگیرید.

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه