کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
قفل برقی درب سکوریت نمایش عکس در اندازه بزرگتر

قفل برقی درب شیشه ای

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

قفل برقی درب شیشه ای بدون فریم میرال یا معمولی,قفل برقی درب شیشه ای سکوریت

جزییات بیشتر

399,000 تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

کالا های مرتبط

اطلاعات بیشتر

قفل برقی درب شیشه ای

امروزه در بسیاری از اماکن اداری و تجاری از دربهای شیشه ای برای ورودی و یا اتاقها استفاده شده است و اگر این دربهای شیشه ای دارای فریم فلزی نباشد مثل شیشه میرال یک تکه، برای ریموتی کردن این درب شیشه ای نمی توان از قفل های برقی رایج استفاده نمود.اما درب های شیشه ای که فریم فلزی دارند مناسب برای نصب قفل برقی برای درب شیشه ای می باشند. این محصول همواره طرفداران بسیاری دارد و ما در این مطلب سعی کرده ایم مشخصات و قابلیت های این قفل برقی را برای شما کاربران عزیز نقد و بررسی کنیم.پس اگر مایل به خرید قفل برقی درب شیشه ای می باشید تا انتهای مطلب ما را دنبال کنید.

خصوصیات قفل برقی درب شیشه ای

برای ریموتی کردن درب شیشه ای میرال باید از یک نوع قفل خاص استفاده نمود که در بالای درب نصب می شود. کارکرد این قفل برقی و یا قفل مگنتی درب شیشه ای  به این صورت است که دستگاه اصلی قفل مگنتی روی چهارچوب شیشه ای با چند پیچ نصب می گردد و دقیقا پایین این قفل برقی روی درب شیشه ای براکت آن نصب میگردد. برای استفاده از قفل برقی درب شیشه ای می توان آن را به یک کلید وصل کرد تا با فشار آن زبانه برای چند ثانیه (بین 2 تا 6 ثانیه) باز گردد و اجازه تردد داده شود و یا آن را به یک دستگاه ریموت دار وصل کرد تا با ریموت درب را باز نمود.این قفل برقی دارای برق اضطراری UPS می باشد و جک و موتور ان با ولتاژ 12 ولتی کار میکند.

خرید و گارانتی قفل برقی درب شیشه ای

قفل برقی برای درب های شیشه ای و سیکوریت بسیار مناسب می باشد و امروزه استفاده ی زیادی از این درب ها می شود. شما می توانید برای بستن درب های سیکوریت در شرکت و یا محل کار خود از قفل برقی مناسب برای درب های شیشه ای استفاده کنید. گارانتی این محصول به مدت 1 سال می باشد . اگر قصد خرید قفل برقی درب شیشه ای را دارید به سایت www.dcakala.com مراجعه کرده و جهت اطلاع از مشخصات دیگر و قیمت قفل برقی درب شیشه ای با واحد پشتیبانی و فروش دی سی ای تماس حاصل نمایید

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه