موتور کرکره بارزانته

راهبند بارزانته

شرکت بارزانته

شرکت بارزانته یکی از برترین تولیدکنندگان محصولات کنترل تردد به شمار می رود. این شرکت که بخش مهمی از اعتبار خود را مدیون قدمت طولانی مدت خود است، در ابتدا به نام برند ایتالیایی به فروش می رفت که کم کم این موضوع از حالت اصلی خود خارج شد. در ادامه این مطلب به معرفی خصوصیات و ویژگی ها و همین طور انواع محصولا شرکت بارزانته می پردازیم.

کرکره و راهبند بارزانته

از مهم ترین محصولات این شرکت می توان به موتور کرکره برقی اشاره کرد. انواع کرکره های برقی بارزانته که در دسته های گوناگونی قرار می گیرند، جزو بهترین مدل های گروه خود هستند و به لحاظ کیفی اختلاف معنا داری با دیگر تولید کنندگان پیدا کرده اند. از اصلی ترین دلایل در تعیین قیمت کرکره بارزانته با سابقه تر بودنِ آن نسبت به دیگر تولید کنندگان است. بارزانته جزو اولین برند هایی بود که کرکره های برقی خود را روانه بازار کرد، به همین خاطر، بالاتر بودن اعتبار آن می تواند از دلایل اصلی خرید کرکره بارزانته باشد. علاوه بر آن تنوع بالاتر در این محصولات، می تواند دست مشتری را برای انتخاب باز بگذارد. برای مثال شما می تواند موتور کرکره توبلار بارزانته، موتور کرکره ساید بارزانته و موتور کرکره سانترال بارزانته را با شرایط مورد نیاز خود تطبیق داده و انتخاب نمایید.

راهبند و کرکره برقی تولیدی بارازانته

از دیگر محصولات تولید شده توسط این برند می توانی به راهبند بارزانته اشاره کرد. راهبند های بارزانته هم در رده با کیفیت ترین ها قرار دارند و می توانند بوم هایی تا اندازه 6 متر داشته باشند. بنابراین می توانید آن ها را در موقعیت های گوناگون به کار ببرید. قرارگیری LED های روشنایی بر روی بوم، می تواند امکان دیده شدن آن در شب را بالا ببرد تا از اثرات برخورد احتمالی با آن جلوگیری شود.