جک درب اتوماتیک بنینکا

راهبند بنینکا

پارکبند بنینکا

کمپانی بنینکا

بنینکا با عملکرد تخصصی خود، شش شرکت صنعتی در زمینه تولید و فروش محصولات با کیفیت خود در سراسر جهان تدارک دیده است. بنینکا برای حل مشکلات پیچیده و برطرف کردن نیاز ها در زمینه لوازم الکترونیکی از قبیل درب اتوماتیک، راهبند و ....واحد های تحقیق و توسعه (R&D) خود را تاسیس و گسترش داده است. واحد تحقیق و توسعه کمپانی بنینکا از مهندسان الکترونیک و مکانیک مجرب تشکیل شده است که همواره تلاش خود را برای به روز نگه داشتن تکنولوژی محصولات و طراحی با کیفیت جهت رقابت با برند های مطرح دیگر ارایه می کنند. این مهم باعث شده که محصولات شرکت بنینکا توانسته باشد نیاز ها و رضایت مشتریان خود را برطرف کند. این شرکت در طول 40 سال فعالیت خود سعی کرده که مفهوم اتوماسیون را گسترش داده و با تکنولوژی نوآورانه و ظریف محصولات خود را به سراسر جهان اعم از فرانسه، لهستان، جمهوری چک، اسپانیا، پرتغال، هند و فلوریدا و..... صادر کند. امروزه بنینکا از شش شرکت تشکیل شده (BENINCA، CAB، HI MOTIONS، RISE، BYOUAND MYONE) که هر کدام در بخش خود دارای تخصص خاصی بوده و با همکاری هم سعی بر تولید محصولات متنوع و در عین حال با کیفیت و دوام را دارند.

خرید جک درب پارکینگ تولیدی بنینکا

انواع محصولات بنینکا

از محبوبترین محصولات این شرکت ایتالیایی در کشورمان و حتی سایر نقاط جهان می توان به راهبند بنینکا و جک درب پارکینگ بنینکا اشاره داشت. راهبند های این شرکت از راهبند اهرمی بنینکا مدل EV500 گرفته تا پارکبند پارکینگی بنینکا طبقه بندی می شوند که برای حفاظت و امنیت و کاهش اتلاف زمان و انرژی و .... در مکان هایی که نیاز به نصب راهبند دارند به کار برده می شود. اتصال به سیستم کنترل تردد خودکار نیز از مزیت های دیگر این محصول است.
از طرف دیگر جک درب پارکینگ بنینکا به عنوان بهترین محصول تولیدی این شرکت معرفی می شود که به کیفیت و کارآیی بالا مشهور و معروف است. مکانیزم عملکرد این محصول در دو نوع ریلی و بازویی ارایه می شود که قدرت موتور آن از 250 کیلوگرم گرفته تا 2.5 تن طبقه بندی می شود. جک پارکینگی این شرکت نیز قابلیت اتصال به سیستم کنترل تردد خودرویی را دارد که این مهم خود دلیلی برای کاهش هزینه و زمان مشتریان مصرف کننده این محصول می باشد.
از دیگر نکات قابل اشاره و مهم این شرکت می توان به گارانتی و ضمانت محصول آن اشاره داشت. بنینکا برای آن که خیال مشتریان خود را بابت کیفیت و کارایی محصول خود راحت کند برای همه محصولات خود گارانتی 4 ساله را در نظر گرفته است. این امر خود می تواند نکته مهمی در تضمین کیفیت محصولات شرکت بنینکا می باشد.

جک درب پارکینگ بنینکا Hydro CAB
جک درب پارکینگ بنینکا Hydro CAB
  • نیاز به قفل برقی: ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
  • قدرت هر لنگه یا موتور: 400 کیلوگرم
  • اندازه هر لنگه درب: 1.8 متر
ناموجود
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه