راهبند زومر

جک درب پارکینگی زومر

معرفی برند Sommer

شرکت زومر یک شرکت آلمانی است که با سابقه ای حدودا 30 ساله در زمینه تولید انواع گیت اتوماتیک توانسته با رشد و پیشرفت خود را در این عرصه جزو رقیبان مدعی معرفی کند. شرکت زومر با تولیدات در بخش تجهیزات ساختمانی از قبیل اپراتوهای درب سوپاپ دار، اپراتوهای درب کشویی، اپراتور شاتر غلتکی و انواع اپراتور سیمی و همچنین کنترل رادیویی از راه دور برای اتوماسیون خانگی، موفق به معرفی نام خود به عنوان یک برند مورد اطمینان در اروپا شده است.

از نکات برجسته شرکت SOMMER ارزش دادن به کیفیت محصولات خود است، همواره سعی مجموعه بر این است تا محصولات خود را با کیفیت عالی تولید و عرضه کند و فلسفه ی کارکرد آن ها براساس رضایت مشتری است. شرکت پیشروی زومر در سال 1995 موفق به کسب گواهینامهISO9001  شد. در ابتدای صادرات بین المللی شرکت زومر نسبت به وجود رقبای سرسخت در این زمینه شدیدا به مشکل برخورد، ولی با برنامه ریزی و پشتکار توانست در بازار جهانی جای خود را پیدا کرده و جزو صادرکننده های تراز اول جهان قرار گیرد.

لازم به ذکر است که شرکت Sommer دارای مرکز تحقیق و توسعه  (R&D)می باشد و سرمایه گذاری قابل توجهی را در این بخش به عمل آورده است. نتیجه این سرمایه گذاری در سال 2016 مورد توجه قرار گرفتن توسطStifterverband Deutsche Wissenschaft e.V (انجمن کمک به توسعه علوم و علوم انسانی در آلمان) بود که کیفیت «مهر و موم» نوآوری را به آن ها اهدا کرد. کیفیت مهر و موم به شرکت هایی داده می شود که دستاوردهای ویژه و برجسته ای در تحقیق و توسعه (R&D) را داشته اند. با داشتن چنین سابقه ای هر فردی برای خرید محصولات در این زمینه قطعا به این شرکت روی می آورد، در ادامه مقاله راجع به یکی از محصولات این شرکت موتور ریلی درب اتوماتیک زومر صحبت می کنیم.

این محصول زومر در واقع موتور درب اتوماتیک محسوب می شود و همین امر آن را قابل نصب به روی درب های ریلی دارای گیربکس می سازد که به این ترتیب سبب باز و بسته شدن درب می شود. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که این جک ها مورد استفاده برای درب های سنگین است و دارای ریموت کنترل است. برای خرید موتور ریلی درب اتوماتیک زومر و همین طور اطلاع از قیمت درب اتوماتیک زومر می توانید به سایت www.Dcakala.com مراجعه کنید.

 

 

 

راهبند زومر ASB-6010
راهبند زومر ASB-6010
  • ظرفیت تردد در روز / ساعت: 300 مرتبه
  • اندازه بوم: 6 متر
  • نوع باز شو بوم: ساده
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
12٬500٬000 ‎تومان30000000 12٬200٬000 ‎تومان
راهبند زومر ASB-6010A
راهبند زومر ASB-6010A
  • ظرفیت تردد در روز / ساعت: 300 مرتبه
  • اندازه بوم: 6 متر
  • نوع باز شو بوم: ساده
star_border star_border star_border star_border star_border
0 دیدگاه 
15٬500٬000 ‎تومان50100000 14٬999٬000 ‎تومان