کلاسیک - Classic

کلاسیک - Classic

دزدگیر اماکن کلاسیک

لیست قیمت دزدگیر اماکن کلاسیک

دزدگیر اماکن کلاسیک

دزدگیر اماکن کلاسیک جزو ابزار های حفاظتی ساختمان به شمار می رود که با بالا بردن ضریب امنیت، خیال کاربر را از ایمنی محیط راحت می کند. سنسور این دزدگیر ها با تشخیص حرکت، ضربه یا هر محرک دیگری به کار افتاده و هر عملکردی را که پیش برای آن تعریف شده اجرایی می کند، مثلا به صدا در آوردن آژیر خطر، ارسال پیامک یا تماس با شماره تلفنی خاص. با نصب این حسگر ها در ورودی ساختمان، راهرو ها، بالکن و... تمامی مناطق تحت خطر را پوشش دهید و با استفاده از چشمی دزدگیر، تلفن کننده، باتری و کنترل پنل دستگاه مرکزی دزدگیر را ارائه می کند که شما می توانید با مشاوره با کارشناسان دی سی ای کالا و با توجه به نوع ساختمان خود بهترین دزدگیر منزل کلاسیک را به تعداد دلخواه انتخاب کنید.

مرکز کنترل دزدگیر کلاسیک

با توجه به کیفیت بالا و خصوصیات منحصر به فرد محصولات این برند، قیمت دزدگیر کلاسیک تا حدی از میانگین قیمت بالاتر است. با اتصال چشمی با سیم، مگنت یا دیگر سنسور ها، مجموعه دزدگیر خود را از فاصله 100 متری کنترل کنید. همچنین اتصال این مرکز کنترل به دیگر سنسور ها و انواع دستگاه تلفن کننده ساده یا سیم کارتی، یک مجموعه کامل را ارائه می کند. تلفن کننده ساده دزدگیر کلاسیک با دریافت پیام خطر، با پیامک یا یک تماس، به شماره تفلنی که از قبل برای آن تعریف شده، اطلاع رسانی می کند. متن این پیامک می تواند با توجه به توع تحریک قابل تنظیم و تغییر هم باشد. شما می توانید سه خروجی را با استفاده از پیامک کنترل کنید و یا اینکه وسایل را به وسیله پیامک خاموش یا روشن کنید. خصوصیت دیگر اینکه تا 50 حافظه تلفن را می توانید در آن ذخیره کنید به علاوه اینکه می توانید تا 20 ثانیه پیام را برای آن ضبط کنید.
خرید دزدگیر کلاسیک با گارانتی 1 ساله آن همراه است و امنیت ساختمان شما را به سادگی فراهم می آورد. شما می توانید انواع پکیج دزدگیر کلاسیک برای موقعیت ها و شرایط گوناگون را در فروشگاه اینترنتی دی سی ای کالا مشاهده کنید. برای مثال پک دزدگیر کلاسیک 4 چشمی باسیم (تلفن کننده معمولی) یکی از این پکیج ها است.

ادامه مطلب
نمایش 1 تا 15 از 15 مورد
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری