دستگاه حضور و غیاب برند کارابان

کارابان

شرکت مهندسی کاراپرداز از سال 1378 با هدف فعالیت در زمینه نرم افزاری فعالیت خود را آغاز کرده و از سال 1382 به طور جدی و تخصصی با ارایه بستری مناسب در زمینه نرم افزاری و سخت افزاری شروع به تولید دستگاه حضور و غیاب و دیگر تولیدات خود کرد. کارابان نیز که تحت نظر شرکت کاراپرداز فعالیت می کند دستگاه های حضور و غیاب خود را طبق تکنولوژی روز دنیا و مطابق با نیاز روز مشتریان خود ارایه می کند. مدلهاي مختلف دستگاه هاي حضور و غياب كارابان مجهز به سنسور تشخيص اثر انگشت و دوربين (در بعضي مدلها)، به همراه نرم افزار قدرتمند كارابان، مجموعه اي بي نظير جهت كنترل تردد پرسنل با قابليتهاي فراوان را در اختيار شما قرار خواهد داد.

برند کارابان و کاراپرداز

دستگاه حضور و غیاب کارابان

دستگاه حضور و غياب در سالهای اخير كمك قابل توجهی به كنترل ورود و خروج پرسنل، محاسبه زمان كاركرد، محاسبه حقوق و دستمزد و ... كرده است. با توجه به شرايط خاصی كه در شركتها، سازمانها و موسسات مختلف جهت تردد و حضور پرسنل تعريف می شود، كنترل تردد به خصوص برای مكانهای بزرگ بدون اين دستگاهها بسيار سخت و در برخی موارد غير ممكن خواهد بود. روشهای موجود جهت كنترل تردد و حضور و غياب پرسنل مانند كارت و كلمه عبور مشكلاتی مانند گم شدن، فراموشی و سرقت را به همراه دارد. فناوریهایی كه می تواند به اين مشكلات غلبه نمايد، فناوریهای تشخيص چهره، اثر انگشت و ... می باشد. با استفاده از اين فناوری ها، احتمال سوء استفاده افراد به حداقل ممكن و عددی نزديك به صفر خواهد رسيد. ضمن اينكه اين فناوریها مشكلات و معضلات استفاده از يك شناسه همراه مانند كارت و يا به خاطر سپاری كلمه عبور را به طور كامل از بين برده است. محصولات کارابان با ارائه انواع روشهاي شناسايي، ذخيره مطمئن و طولاني مدت اطلاعات و روشهاي گوناگون ارتباطي به همراه قابليتهاي چند رسانه اي مانند هشدار صوتي، نمايش تبليغات، تصوير برداري هنگام ثبت اثر يا درج كارت، ضبط صدا و ... نظارت و مديريت پرسنل و كنترل تردد آنها را به فرآيندي ساده با امكانات فوق العاده تبديل کرده است.

محصولات کارابان

گارانتی و خدمات کارابان

گارانتی جزو فاکتور های مهم در زمینه خرید هر محصولی به شمار می رود که وجود آن می تواند تضمینی برای کیفیت محصول توسط فروشنده قلمداد شده و آسودگی خاطر و رضایت خاطر مشتریان و خریدار را به دنبال داشته باشد. کلیه مدلهای دستگاههای حضور و غیاب کارابان دارای یک سال ضمانت بر اساس مفاد مندرج در برگ گارانتی ارائه شده به همراه 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. بخشی خدمات قبل و پس از خرید ارائه شده توسط شرکت مهندسی کاراپرداز عبارتند از:

  • آموزش کاربری نرم افزار و دستگاه بصورت رایگان
  • ارائه خدمات پشتیبانی تلفنی و اینترنتی به مدت یکسال بصورت رایگان
  • اعزام کارشناس به محل و یا ارائه خدمات در محل شرکت بر اساس درخواست مشتری
  • ارائه راه کار جهت استفاده بهینه از دستگاه حضور و غیاب و دستگاه کنترل تردد
  • تمدید خدمات گارانتی پس از کنترل دستگاه توسط کارشناسان شرکت و انعقاد قرارداد
دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-3600
دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-3600
  • اندازه صفحه نمایش: 2.4 اینچ
  • صفحه نمایش رنگی: دارد
  • قابلیت تشخیص چهره: ندارد
star star star star star
1 دیدگاه 
0 1٬990٬000 ‎تومان