کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
موتور سانترال سیگما - زمانی نمایش عکس در اندازه بزرگتر

موتور سانترال سیگما

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

موتور سانترال Sigma با قدرت 180 کیلوگرم

جزییات بیشتر

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

موتور سانترال سیگما SIGMA

موتور سانترال سیگما برای جا به جا نمودن تیغه کرکره های برقی با ابعاد و وزن متوسط قابل استفاده است. موتور های سانترال بهترین گزینه برای استفاده در اماکنی نیست که شرایط ایجاد تغییر زیاد در آن ها وجود ندارد؛ زیرا نصب و راه اندازی این کرکره ها بسیار ساده می باشد. موتور سانترال یا سنترال (CENTRAL) سیگما با استفاده از نیروی گشتاور دینامیک باعث به حرکت در آمدن تیغه های کرکره می گردد. این موتور سنترال سیگما با قدرت 180 کیلوگرم در دسترس می باشد.

 

کرکره برقی

کرکره های برقی ابزارهایی برای سهولت در تردد و حفاظت اماکنی مانند فروشگاه ها، مراکز خرید، بانک ها، پارکینگ ها و... می باشد. یکی از اجزای اصلی سازنده هر مجموعه کرکره برقی، موتور آن است. موتور های کرکره برقی بر حسب توان و نحوه عملکرد به سه دسته اصلی تقسیم می گردند:

موتور ساید کرکره برقی: قدرتمند ترین نوع موتور های کرکره برقی که با استفاده از مکانیزم انتقال نیرو توسط چرخ دنده و زنجیر عمل می کنند. این موتور ها برای باز و بسته کردن کرکره هایی با وزن و ابعاد و همچنین میزان تردد بالا استفاده می گردند. این موتور ها در دو نوع 24 و 220 ولت عرضه می گردند که نوع 24 ولت آن را می توان مجهز به یو پی اس (منبع تغذیه بی وقفه یا منبع تغذیه به صورت جایگزین) نمود تا در شرایط قطعی برق نیز قابل استفاده باشد.

موتور سانترال کرکره برقی: همانطور که در بالا توضیح داده شد، از این موتور ها برای کرکره هایی با ابعاد، اندازه و میزان تردد متوسط استفاده می گردد.

موتور توبولار کرکره برقی: موتور هایی با ظاهر استوانه مانند که اندازه ظریف و کوچکی دارند و فضای کمی را اشغال می نمایند. این موتور ها می توانند کرکره هایی با اندازه کوچک، وزن پایین و میزان تردد کمتر نسبت به دیگر موتور ها را جا به جا نمایند.

در رابطه با تیغه کرکره های برقی نیز می توان به اندازه آن ها اشاره کرد که از 4 تا 12 سانتی متر در دسترس هستند. تیغه هایی با عرض کم، مناسب برای استفاده در کرکره های برقی در پنجره ها هستند. اما متداول ترین آن ها تیغه کرکره برقی با عرض 8 سانتی متر هستند.

   

    

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( کرکره برقی موتور کرکره برقی کرکره اتوماتیک درب کرکره ای اتوماتیک موتور سانترال سیگما )

[email protected]

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه