فیلتر محصولات

براساس قیمت
تومان تومان
برندها
فیلتر محصولات

برق اضطراری جک درب پارکینگی

برق هوشمند جک درب پارکینگی

 قطع شدن مقطعی برق ساختمان و یا محلات یکی از معضلات همیشگی، تجهیزات الکترونیکی و برقی بوده به خصوص سیستم هایی که ارتباط مستقیم با محصولات تردد در مجتمع های مسکونی همچون آسانسور، آیفون تصویری و جک پارکینگی را می توان اشاره داشت. در این بخش وب سایت فروشگاه اینترنتی دی سی ای کالا، به معرفی برند، شرکت ها و ارائه تجهیزات پشتیبانی برق اضطراری (یو پی اس)، جک درب اتوماتیک می پردازیم تا با خریداری و یا تهیه این محصولات در مواقع اورژانسی و قطع بودن برق ساختمان و یا منطقه به تردد آسان از طریق درب خودرویی مجتمع مسکونی و اداری خود بپردازید.

تجهیزات برق اضطراری جک پارکینگی

تجهیزات برق اضطراری جک پارکینگی

در این قسمت با اجزای تعبیه شده در پکیج برق اضطراری جک پارکینگی و خصوصیات فنی و کاربردی آن آشنا می شوید، تا با در نظر گرفتن برند و مدل جک، مناسب ترین قطعه ها را خریداری نمایید. اصلی ترین اجزای در هنگام خرید تجهیزات برق اضطراری باید به آن توجه داشت باطری و مدار شارژ آن است که با خصوصیات ویژه و کاربردی، در هنگام قطعی برق، کمک به ادامه فعالیت دستگاه ها کرده و انرژی مورد نیاز برای باز و بسته کردن جک پارکینگی را در اختیار داشته باشید.

مدار شارژ باطری

در بسیاری از مواقع باز و بسته شدن انواع جک برقی پارکینگ در هنگام نبود برق لازم و ضروری می باشد که این بایستی به این دو نکته مهم توجه نماییم. اول اینکه جک برقی پارکینگ انتخابی ما بایستی 24 و یا 12 ولت باشد تا بتوان از برق اضطراری استفاده نمود. نکته دوم انتخاب مناسب، پکیج برق اضطراری برای جک درب ساختمان مورد نظر است که باید کاملا هم خوانی و مچ گردد. ذکر این نکته ضروری است که بین برق اضطراری و سیستم یو پی اس(ups) بسیار تفاوت وجود دارد و اگر از یو پی اس استفاده می کنیم دیگر احتیاج به انتخاب یک جک مناسب 12 و یا24 ولت نداریم. کمپانی زومر آلمان یکی از برند های پر طرفدار بازار در بین شرکت های تولید جک پارکینگی می باشد .این شرکت با حدود 20 سال سابقه نیز توانسته است به جایگاه مناسبی نزد خریداران خود دست پیدا کند و در تمام این سال ها کیفیت بالای محصولات و رضایت مشتریان را سرلوحه بخش تولید و تحقیق و توسعه قرار دهد. یکی از اصول مهم در تولید انواع محصولات جک پارکینگی زومر کیفیت و ویژگی های منحصر به فرد آن است که سبب شده طیف گسترده ای از افراد به خرید محصولات زومر تشویق گردند.

عملکرد باطری درب اتوماتیک

فرکانس کار باطری جک درب پارکینگی بر حسب هرتز و توان الکتریکی آن بر حسب وات نوشته مشخص می گردد، ولی در مورد ولتاژ کار این نکته قابل توجه است که جک پارکینگی از 250 تا 500 کیلوگرم  با ولتاژ کار 12 و 24 ولت متناوب ساخته می شود. ضمن اینکه جک بازویی، جریان مستقیم نیز برای کارکرد قدرتمند با ولتاژ کار ۲۴ ولت ساخته می شود، سامانه های موتور جریان مستقیم دارای یک بخش مبدل و ذخیره انرژی به نام ” یو پی اس ” است که در مورد عملکرد آن در ادامه پاراگراف اشاره می گردد. درهایی که جک پارکینگی آنها با جریان مستقیم کار می کند با کمک سیستم برق اضطراری هنگام قطع برق می تواند فعال بماند. وظیفه UPS تبدیل ولتاژ۲۲۰ ولت شهری به ۲۴ ولت جریان مستقیم است، ضمن اینکه یو پی اس دارای بخشی است که می تواند برای چندین مرتبه بازو بسته کردن درب، درخود انرژی ذخیره نماید تا در صورت قطع برق شهری درب همیشه فعال باشد.

ادامه مطلب
بستن
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
منوی اصلی
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری