کانال تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آیفون تصویری تابا - 7 اینچ باحافظه TVD-1892VIM نمایش عکس در اندازه بزرگتر

آیفون تصویری تابا 7 اینچ با حافظه TVD-1892VIM

امتیاز کارشناسان دی سی ای کالا به این محصول  >>    

محصول جدید

آیفون تصویری تابا - دارای صفحه نمایش 7 اینچ لمسی - LCD رنگی - با حافظه داخلی ذخیره 100 عکس و امکان نصب حافظه خارجی و ذخیره ماکسیمم 1000 عکس - 

جزییات بیشتر

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
خیر

اطلاعات بیشتر

آیفون تصویری تابا - مدل TVD-1892VIM

آیفون تصویری 1892 تابا یکی از مناسب ترین محصولات تولید شده توسط این شرکت می باشد. این آیفون تصویری دارای صفحه نمایش 7 اینچی بوده و قادر است تصاویری با کیفیت بالا به نمایش در آورد.

آیفون های تصویری با برند تابا جزو بهترین تولیدات داخلی می باشد که بجز کیفیت خوب محصولات، توجه خاصی به زیبایی و خاص بودن آن ها شده است. به این صورت که سعی شده با ظاهری انحصاری، برخی محصولات تبدیل به نماد شرکت تابا شوند.

آیفون تصویری 1892 تابا دارای یک LCD رنگی هفت اینج  می باشد که می تواند تصاویر را با رزولوشن بالا و رنگها را به صورت واضح به نمایش در آورد. همچنین زمان قطع اتوماتیک تصاویر بر روی این مانیتور به این شکل است که در صورت برنداشتن گوشی، پس از 30 ثانیه به طور اتوماتیک مانیتور خاموش می شود و در صورت داشتن مکالمه، این زمان به یک دقیقه افزایش می یابد.

صفحه نمایش این مانیتور دارای اندازه 7 اینچی است. این صفحه نمایش دارای کنتراست بالایی است و قابلیت جداسازی تصاویر تا 420 خیط تلویزیونی را داراست. صفحه نمایش این آیفون، لمسی بوده و اجرای فعالیت های آن بدون استفاده از کلید های فشاری صورت می گیرد.

همچنین باید به این نکته اشاره داشت که این پنل قابلیت اتصال به دو پنل خارجی و حداکثر سه مانیتور به طور موازی در هر واحد دارد. این ویژگی باعث می شود برای ساختمان هایی که دارای دو خروجی هستند، از دو پنل استفاده شود که اختلالی در رفت و آمد به وجود نیاید.

از دیگر خصوصیات این مانیتور می توان به این نکته اشاره داشت که بر روی آیفون تصویری تابا مدل 1892 قابلیت انجام تنظیمات صدا و تصویر نیز وجود دارد و بر روی صفحه نمایش، قابلیت تنظیم با استفاده از OSD Menu نیز موجود است.

این مانیتور به واسطه داشتن حافظه داخلی، قابلیت ذخیره تصاویر را نیز دارد و می توان تا 512 عکس را در آن ذخیره کرد.

 

سایر ویژگی های آیفون تصویری تابا مدل 1892

  • زمان قطع اتوماتيك تصوير :30ثانيه در صورت برنداشتن گوشي و 1 دقيقه در حال مكالمه

  • داراي كنتراست بالا و قابليت جداسازي تصوير 420 خط تلويزيوني (رزولوشن 420 تی وی لاین)

  • قابل اتصال به دو پنل خارجي و حداكثر 3 مانيتور به صورت موازي در هر واحد

  • قابليت تنظيم صدا و تصوير و نيز نشان دهنده وضعيت تنظيم تصوير: روي صفحه نمايش (OSD)

  • داراي حافظه داخلي با قابليت ذخيره 512 تصوير (1892 HC)

  • صفحه نمایشگراز نوع لمسي (Touch Screen)

نقاط قوت و ضعف

کالا های هم شاخه