برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
اضافه به مقایسه0

جک وی تو کالیپسو Calypso 400

جک درب اتوماتیک کالیپسو وی تو مناسب برای درب هایی با هر لنگه 400 کیلوگرم می باشد. از ویژگی های این جک پارکینگی می توان به تعیین زمان باز و بسته شدن برای هر کدام از لنگه دربها به صورت جداگانه، فست کلوز - بسته شدن اتوماتیک درب پس از تحریک چشم (عبور ماشین از جلوی درب)، زمان دوم - برای آرام بسته و باز شدن دو لنگه، فشار نهایی - برای استحکام درب در موقع بسته شدن، اینکودر- تشخیص مانع . در مواقع برخورد درب به نفر یا ماشین درب به حالت معکوس برگردد، تایم نفررو - باز کردن درب تک لنگه برای عبور نفر یا موتور و اتصال آسان به قفل برقی بدون نیاز به ماژول اضافه، اشاره کرد.

برند سازنده:
وضعیت نصب سیستم
13,800,000تومان
دوست داشتن0
بررسی محصول

جک پارکینگی وی تو کالیپسو -V2 Calypso

برند وی تو/ V2 چند سالی است که برند اول فروش در ایران شده و  با قیمت مناسب و کارایی زیاد سیستمهایش جا در دل ایرانی ها باز کرده و این همه را مدیون مدل کالیپسو خود است که با ظاهر خاص خود کاملا قابل تشخیص بوده و در یک نگاه می توان کالیپسو را از سایر مدلها تشخیص داد. جک وی تو کالیپسو 400 که در چند سال اخیر با ورود جکهای درب اتوماتیک غیر اصلی که نام کالیپسو داشتند، تردیدها را در دل برخی از مشتریان راه داده بود، باز هم توانست با اعمال برخی تغییرات، خودش را به مشتریانش بشناسد.

پک دولنگه جک وی تو کالیپسو

محتویات داخل پک جک V2 Calypso

 • دو عدد بازو کالیپسو 400
 • مدار کنترل اصلی(برد و جعبه باکس)
 • دو عدد ریموت
 • دو عدد خازن
 • فلاشر و آنتن طرح جدید
 • تابلو احتیاط
 • یراق آلات نصب
 • دفترچه راهنما نصب به همراه گارانتی

جک درب اتوماتیک وی تو کالیپسو

جکهای وی تو کالیپسو 400 جز قدرتمند ترین سیستمهای درب اتوماتیک لولایی می باشند و در مجموع می توانند دربهایی تا وزن 1 تن را باز و بسته نمایند. البته این جکها در کورس 40 و 50 سانتیمتر عرضه شده که تنها تفاوت این دو جک همین کورس کارکرد می باشد و باعث می شود جک  وی تو کالیپسو 500 را که با شفت 50 سانتیمتر است بتوان روی دربهایی به عرض بالای 2.5 متر در هر لنگه نصب نمود. اما به طور عمومی جک وی تو کالیپسو 400 فروش فراگیر و قیمت مناسبتری دارد و از لحاظ موتوری تفاوتی با مدل کالیپسو 500 ندارد.

جک Calypso وی تو پیستونی بوده و دارای آی پی حفاظتی IP44 می باشد که تضمین ضد آب و  ضد خاک بودن آن در شرایط تعریف شده می باشد. در صورت نصب استاندارد و صحیح، جک کالیپسو کاملا بدون صدا باز و بسته می شود و به لطف زمان دوم مدار فرمان این جک، در موقع بسته شدن کامل، سیستم روی زمان دوم رفته و بسته شدن کاملا بی صدایی را به ارمغان می آورد.

محل خلاص کن وی تو کالیپسو

محل کلید خلاص کن در ابتدای جک روی موتور و نزدیک چهارچوب درب قرار دارد که در صورت قطعی برق بتوان با چرخاندن آن به وسیله کلید خلاص کن به راحتی درب را به حالتی دستی در آورد.

طبق آمار دی سی ای کالا از میزان فروش جکهای پارکینگی تا کنون جک وی تو کالیپسو 400 پرفروشترین محصول جک دولنگه در ایران است. شاید علت اصلی این فروش بالا در قیمت مناسب، کیفیت کلی بالا، عملکرد بی نقص بازوها و همچنین مدار کنترل بی عیب و کامل جک برقی وی تو کالیپسو400 باشد.

اما جدا از قابلیتها و قدرت این جک ، خرده ای که می توان از این جک گرفت این است که مقاومت جکهای کالپسو در مقابل ضربه و فشار خیلی بالا نیست و در صورت برخورد حتی آرام ماشین به درب، احتمال شکستن و یا هرز شدن چرخدندهای داخلی وجود دارد. از سوی دیگر فشار نهایی جک وی تو کالیپسو تقریبا، جمعا یک تن می باشد. اما ما پیشنهاد می کنم که از قفل برقی نیز استفاده گردد تا عمر طولانی تری را برای سیستم درب اتوماتیک ایجاد نماید. 
جنس بدنه قسمت انتهایی جک، یعنی جایی که موتور و گیریبکس در آنجا قرار دارد از پلاستیک است. استفاده از پلاستیک این خطر را ایجاد می کند که در مواقع برخورد حتی آهسته خودرو ویا هر وسیله دیگری به جک، خطر شکستگی این ناحیه قریب به یقین باشد .

مدار فرمان CITY1-EVO جک وی تو کالیپسو

البته این بجز جکهای قدرتمند چیزی که بیشتر مصرف کنندگان و نصابها را تحت تاثیر قرار داد تابلو فرمان این سیستم بود که قابلیتهای بیشمارش امکان هر نوع تغییر در کارکرد جکها را می دهد.این برنامه ها به قدری کامل و جامع هستند که در برخی مواد نصابها نا مسلط سیستم درب اتوماتیک وی تو کالیپسو دچار مشکل می شوند.

مدارکنترل جک وی تو کالیپسو

در سری جدید جک پارکینگی کالیپسو وی تو، این سیستم به مدار فرمان جدید و پر قدرت CITY1-EVO مجهز شده که مدار ارتقاع یافته مدل CITY1 می باشد. به طور کلی تفاوت اصلی ورژن قبلی و جدید این مدار در این است که ، تنظیمات و برنامه های مدار فرمان قبلی در سری جدید طبقه بندی و ساده شده و نصابها برای برنامه دهی به تابلو فرمان جک کالیپسو کار ساده تری را دارند. دیگر مورد اضافه شده به این مدار فرمان ورودی USBاست، تا بتوان به راحتی تابلو فرمان را بروز کرد.

مدار کالیپسو400 از سیستم سنسور برخورد با مانع بهره میبرد. این قابلیت به گونه ای عمل میکند که درصورت گیر افتادن خوردور و یا شخص در هنگام بسته شدن درب، مدار کنترل تشخیص میدهد که فشار جک غیر عادی است و درب را در خلاف جهت باز میکند. این آپشن قابل شخصی سازی نیز می باشد به صورتی که می توان میزان فشار را کم یا زیاد و حتی غیرفعال نمود.

از جمله امکاناتی که مدار فرمان سیتی وان - ایوو دارا می باشد ، موارد زیر می باشد.

 • تعیین زمان باز و بسته شدن برای هر کدام از لنگه دربها به صورت جداگانه
 • فست کلوز - بسته شدن اتوماتیک درب پس از تحریک چشم (عبور ماشین از جلوی درب)
 • زمان دوم - برای آرام بسته و باز شدن دو لنگه
 • فشار نهایی - برای استحکام درب در موقع بسته شدن
 • اینکودر- تشخیص مانع . در مواقع برخورد درب به نفر یا ماشین درب به حالت معکوس برگردد
 • تایم نفررو - باز کردن درب تک لنگه برای عبور نفر یا موتور
 • اتصال آسان به قفل برقی بدون نیاز به ماژول اضافه

گارانتی محصولات وی تو V2

تمام محصولات وی تو از تاریخ تولید دارای دو سال گارانتی میباشد. به تازگی وارد کننده ی این محصول کارت گارانتی ای در داخل محصولات وی تو قرار داده که خریدار پس از نصب میبایست از طریق پیامک آن را فعال نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت، خرید اینترنتی و یا نصب انواع جک پارکینگی وی تو، با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید و یا به آدرس www.dcakala.com مراجعه نمایید.

چطور جک وی تو کالیپسو اصل را از کالیپسو متفرقه بشناسیم؟

 • روی سر جک جایی که جک به درب متصل می شود و پلاستیک انتهایی جک نام V2 حک شده است.
 • جعبه جک وی تو کالیپسو اصل برنگ خاکی و مشکی است، که به وضوح نام Calypso روی آن نوشته شده است.
 • با باز نمودن درب پک، در کنار یکی از پایه ها کارت گارانتی از شرکت امید الکترونیک قرار دارد.
 • مدارکنترل جک وی تو کالیپسو اصل از نوع City1 است که ظاهر متفاوتی نسبت به مدلهای غیر اصل دارد.
 • در نهایت اینکه از فروشنده بخواهید که در فاکتور خرید اصل بودن کالا را ضمانت نماید.

فیلم کارکرد جک پارکینگی وی تو کالیپسو

جک پارکینگ وی تو کالیپسو یکی از معدود جکهای بازویی است که کاملا بی صدا کار می کند. به همین دلیل این محصول در ایران بسیار محبوب می باشد که در زیر فیلم کارکرد آن گذاشته شده است.

در مقابل رقبا

وی تو کالیپسو400 در بازار ایران رقیبان زیادی  دارد که به صورت سنتی سالهاست با یکدیگر رقابت تگاتنگی داشته اند. شاید بتوان اصلی ترین رقیب V2 Calypso  را محصول ارزان قیمت پروتکو دانست. لیدر4 پروتکو سالهاست در کنار محصول وی تو جزو پرفروشترین محصولات جک پارکینگی خارجی در ایران است. شاید تنها دلیل پیشه گرفتن یکی از دیگری قیمت این دو در بازار باشد. اما به طور کلی می توان برتری اصلی جک کنترلی وی تو را در مدار کنترل آن یافت و از طرف دیگر جان سختی و کیفیت بهتر بازوهای لیدر4 برگ برند پروتکو در مقابل جک وی تو میباشد.

از دیگر رقیبان این جک برقی، محصولات ارزان قیمت بی اف تی مانند فوبوس، A25و A40 می باشد همچنین کمپانی های نایس و جک لایف نیز در این رنج قیمتی محصولات متنوعی در بازار ایران عرضه نموده اند.

دریافت راهنمای نصب

دانلود کاتالوگ نصب جک وی تو کالیپسو

مشخصات محصول
jf35

مشخصات

قدرت هرلنگه
400 کیلوگرم
عرض لنگه درب
2.5 متر
ولتاژ جک یا موتور
220 ولت
نیاز به قفل برقی
ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
قابلیت دو زمانه
دارد
برق اضطراری UPS
ندارد
نوع جکها
الکترومکانیک
کاربری جک ها
بازویی
کشور سازنده
ایتالیا
نوع محصول
جک درب اتوماتیک
برند سازنده
وی تو V2
مدل
Calypso 400
مقدار گارانتی
2 ساله
رتبه‌بندی کلی
5
1 نظرات
میزان کیفیت محصول را تعیین کنید
(5)
آیا این محصول را به کسی پیشنهاد میکنید؟
(5)
احمدی
سلام. گارانتی این جک ها از تاریخ تولیده؟
یک دیدگاه بگذارید
 • آیا این محصول را به کسی پیشنهاد میکنید؟:
 • میزان کیفیت محصول را تعیین کنید:
ویژگی های این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:
موجود
قدرت هرلنگه :
500 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
4 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
24,900,000 تومان 24,350,000 تومان
2%
درب اتوماتیک V2 CALYPSO 600، برای دربهایی با طول هر لنگه 4 متر مناسب است. این جک های درب اتوماتیک، با ویژگی های منحصر به فردی همچون: تعیین زمان باز و بسته شدن برای هر کدام از لنگه دربها به صورت جداگانه، فست کلوز -...
موجود
قدرت هرلنگه :
800 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
4 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
14,200,000 تومان
(1)
جک درب پارکینگ وی تو مدل AYROS 800 مناسب درب های عریض با عرض حداکثری 6 متر دارای قدرت موتور 800 کیلوگرم دارای درجه حفاظتی IP44 ظرفیت تردد 18 بار در ساعت حداکثر زمان باز شدن گیت 1.6 ثانیه گارانتی 2 ساله
موجود
قدرت هرلنگه :
800 کیلوگرم
کاربری جک ها :
کشویی
کشور سازنده :
ایتالیا
درب اتوماتیک وی تو مدل GOLD 1200، برای درب هایی تا وزن 1200 کیلوگرم، مناسب است. این جک پارکینگی، سیستم برنامه دهی مجهز به بسیار پیشرفته ای است و دارای میکرو سوییچ مغناطیسی می باشد. با توجه به وزنی که دستگاه تحمل می...
موجود
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
قابلیت دو زمانه :
دارد
برق اضطراری UPS :
ندارد
1,800,000 تومان
(3)
مدار کنترل جک پارکینگی وی تو مدل CITY1 EVO، عموما برای جک های مدل کالیپسو استفاده می شود. این جک پارکینگی دارای ویژگی هایی همچون: تعیین زمان باز و بسته شدن برای هر کدام از لنگه دربها به صورت جداگانه، فست کلوز، بسته...
موجود
قدرت هرلنگه :
4000 کیلوگرم
نوع جکها :
هیدرولیکی
کاربری جک ها :
کشویی
45,000,000 تومان
جک درب پارکینگ وی تو مدل hyperfor 4000 دارای مکانیزم عملکرد الکترو هیدرولیکی مناسب درب های کشویی با وزن 4 تن مناسب اماکن پرتردد دارای برد دیجیتال با قابلیت پروگرام کردن ساده بدنه مقاوم و گالوانیزه شده گارانتی دو ساله
موجود
قدرت هرلنگه :
300 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
2.5 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
9,900,000 تومان
درب اتوماتیک دو لنگه موو وی تو که در دو مدل در دو مدل 40 سانتی متر و 60 سانتی متر تولید می شود، برای درب هایی تا وزن 250KG قابل استفاده است. از مشخصات این جک درب اتوماتیک می توان به: تنظیم باز و بسته شدن هر جک به صورت...
موجود
قدرت هرلنگه :
600 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
3.5 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
جک درب اتوماتیک V2 مدل موو 600، برای درب های دو لنگه با قدرت هر لنگه 600kg تولید می شود. این جک برای درب هایی تا عرض 3.5 متر قابل استفاده است. سرعت حرکت شفت 1.6 سانتی متر در ثانیه است و در بازه دمایی 30- تا 50+ درجه...
موجود
قدرت هرلنگه :
بالای 2 هزار کیلوگرم
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
نیاز به قفل برقی :
ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
25,000,000 تومان
جک درب پارکینگ وی تو forteco 2200 دارای مکانیزم عملکرد ریلی دارای قدرت موتور 2200 کیلوگرم رعایت استاندارد IP44 دارای سیستم خنک کننده هوشمند و اختصاصی کارکد با ولتاز 220 ولت گارانتی 2 ساله
موجود
قدرت هرلنگه :
400 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
2.5 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
13,900,000 تومان
جک درب اتوماتیک کالیپسو وی تو مدل Calypso400 Sim+1، برای درب هایی با هر لنگه 400 کیلوگرم قابل استفاده است. این جک پارکینگی، امکان باز نمودن درب با تماس تلفن و امکان حذف افراد در صورت نقل‌ مکان را داراست. از مشخصات این...
موجود
قدرت هرلنگه :
400 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
2.5 متر
نیاز به قفل برقی :
ندارد - برای ایمنی بیشتر مانعی ندارد
12,400,000 تومان
(2)
جک درب پارکینگ وی تو مدل YRON جابجایی درب هایی با وزن هر لنگه تا 400 کیلوگرم جابجایی درب هایی با طول هر لنگه تا 2.5 متر موجود در دو مدل با ولتاژ های 120 و 230 ولت دارای استاندارد حفاظتی IP44 دارای وزن تقریبی...
موجود
قدرت هرلنگه :
500 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
3.5 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
21,900,000 تومان
درب اتوماتیک V2 CALYPSO500 مناسب دربهایی با طول هر لنگه 3 متر می باشد. این جک اتوماتیک درب، دارای نقاط قوتی همچون: قدرت بالا تا یک تن در مجموع، مناسب برای دربهایی تا 7 متر ، کارایی بالای تابلو فرمان، مناسب برای دربهای...
موجود
قدرت هرلنگه :
1200 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
4 متر
ولتاژ جک یا موتور :
220 ولت
15,300,000 تومان
جک درب اتوماتیک وی تو مدل ARYOS 1200 مناسب درب هایی با ورودی های عریض دارای قدرت موتور 1200 کیلوگرم مناسب درب هایی با عرض حداکثر 8 متر درجه حفاظت IP44 کارکرد نرم و بی صدا گارانتی 2 ساله
موجود
قدرت هرلنگه :
300 کیلوگرم
عرض لنگه درب :
5 متر
ولتاژ جک یا موتور :
24 و 220 ولت
درب اتوماتیک وی تو مدل اکسیل برای درب هایی تا وزن 300KG قابل استفاده است. این جک، که به عنوان یکی از تولیدات کمپانی وی تو شناخته می شود، دارای ویژگی هایی همچون: زیبایی ظاهری فوق العاده، قدرت مجموع 600 کیلوگرم و کارایی...
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
اینستاگرام
آخرین مطالب اینستاگرام دی سی ای کالا
نمی‌توان به اینستاگرام متصل شد یا شما اجازه دسترسی به رسانه‌ها در اینستاگرام را ندارید.
رسانه‌ای پیدا نشد
تخفیف ها و پیشنهادها
کالای دست دوم
وبلاگ
تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری