شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

درب اتوماتیک نایس 21 محصول وجود دارد

جک نایس

   

دنیایی بدون موانع

شرکت نایس یکی از بزرگترین شرکت های طراح و تولید کننده جک اتوماتیک برقی و سیستم درب اتوماتیک است. هدف اصلی شرکت تولید کننده درب اتوماتیک نایس افزایش سطح کیفیت زندگی با ساده سازی تمامی حرکات در هر روز است: محصولات کاربردی با طراحی ویژه که این اجازه را به افراد می دهد تا در آزادی کامل و با بیشترین میزان راحتی وارد منازل خود شده یا از آن خارج شوند که به این ترتیب از فضای زندگی خود به طور لذت بخشی استفاده کنند. راهکار های شرکت نایس شامل ساده ترین ترکیب ها، وسیع ترین طیف محصولات، حرفه ای ترین سیستم های الکترونیکی، بهترین طراحی و کامل ترین و جذاب ترین سیستم اتوماتیک می گردد که به وسیله آن ها سطح کیفی زندگی افراد را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

   
امروزه به واسطه گسترش روز افزون تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از ابزار های ساده سازی فعالیت ها، نیاز به دریافت راهکاری برای ساده تر کردن عبور و مرور از گیت ها و ورودی ها وجود دارد. درب اتوماتیک نایس این راه حل را ارائه کرده است و با استفاده از آن و به کار گیری تنها یک ریموت کنترل، می توانید به سادگی بدون نیاز به خروج از اتومبیل خود درب ورودی را باز کنید. برای مثال این موضوع، در هنگام بارش باران، می تواند به سادگی خروج از درب پارکینگ و یا ورود به آن را ممکن کند.

   

درب اتوماتیک نایس

    

قلب ایتالیایی؛ ذهن بین المللی

گروه نایس جزو اصلی ترین اعضای جهانی در بخش سیستم های روشنایی و اتوماتیک منازل به شمار می آید. این گروه دربرگیرنده طیف وسیعی از سیستم های ترکیبی اتوماتیک برای ورودی ها، درب گاراژ ها و راهبند ها، سایه بان ها، همچنین سیستم های روشنایی و هشدار بی سیم برای مصارف صنعتی، تجاری و خانگی است. از جمله مهمترین محصولات تولید شده توسط این گروه می توان به درب اتوماتیک نایس (که به جک درب اتوماتیک نایس یا جک برقی نایس نیز معروف است) اشاره داشت.

   

جهان زیبا

شرکت نایس با رشد پر سرعت خود در تمام دنیا، بهترین بازار ها را برای محصولات خود یافته است: بیش از 100 کشور در دنیا کیفیت بالای محصولات نایس را برگزیده اند؛ این محصولات ترکیبی از تکنولوژی، طراحی، خلاقیت و جستجو هستند. شرکت نایس در حال صادر کردن محصولاتی جدید، ایده هایی تازه و روش های متفاوتی از تفکر به سرتاسر دنیاست. درب اتوماتیک نایس در ایتالیا، آلمان، آمریکا، آفریقا و برزیل ساخته می شوند.

    
 درب اتوماتیک نایس

   

جک درب اتوماتیک نایس کاربری دوجانبه خواهد داشت و علاوه بر سهولت رفت و آمد می تواند تاثیر به سزایی در زیبایی اماکن داشته باشد. شیک تر شدن و مدرن تر بودن محل زندگی و کار از جمله اصلی ترین وظایف درب اتوماتیک نایس خواهد بود.

   

تاریخچه شرکت طراح درب اتوماتیک نایس

در سال 1993 لائورو برونو با ساخت ریموت و تجهیزات جانبی برای ورودی های اتوماتیک و درب گاراژ ها و با پیشنهاد هایی جدید در تولید و برقراری ارتباط با «خانه اتوماتیک»، شرکت نایس را پایه گذاری کرد. در اوایل دهه 90 میلادی، بازار تولیدات صنعتی به وسیله ویژگی های ابتدایی مشخص می شد. این محصولات ارتباطی نامشخص ایجاد می کرد و به طور خاص به روی ویژگی های عملکردی تمرکز داشت.
ایده تجاری نایس، سیستم های اتوماتیک یکپارچه بود که تولید آن بر اساس نصب ساده، عملی بودن کارکرد ها، استفاده آسان برای طراح پروژه، نصاب و کاربر نهایی، انجام گرفت. در سال 1995 نایس پیشنهادات خود را با قرار دادن محصولات الکترونیکی و الکترومکانیکی در کنار یکدیگر، افزایش داد تا به این ترتیب راه حل هایی کامل برای ورودی ها و درب گاراژ ها عرضه داشته باشد. از جمله این محصولات می توان به درب اتوماتیک نایس اشاره داشت.

   

درب اتوماتیک نایس

   

در ابتدای سال 2000 نایس گستره تولید محصولات خود را با تولید سیستم های اتوماتیک برای سایه بان ها، کرکره های برقی و صفحات خورشیدی وسیع تر کرد. به این ترتیب نایس موفق شد یکی از معدود شرکت ها در دنیا باشد که خط تولید کاملی از سیستم های اتوماتیک را (از درب اتوماتیک نایس گرفته تا سیستم های مدرن و عجیب تر) برای ساختمان های صنعتی و تجاری پیشنهاد می دهد. همچنین در سال 2006 نام شرکت نایس با پذیرش چالشی جدید، در لیست بخش STAR بورس اوراق بهادار ایتالیا وارد شد.
در سال 2008 شرکت نایس وارد بازار جدید سیستم های هشدار دهنده و درب های صنعتی شد. به علاوه این سال، همزمان با ورود نایس به بازار امریکا نیز بود. یک سال پس از آن نایس تولیدات خود را با طراحی و ساخت سیستم های اتوماتیک و بی سیم هشدار دهنده، تکمیل کرد. دو سال بعد یعنی در سال 2010 این کمپانی که تولید کننده جک درب اتوماتیک نایس بود، سهم قابل توجهی از سرمایه شرکت فونتانا آرته را به دست آورد، این کمپانی میلانی، شرکتی شناخته شده در ایتالیا و خارج از این کشور به شمار می رود. پس از آن شرکت نایس «الرو» را که جزو سردمداران سیستم درب اتوماتیک برای حفاظت خورشیدی و کرکره های برقی محسوب می گردد را نیز به دست آورد.
سال 2013 برای شرکت نایس مصادف با گسترش محصولات ویژه تر خود بود. به این ترتیب با معرفی NiceEra، مرز های تکنولوژی ها برای درب اتوماتیک شکسته شد. نایس ارا سیستم خانه هوشمند این شرکت را تشکیل می دهد که به وسیله آن می توان بر تمامی عملکرد های داخلی منزل از جمله روشن و خاموش کردن روشنایی ها، تنظیم دما و کنترل گردش هوا، نظارت داشت.  

  

درب اتوماتیک نایس

  

دو سال پس از آن شرکت نایس کمپانی افریقای جنوبی را که متخصص در زمینه ورودی های اتوماتیک بود به دست آورد. شرکت  نایس The Place را در ایتالیا به مساحت 3000 متر مربع تدارک دید. این سایت محیطی الهام بخش برای تجربیات جدید تر و مشارکت در طراحی و ساخت ورودی های اتوماتیک بود که در آن همه می توانند با شخصیتی فعال برای گسترش ایده هایی خلاقانه و فرصت های رشد، همکاری نمایند. سال 2016 برای این شرکت خوش یمن بود، چرا که نایس به هدفی جدید و مهم در چهارچوب رشد خود در ابعاد جهانی دست یافت و موفق شد در امریکای شمالی به تخصصی در زمینه طراحی و تولید سیستم های اتوماتیک برای ورودی مراکز تجاری و صنعتی با بالا ترین استاندارد ایمنی برسد.
همانطور که مشخص است این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع محصولات هوشمند و اتوماتیک به شمار می رود. محصولات ساخت این شرکت که شامل جک پارکینگی نایس (یا جک برقی نایس )، سیستم گیت اتوماتیک نایس و... می گردد، می تواند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربران خود باشد.

شما می توانید برای خرید جک درب اتوماتیک نایس و یا اطلاع از قیمت جک پارکینگی نایس به فروشگاه دی سی ای کالا مراجعه کرده و با کارشناسان مجموعه مشورت نمایید.

  

  

  

منبع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا

( جک برقی نایس جک درب اتوماتیک نایس درب باز کن برقی نایس و Nice )

Info@DCAkala.Com

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان