شماره تلفن 02177247145 - 02177186056
02177132831 - 02177132832
راهبند

براساس تردد

تردد بالا

تردد نامحدود

نوع راهبند 

بوم ساده

بوم تلسکوپی

بوم زنجیری

ستونی

اندازه بوم

3 متر

5 متر

6 متر

بالای 6 متر

راهبند

درب اتوماتیک وی تو 18 محصول وجود دارد

کمپانی وی تو - V2 Company

کمپانی وی تو که در طراحی و ساخت درب اتوماتیک و جک پارکینگی فعالیت دارد در سال 1980 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در سال 2005 طراحی مدرن و جدیدی را در ساختمانش ارائه داد.

کمپانی وی تو v2

درب اتوماتیک وی تو V2

کمپانی وی تو در ایران حدود ده سال است که سابقه دارد و محصولاتش از محبوبیت خاصی برخوردارند.

ابتدا شرکت وی تو با جک درب اتوماتیک وی تو کالیپسو 400 (Calypso400) وارد بازار ایران شد که توانست نظر بسیاری از فروشنگان این صنف را به خود جلب نماید. سپس مدل گلد و جک درب اتوماتیک کالیپسو 500 را به بازار عرضه نمود.

عمده فعالیت شرکت وی تو در ایران بر روی جک پارکینگی و درب اتوماتیک می باشد. شرکت وی تو ایتالیا در زمینه تولید موتور های کرکره اتوماتیک نیز فعالیت دارد ، که به دلایل قیمتی و رقابتی بازار ایران ، این موتورها به ایران وارد نمی شود.

البته کمپانی وی تو تنوع زیادی در دربهای اتوماتیک لولایی دارد ، از جک پارکینگی وی تو کالیپسو گرفته تا جک های پارکینگی هیدرولیکی و جکهای زیر سطحی و لولایی.

محبوبیت محصولات وی تو در ایران

شرکت وی تو سالهاست در ایران فعالیت مستمر دارد. حتی با وجود تحریم های سخت اتحادیه اروپا، صادرات جک درب پارکینگی وی تو به ایران متوقف نشد و همواره قیمت محصولات این شرکت با وجود کیفیت بالای آن بسیار مناسب بوده است.

قیمت محصولات وی تو v2 در ایران

شرکت وی تو به واسطه واردکننده بزرگ و معتبر در ایران، محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب وارد می کند.قیمت محصولات وی تو مخصوصا وی تو کالیپسو به قدری رقابتی است که بسیاری از رقیبان ایتالیایی را تحت تاثیر خود قرار داده و حتی با مدلهای داخلی رقابت می کند.

محصولات شرکت وی تو تا کنون:

جک کالیپسو 400 و کالیپسو 500 ، جک پارکینگی اکسیل ، جک پارکینگی بینگو ، درب برقی هیدرولیکی Lycos و Ursus و جک های درب اتوماتیک Zariss و Ciclón و Blitz و Vulcan

سیستم های حفاظتی

تولیدکنندگان